Şimdi Ara

Tablet Yardım [ACİL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Piranha Business Tab 7

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi kardeşim koltuğun üstüne düşürmüş bu hale geldi. Garantisi devam ediyordu servise gönderdik kullanım hatası deyip 80 TL ücret istediler bende yok yapmayın dedim. Dokunmatiği çalışıyor ekranda bir kırıklık yok sadece sağ tarafı beyaz bir türlü gitmiyor. Beyaz kısımda da dokunmatik çalışıyor.

Lütfen yardım edin. Nerde yaptırabilirim tableti kaç TL masraf çıkar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freo -- 23 Mayıs 2015; 10:28:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/piranha-business-tab-7-0-lcd-ekran-ic-ekran-166194691

Mesela burda var ama 70 tl...

• Teşekkürler ama kendim yapamam. Tableti yaptırmaya nereye götürebilirim bilemedim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Freo

Teşekkürler ama kendim yapamam. Tableti yaptırmaya nereye götürebilirim bilemedim ?

Dostum bu durumda yeni tablet daha iyi ekran fiyatları böyleyse çün tabletin sağlam ikinci elini alırsın o paraya...

• quote:

Orijinalden alıntı: burak23358

quote:

Orijinalden alıntı: Freo

Teşekkürler ama kendim yapamam. Tableti yaptırmaya nereye götürebilirim bilemedim ?

Dostum bu durumda yeni tablet daha iyi ekran fiyatları böyleyse çün tabletin sağlam ikinci elini alırsın o paraya...

Evet tablette bir sorun yok sadece o beyazlık gitmiyor. Güzel bir fiyat söylerlerse satarım heralde. Teşekkürler yorumların için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.