Şimdi Ara

Tablet tamiri Rüzgar Teknoloji dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, onarım yapılıyor diye cihaza sıfır ekran yerine 100 tl daha az verip onarımını yaptırayım dedim.
    Cihazın dokunmatik ile ekran arasında bir sürü kabarcık kalmış. firmanın mazereti oluyor bazen şeklinde. kabul bile edilemez. yok sizin ekranınız yok sizin dokunmatiğiniz kaynaklı filan. ya yapıştırma işinin ne alakası var dokunmatikle. belli ki iyi yapamıyor cihaza çamur atıyor. Bir sürü tamirci var, kendi kaybeder bir daha da perpada işim olmaz. kadıköyde on numara yerler var. hem daha ucuza hem daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMINX84 -- 29 Mart 2017; 14:44:6 >

• Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derdini daha iyi anlatabilirdin. Anladığım kadarıyla, Perpa'da cihazını düzgün tamir edememişler.
  • Kadikoy iphone kenbuya bir sor iztersen net bilgi versin yardimci olur sana

• Üstteki arkadaşın dediği gibi Kadıköy'de Kenbu hocam var. Ben Antalya'da olmama rağmen telefondan zamanını ayırıp bayağı yardımcı oldu.
  • çok teşekkür ederim arkadaşlar, inanın ekran o kadar rahatsız ediyor ki o baluncuk nedeniyle cihazdan soğudum. paramızla rezil olduk. birde dün aradım dedim böyle mi olması gerekir bu işçilik çok kötü deyince bizi fırçalıyorsunuz. ilk defa bu işi yapmıyoruz. oluyor bazen çekemiyoruz hava kalıyor içerisinde, getirin ücretini verin yeniden yapalım demez mi. esnaf dediğin dürüst olmalı. yaptığı işin arkasında olmalı.
  • Cihaz nedir ve ne işlem yapıldı da bu şekilde mağdur duruma düştünüz?

• Şansa denk geldim ve çok güldüm.

Emre hocam 2017 senesinde dokunmatiği ben getireceğim deyip iş yaptırmıştın sonra dokunmatiğin de sorun vardı ve kabul etmeyip bizim suçumuz muş gibi üstümüze yıkmıştın.

Bu arkadaş gümrükte kalanları toplayan meraklı bir arkadaşımız.

Sonra ben onu hatırlamıyor muşum gibi 2019 da gelip bana tekrar iş yaptırdı.Başka yerlerde yaptırdım hep sorun yaşadım dedi oysa hatırlamıyor benimle tartışmıştı. Veya benim hatırlamayacağımı zannetti. Kayıtları ektedir.

Biz 1999 da vardık 2019 yine varız sorun yok. Bizi tanıyan herkes de nasıl bir karakterde olduğumuzu gayet iyi bilir.

Tablet tamiri Rüzgar Teknoloji dikkat

Rüzgar Teknoloji
    Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:8 No:977 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

T: +90 212 320 6 330
    W:www.tablettamircisi.com
    W:www.ipadtamircisi.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.