Şimdi Ara

Tablet Pc de Youtube kendi uygulamasında 1080p seçeneğini gören var mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar başlıkta belirtildiği gibi tablet bilgisayarında Youtube uygulamasında çözünürlük ayarlarında 1080p seçeneğini görebilen var mı?? Bende casper via T10 var sadece 720p görünüyor, LG g2 telefonumda 1080p seçeneği görünüyor, işyerindeki samsung note 10.1 tablette de sadece 720p görünüyor. arkadaşımın sony Sp telefonunda da sadece 720p görünüyor. Bu arada çözüm için youtube uygulamasının varsayılan ayarlarını da sıfırladım, son güncel uygulamayı da kurdum ama nafile 1080p seçeneği yok !!

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080p için tabletinin\telefonunun 1080p çözürnülüğü destekletmesi lazım.bütün android cihazlarda 1080p yok şuan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yürüyen Ölü kullanıcısına yanıt
    Öyle olsaydi benim tabletimde gözükmesi gerekirdi, zira çözünürlüğü 1920*1200 piksel, benim ki gibi çözünürlüğü yuksek tableti olup da gören var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

Öyle olsaydi benim tabletimde gözükmesi gerekirdi, zira çözünürlüğü 1920*1200 piksel, benim ki gibi çözünürlüğü yuksek tableti olup da gören var mı acaba?

Neredeyse aynı sorun youtube da bende de var. Tablet garantiye gitti geldi. Format atmışlar.
    Format öncesi sadece 360 p ve 720 p vardı. Format sonrası hiçbiri yok. Yavaş video yüklemesinden tahmin ediyorum kendi kafasına göre 1080 p açıyor ve kasılıyor.
    Nasıl çözüm buldunuz. Veya çözüm bulabilen herhangi biri tevafuken bunu okur mu acaba :)
  • chips kullanıcısına yanıt
    Çözüm bulamadım hocam öylece kullanıyoruz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.