Şimdi Ara

Tablet Kararsızlığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Uygulama içi satınalmalar da AppStore üzerinden gerçekleşiyor. Ya o yüklenen bakiyeyi gözden çıkaracaksınız. Ya da parolanızı değiştireceksiniz.

Ya da kendi kullandığınız bir iOS cihazı varsa onun üzerinden tableti aile bireyi yapacaksınız. Satınalma isteği geldiğinde size bildirim gelecek. (Ben deneyimlemedim fakat kullanan gördüm)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öyle birşey var mı bizim ufaklıklar benden habersiz birşey alamazlar mı ?

İyiymiş bu sağolasın hocam

• Karqasa kullanıcısına yanıt
    Tam yolunu yöntemini bilmiyorum hiç ihtiyacım olmadığı için. Fakat forumda illa ki bilen vardır. Rica ederim.

• ipad alırsanız kendi parmak izinizi kaydedersiniz böylelikle appstore'dan her bir şey indirileceğinde sizin onayınız gerekir. Playstore da bu özellik yok idye biliyorum
  • slamdunk393 kullanıcısına yanıt
    Hocam onu benim ufaklık çözdü uykumda parmağımı bastığı bile var tırsıyorum ufak oğlumdan

• slamdunk393 kullanıcısına yanıt
    tabi ki de play store da bu özellik var appleda olan olacak bütün özellikler android de var siz canınızı sıkmayın

ebeveyn kontrollerini açarak çocuklar için zararlı olacak uygulamaları görünmesini kapatabilirsiniz yaş sınırı olayı var

her ödemede google hesabı şifrenizi girmenizi isteyeecek şekilde ayarlıyabilirsiniz şifreyi çocuğa söylemezsiniz olur biteer tabi parmak izi de yapabilirsiniz ama çocuk içinse şifre daha iyi bence

ayrıca samsungda kids modu var bir uygulamayı kaç saat kullanabilir ne kadar kullanmış gibi ayarlar yapıyorsunuz ben kendi samsung telefonumda az önce açtım denedim onlara özel kamera uygulaması tarayıcı gibi bir sürü uygulama yapmışlar

bir de bunlara ekstra olarak kids plus var onda oyun dizi film aboneliği veriyormuşhttps://samsungkids.com/trial pek gerekli gelmedi bana ama

• bu arada google ın iade politikası çok iyi her şeyi uygulama içi satın almalar dahil iade edip ücreti geri alabilirsiniz google şu ana kadar bir kere problem çıkarmadı bana
  • İpadin başka markalarla kıyaslaması olmaz. İpad tablet konusunda kesinlikle rakipsiz.

• yetişkin için ipad çocuk için samsung tablet
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.