Şimdi Ara

T818 anycool usb soketi arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • T818 anycool telefonumun usb soketi arızalandı. Yeni soket lehimlendi. Ancak ben bir türlü PhoneSuite
    programına giremiyorum. soketi yeni takan ustaya götürdüm durumu izah ettim ama o telefona bile bakmadan işçiliğinde bir kusur olmadığını ısar etti ve anlaşamadık. Başka da bu işten anlayan usta burada yok. Kendim hobi olarak lehim işleri yapıyorum. Kendim telefonu söküp bir bakayım diye düşünüyorum. ama bu soket yerinin (orjinal baglantı krokisi veya resmini) arkadaşlar bana burda gösterebilirlerse bunlara bakarak lehim yollarının dogru olup olmadığına bakabilirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

• Güncel.....
  • Arkadaşlar, Anycool T818 telefonun soket yerini göterir bir krokisini veya bu krokiyi görebileceğim bir site varmıdır? Bana yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden tşk.ler...
  • Güncel........
  • Daha önce bağlanıyordum ama şimdi Anycool T818 Telefonla PhoneSuite programına com port'la baglanamıyorum. (Soket arıza yaptı ve değiştilrildi) Diger Depolama ve Web kamera bağlantıları güzel oluyor ama comport baglantısını yapınca olmuyor . lehim yolları tek tek lehimlenmedi ise bir veya bir iki tanesi lehimle birleşti ise şasi yaparak comport baglantı yapmıyor diye düşünüyorum. Bunun için soketin iç tarafını yani lehimli yerini görebilecegim resmi veya şeması lazım. Lütfen bana bu konuda yardım ediniz. Teşekkürler.
  • Güncel.......
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.