Şimdi Ara

T65 pil cortu çekti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu aletin pili dahili bildiğim kadarıyla,acaba buna yeni pil takmak mümkün mü??Eğer değilse bana bir yol gösterirseniz sevinirim..

Sat demeyin şu an için mümkün değil:)

• Arkadaş pili dahili ama Değiştirilebiliyor her hangi bir telefoncuya gitsen değiştirebilirsin..
    Ama Arka kapağı söküp kendinde değiştirebilirsin...
  • @erkan saolasın..
    Orijinal olması benim açımdan daha uygun olur herhalde değil mi?
  • vallaha bendede var full doldurunca bekleme süresi 138 saat yazıyo arkadaşlardakinde birinde 190 saat diğerinde 210saat yazıyo pil eskidikçe süre azalıyomu pil fiyatı ne
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by baldaSSare</i>
    <br />@erkan saolasın..
    Orijinal olması benim açımdan daha uygun olur herhalde değil mi?

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    selam.
    tabiki orjinal pil kullanman Daha iyi olacaktır.
    Orjinal pil hem Daha Uzun Süre Gider Hemde Daha Sağlıklı Olur...
  • Bahsettiğiniz süre kısalması bende de oldu tabii GPRS etkisiyle. Tam dolu haldeyken 138 saat kaldı falandiyordu telefon. Daha sonra geceleri kapatmaya başlayınca birkaç gün içinde bu durum düzeldi, denemenizi tavsiye ederim.
  • Hehe kötü bir haberim var,bende de aynen böyle başladı,geceleri kapatmak zorunda kalıyordum vee bir gün full şarjdayken gelen ilk tel.de "şarj et" uyarısı çıkmaya başladı,şimdi ise cep çaldığı an kapanıyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.