Şimdi Ara

T30 Kasa X-Trail Alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3008 kullanıcısıyım, araç değiştirme aşamasındayım offroadta gözüm yok yerden yüksek olsa yeter, eski kasa CRV, RAV4, Subaru derken T30 kasa X-Traillere bakar oldum, benzinli bakıyorum, Lpgsiz aracı yürütmek zor, günlük kullanıyoruz, asfalt ve arazi kullanımı çok övülüyor ama forumlarda aracın yokuşlarda performansının kötü olduğu ve lpgde sübap yaktığı, 50 bin km civarında sübap değişimi yapıldığı, sonraki kmlerde de bu sürecin devam ettiği yazmakta, sanırım diğer Japonlar gibi sübap ayarı da yapılamıyor, alıp da sübap yaptırmayan, motora girmeyen yok gibi, otomatik şanzımanda da sorun yaşayanları okudum tek tükte olsa, baktığım araçların hepsi lpgli ve kmler 200 bin civarında gerçek kullanıcılardan yorum yapabilecek olan var mıdır? Crv daha masrafsız görünüyor, alıp devam mı edeyim X-trail macera olur mu?

• Honda'dan şaşma , ama X trail'de iyi araç , CRV kadar değil elbette benim gözümde
  • Eski bir Hondacı olarak Hondaya da yakınım ama X-Traillerde fena durmuyor, beni yoracaksa da hiç uğraşmaya değmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.