Şimdi Ara

T290 KULLANAN WARSA YARDIM EDEBİLİR Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ALIRSAM PİŞMAN OLUR MUYUM ONU ÖĞRENMEK İSTİYORUM DA

• Valla ben T68i kullandım onunla özellikleri aynı sayılır. Bu fiyata kaçırma bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Punisher Short

ALIRSAM PİŞMAN OLUR MUYUM ONU ÖĞRENMEK İSTİYORUM DA

Arkadasim telin fiyati garantili 150 milyon civarinda zaten.. Bu fiyata sundugu ozellikler ise rakipsiz ve son derece yeterli.. Nokia nin 1100, 2100, 3100 gibi modellerini alacagina bu teli al daha memnun kalirsin..
    Kisaca ozellikleri.. 101x80 piksel 4096 renk CSTN ekran, dualbant, sms, ems, mms, email, wap 1.2.1 chtml tarayici, gprs class 8 (4+1), sesle arama. komutlar, ses kayit, handsfree, 32 kanal poli melodi, imelody, mono, amr destegi, musicDJ, 250 kisilik resimli tel rehberi, ekran koruyucu, animasyon, temalar, resim editoru, foto albumu, 400 kb hafiza, 5 yonlu navi tusu, yuklenebilir mophun oyunlar, T9 turkce, takvim, alarm hesap makinesi, 79 gram agirlik, 300 saat bekleme, 12 saat konusma sureleri.. Bu paraya bu ozellikler bedava derim.. Daha iyisini bulamazsin.. Ufak, hafif, kullanisli, sade, s1k tasarim, iyi ozellikler, cok ucuz fiyat, super ses kalitesi (bu fiyat ve sinif icin), uzun batarya omru birarada.. Hic dusunme hemen al..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelmax -- 19 Haziran 2005, 19:31:02 >

• thanks

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.