Şimdi Ara

System32'ye gizlenen virüs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Virüs bilgisayar fonksiyonlarımı yavaşlatıyor. Google Chrome ve bazı programların çalışmasını engelliyor,McAfee kullanıyordum denemenin son 2 günüydü arkaplanda çalışan virüsün çinli bir ipde System adlı system32 klasörü içindeki dosyalardan birinden bağlantı denemeleri yaptığını belirtti.Deneme süresi bitince Avast kurdum o da bulamadı virüsü virüs dediğim gibi Sytem dosyasına gizlenmiş ne yapmalıyım şuan eskiden Bitcoin kazdığım CryptoBrowser'dan yazıyorum umarım çözülür,hatam varsa kusura bakmayın.
    Teşekkürler (Bilgisayarın corona olmuş demeyin pls)

• Merhaba

İmzamdaki ilk mesajı inceleyin. Farbar loglarını gönderin.Yardımcı olmaya çalışırım.
  • Şimdi bitirdi taramayı txtyi gözden geçirirken daha önce kullandığım ve yok olduğunu zannettiğim bir sistem geri yükleme noktası var onu kullanabiliyor muyum?(virüsü kaptığım programdan önce almıştım backup ı)
  • Pm'den attım.
  • xlogax X kullanıcısına yanıt
    Söylemek istediğinizi tam olarak anlayamadım. Logları imzamdaki VİRÜS TEMİZLEME konusuna atacaksınız.

Konuya oradan devam edelim. Ayrıca ne gibi sorunlarınız var. Onları da yazın lütfen.

PM olmaz. İlgili konuya atmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malware Removal -- 10 Şubat 2020; 21:49:31 >
  • mc affe kullanma bence kaspersky free ondan bile daha iyidir eset nod32 internet security,kaspersky,bitdefender ile deneyin birde size tavsiyemhttps://www.oneindir.com/loaris-trojen-remover-indir-full/ bunu bir deneyin bazı istisnalar hariç adware yakalamada gayet başarılı
  • kaspersky total security kur veritabanını güncelle sonra tam tarama yap. Bulunan virüsleri sil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.