Şimdi Ara

System Shock 2 Türkçe Yama-Altyazı çeviriside ekleniyor (BETA) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
10
Favori
8.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam yamanın bitiş süresine tahminen ne kadar var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMaresal T kullanıcısına yanıt
    Eksik içeriğin büyük kısmı tamamlandı ama başka bir projede daha görev aldığım için system shock için daha vakit ayıramadim. Şu an dishonored 2 ve ek paketini ceviriyoruz. Yalnız ss2 yamasınin çevrilmeyen kısımları hikayeyi etkilemeyen information cevirileridir. Bu haliyle kurup rahatlıkla oynayabilirsiniz. Kısacası yüzde yüz bitim için şu an bir tarih veremiyorum kusura bakmayınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım halen bitmedi
  • Reichwehr kullanıcısına yanıt
    Maalesef eksik infolara girmek nasip olmadı. Yalnız çeviri bu haliyle her türlü işinizi görecektir. Eksik olan yerler oyunu etkilemeyen yerlerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde 1920x1080 çözünürlük için oyunun içerisindeki cam_ext.cfg'yi açıp ; d3d_disp_scaled_2d_overlay 64'ü bulun ve başındaki noktalı virgülü silin yazılar büyüyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 6 Temmuz 2020; 17:11:52 >
  • Kış indirimlerinde Steamden almak istiyorum oyunu acaba çalışıyor mu? Ayrıca, virüs vs bir problem var mı?

• Selamlar hocam, bu oyunu çok övüyorlar, en sağlam eski oyunlardan diye. Başlamak istedim lakin 1. oyunu çok eski ve hoşuma pek gitmedi. Acaba bağlantısı var mı 1. oyunuyla ?

Ayrıca yama tam mı, tam hali gelecekse onu beklemek isterim. Kolay gelsin.

• alt yazı yok sacmalıga bak abi altyazılı yama varmı patchli yama ne oluyor ?

• hacı senin thief gold yama nerde

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.