Şimdi Ara

Symbian-s60 iLe iLGiLi (oyun,program vs) PaYLaŞıM ve BiLGi KoNuSu! (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.907
Cevap
1
Favori
326.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

çalışmadıı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 25 Kasım 2007; 21:56:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

quote:

Orjinalden alıntı: brkgvr
    6680 için guzel birkaç mp3 programı paylasabilirmisiniz

- Mp3 Go v3.01
    - Mp3 Player v3.32
    - Ultra Mp3 v1.52
    - Viking Mp3 Player v3.50 TR

senin icin tek bir pakete topladim, ayrica isine yarayacak arkadaslarda olabilir.

indir:// http://rapidshare.com/files/16315729/mp3_player.rar.html

linkte sorun varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::problemchild::

quote:

Orjinalden alıntı: TheDodO

otomatik tuş kilidi. s60 ,v2 ve v3 üçü içinde var içinde.

http://rapid-share.com/files/71930486/HandyKeylock_S60_3edition_v1.01_Full.rar.html

Saolasın

• Bilmiyorum yeri midir degil midip ama simdi samsung telefonuma opera yukledim. Ordan yaziyorum. Bende birtane de 3230 var. Buna msn yuklemek istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Bugune kadar mig33 kullandim. Symbian msn kullanmadim. Onerilere acigim yeterki kullanimi rahat olsun.
  • Forumda seri numarası istemek yasak. Pm ya da genel.
  • ********.com ?

yıldızlı işaretler yerine ne gelecek ?
  • Beyler ben yeni 5610 xm aldım işletim sistemi s40v3 diyorlar ama standart galiba bu verdiğiniz programlar bende çalışır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EczDarkJackal -- 4 Aralık 2007; 10:16:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: memre111

Beyler ben yeni 5610 xm aldım işletim sistemi s40v3 diyorlar ama standart galiba bu verdiğiniz programlar bende çalışır mı?

s40 ise sen Java tarzı programlara falan bak onlar uyar sana...
  • 3230 da da mig33 kullanabiliyorsun ama Symbian msn istiyorsan Turbo msn gerçekten çok iyi.Bende de şu anda 3230 var bazen mig33-ceptemsn-cepteki net vb msn programları bağlanırken hata vermesine rağmen Turbo msn sorunsuz bağlanmakta.Dilersen Türkçe programını gönderebilirim.
    quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Bilmiyorum yeri midir degil midip ama simdi samsung telefonuma opera yukledim. Ordan yaziyorum. Bende birtane de 3230 var. Buna msn yuklemek istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Bugune kadar mig33 kullandim. Symbian msn kullanmadim. Onerilere acigim yeterki kullanimi rahat olsun.
  • n73 için ortamdaki sesleri kaydedecek proğram arıyorum
    bilen var mı
  • @M@VZER: Hocam internetten bi iki tane buldum sorun olursa seninle irtibata geçerim. Sağol tavsiyen için. Senin kullandığın trail versiyon mu full versiyon mu acaba birde onu soruyum. Gerçi okuyabilecekmiyim bilmiyorum ama yine de soruyum ben.
  • quote:

Orjinalden alıntı: orion_m

n73 için ortamdaki sesleri kaydedecek proğram arıyorum
    bilen var mı

Sen symbian os 9.1 bak istediğini daha rahat bulursun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: M@VZER

3230 da da mig33 kullanabiliyorsun ama Symbian msn istiyorsan Turbo msn gerçekten çok iyi.Bende de şu anda 3230 var bazen mig33-ceptemsn-cepteki net vb msn programları bağlanırken hata vermesine rağmen Turbo msn sorunsuz bağlanmakta.Dilersen Türkçe programını gönderebilirim.
    quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Bilmiyorum yeri midir degil midip ama simdi samsung telefonuma opera yukledim. Ordan yaziyorum. Bende birtane de 3230 var. Buna msn yuklemek istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Bugune kadar mig33 kullandim. Symbian msn kullanmadim. Onerilere acigim yeterki kullanimi rahat olsun.

Hocam Turbo Msn yükledim canavar gibi çalışıyor. Kırılmış bi tane buldum netten. Sağol önerin için tekrar.

• arkadaşlar n95 e nasıl ngage oyunları yükleyebiliriz fikri olan varmı

• Bu temayı verebilirmisiniz acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mert_53-91

/>

Bu temayı verebilirmisiniz acaba?

Sen symbian os 9.1 kısmına git N95 için...
  • Arkadaşlar nokia 7610 kullanıyorum...Bana sesi sağlam çıkaracak bir mp3 player adı verebilir misiniz acaba.. ?
    Bir de birisinde gördüm 6630 da telefonun yazı tipi değişikti hoşuma gitti bunu ben de kendi telefonumda yapabilir miyim yaparsam nasıl yaparım ?
    Teşekkürler arkadşalar ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: engintunbel

Arkadaşlar nokia 7610 kullanıyorum...Bana sesi sağlam çıkaracak bir mp3 player adı verebilir misiniz acaba.. ?
    Bir de birisinde gördüm 6630 da telefonun yazı tipi değişikti hoşuma gitti bunu ben de kendi telefonumda yapabilir miyim yaparsam nasıl yaparım ?

Yüksek sesli mp3 playerlar verildi diye hatırlıyorum biraz sayfaları gezersen görürsün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mince49 -- 16 Aralık 2007; 11:17:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: engintunbel

Arkadaşlar nokia 7610 kullanıyorum...Bana sesi sağlam çıkaracak bir mp3 player adı verebilir misiniz acaba.. ?

power mp3 2.41 veya 1.01 versiyonu her ikisindede ses canavar gibi çıkar ,sonuçta EQ ayarı mevcuttur... ancak kulaklık kullanıyosan yeni nesil telefonlarla gelen kulaklıklarla iyi çıkmaz , belirli ses seviyesini dengeleme olayı mevcut onlarda.... programın playlisti,ekolayzırı,ve 4 tane renkli arayüzü var....yok bulamam diyosan hemen yollarım bi tane TR ve ingilizce dil mevcuttur....

Lonely Cat Games Jukebox 2.13 versiyonu kullanabilirsin... Bu da şarkı sözlerini gösterme ve cover dosyalarını gösterme olayına sahip TR dil seçeneği kendi ana menü ayarlarında mevcut olup, harika renk seçenekleride vardır..... Yalnız kırılmış falan bi versiyonu bulunmamaktadır.....

• Güzel konu olmuş fakat biraz karışık...
    Düzenlense daha iyi olur...
    Ayrıca ekran çözünürlüğü 1026*768 ve daha düşük olan olan arakdaşlar yazıların bir kısmını sağ taraftaki reklamlar yüzünden göremiyor...
    Yinede teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.