Şimdi Ara

SYM MOTOR ALINIRMI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
44.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ducati 1199 Panigale

quote:

Orijinalden alıntı: akman7322

sym motor alınmışır. 2950 tl ye +larını -lerin kulandıkça yazarım.

Hala kullanıyorsan son durum hakkında bilgi verebilir misin? Ya da başka kullanana varsa forumda

hocam aldığıma bin pişmanım.ön tarafta sürekli zırıltı geliyor.ama hallettim kontak anahtarı direksiyon kilitleme piminden geliyor.kontağı söktüm pimin içine kağıt bandla sabitleştirdim. eskis gibi gelmiyorikontak anahtar garanti dahilinde değişim yaparlarmı.ayrıca yan kaportalardan ses geliyor. özellikle 5000 devirlerde.titreşim çok fazla.vidaları o kadar kalitesiz ki hemen laşka oluyor.motor şuan 5000 kmde

• quote:

Orijinalden alıntı: sefer_14

ben 3 ay önce aldım pişmanım fafrik çıkışı arka tekerde yalpa var sinyaller ters baglanmış önden ses geliyo ve sesini söylemiyoru çok kötü bir motor asla tavsiye etmiyorum

aynı sorun benim motorda da var.arka teker yalpa yapıyor. garantiden değişim isteyeceğim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akman7322

sym motor alınmışır. 2950 tl ye +larını -lerin kulandıkça yazarım.

Hala kullanıyorsan son durum hakkında bilgi verebilir misin? Ya da başka kullanana varsa forumda

Cevapladığın için çok teşekkür ederim öncelikle.Ben gündelik şehir içi kullanım için ikinci bir motor almayı düşünüyorum fazla yakmayan.Ybr ile ile bu model arasında kaldım.Symde peşin fiyatına 18 taksit avantajı var.Yani toplamda 3180 tl geliyor.Yamaha taksitle 4632 - 4896 tl arası bir fiyata mal olacak.Aradaki bu farka değer mi Ybr (Değer mi derken Sym den kalite farkı olarak çok mu önde)? Nede olsa ikinci motorum olacakKafamı karıştırdı Symin kampanyası ne güzel ybr alacaktım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-daytona-da-yeni-yamaha-ybr-125-esd-kredi-kartina-36-ay-141-tl-77942575/detay
    http://www.sym-tr.com/motorsikletdetay.asp?id=28

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducati 1199 Panigale -- 28 Ağustos 2012; 2:51:16 >

• Sym yerine Kymco tavsiye ederim. Liderliğe oynayan bir markadır Kymco, bu yuzden honda, yamaha gibi markalarla rekabettedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plectrum

Sym yerine Kymco tavsiye ederim. Liderliğe oynayan bir markadır Kymco, bu yuzden honda, yamaha gibi markalarla rekabettedir.

Kymco nun Commuter tarzı motoru var mı ?
  • quote:

quote:

Sym yerine Kymco tavsiye ederim. Liderliğe oynayan bir markadır Kymco, bu yuzden honda, yamaha gibi markalarla rekabettedir.

Turkıye'de sanırım bir tek Cup tarzı activ 110 modeli var. Web sitesinde yoktu ama web sayfasıda eskiydi, bayiye de sormak lazım. Sen saglam bişey arıyorsan Honda Cge 125 modeline de bakabilirsin YBR'den daha ucuz. Cup'a binerim dersen en uygunu Kymco veya Honda Wave 110i olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plectrum -- 28 Ağustos 2012; 14:30:50 >
  • quote:

quote:

quote:

Turkıye'de sanırım bir tek Cup tarzı activ 110 modeli var. Web sitesinde yoktu ama web sayfasıda eskiydi, bayiye de sormak lazım. Sen saglam bişey arıyorsan Honda Cge 125 modeline de bakabilirsin YBR'den daha ucuz. Cup'a binerim dersen en uygunu Kymco veya Honda Wave 110i olacaktır.

Cupların tipi hoşuma gitmiyor açıkça söylemek gerekirse.Yoksa vites rahatlığı ve az yakması daha avantajlı.Hondanın wavesi fena değil görünüş olarak ama onun parasında ybr yakın zaten Bana yine yamahanın yolu gözüktü anlaşılan

• SYM 250 GTS modelini kullandım. İnanılmaz keyifli, güçlü,çok ekonomik ve sorunsuz makina, commuter tarzındaki modelinde bu kadar sorun olmasına çok şaşırdım. Kaliteli bir markadır halbuki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SACRED REICH

SYM 250 GTS modelini kullandım. İnanılmaz keyifli, güçlü,çok ekonomik ve sorunsuz makina, commuter tarzındaki modelinde bu kadar sorun olmasına çok şaşırdım. Kaliteli bir markadır halbuki.

aynen...Tertemiz ve gayet hoş da bir motordur kendileri :)
  • titreşim en büyük sorun bence, 125 mh driftim var titreşim yok denecek kadar az motorum henüz 600kmde gayet memnunum.
  • quote:

kullandınız mı hiç kymco? kulladıysanız kaç km yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senvo1

quote:

kullandınız mı hiç kymco? kulladıysanız kaç km yaptınız?

Ben kullanmadım ancak Bodrum'da birçok komsumda var ve memnunlar.www.motorcycle.com adresinde profesyonel incelemelerini bulmanız mumkun.
  • Cook titreşimli demir yığını gibi hiç begenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kymco ve symlerin parça ve bakım fiyatları nasıldır? Bir motor ustası tanidik hondadan çok daha pahalı diye söyledi doğru müdür?

• mio 100 modeli hakkında bilgisi olan var mı ? Başlangıç motoru olarak düşünüyorum,vergisi de yokmuş galiba, görünüm olarak çok beğendim ama performansı nasıldır acaba. Bir de bunun yerine 600 TL fazla verip honda pcx de alabilirim pcx de performans olarak iyi bir motormuş fakat görünüşü benim hoşuma gitmiyor, sizce hangisi??

Boy: 1.83
    Kilo: 90
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkan529

mio 100 modeli hakkında bilgisi olan var mı ? Başlangıç motoru olarak düşünüyorum,vergisi de yokmuş galiba, görünüm olarak çok beğendim ama performansı nasıldır acaba. Bir de bunun yerine 600 TL fazla verip honda pcx de alabilirim pcx de performans olarak iyi bir motormuş fakat görünüşü benim hoşuma gitmiyor, sizce hangisi??

Boy: 1.83
    Kilo: 90

Pcx mio'ya 100 basar zevkler ve renkler tartisilmaz lafinin gercekligini bizzat goruyorum lakin pcx goruntu olarak bir bakanin donup bir daha baktigi bir motor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.