Şimdi Ara

sxg75

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acil yardım lütfen sxg75 yazılım başlattıktan sonra pc kendini kapattı telefon artık hiç açılmıyor. (# + kırmızı tuş kombinasyonuda dahil). forumu araştırdım ama bulamadım yada gözden kaçırdım. acil yardımlarınızı bekliyorum... ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adenz -- 28 Temmuz 2009; 6:34:39 >

• servise gönder telefonunu kapandıgını ve açılmadıgını sole yaparlar..
  • Kardeş servise verecek olsam buradan neden yardım isteyeyim. Yinede aydınlatıcı bilgi için sağol.
  • kardeş ana sxg forumunun başlangıçtaki sayfalarından ara mutlaka bulacaksın. o zamanlarda benzer sıkıntılar olmuştu biraz zaman ayırıp dikkatlice incelemen lazım ama. şimdiden kolay gelsin. bir de bu mesajımı cevaplama artık esas sxg forumuna yaz.
  • telefonunu sarja bagla...acma-kapamaya uzun bas sarj almaya baslasin.illa alacaktir..1-2 saat bekle dolmadi gibi gozuksede sarjdan cikar....sonra uclu kombinasyon olacak sekilde tekrar fw yuklemeye basla....senin tek yapman gereken ilk sarja baglarken motoru ateslemen olursa sorunun kalmayacaktir...

quote:

Orijinalden alıntı: adenz

Arkadaşlar acil yardım lütfen sxg75 yazılım başlattıktan sonra pc kendini kapattı telefon artık hiç açılmıyor. (# + kırmızı tuş kombinasyonuda dahil). forumu araştırdım ama bulamadım yada gözden kaçırdım. acil yardımlarınızı bekliyorum... ne yapmalıyım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.