Şimdi Ara

SWTOR Rehber (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
12.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Moruk şimdi merak ettiğim şeyler o jedi tağınağındaki ustanın ve alderanda olan maskeli sithin elbisesi var mı varsa augmentle kac k hp olur ve nasıl server aktarabilirim charı suan 35 levelim param 100 k flan onu 50 ye kadar 3.2 m yapabilir miyim ve K da olan skilleri nasıl vermeliyim ben tank jediyim sadece guardion verdim atack nasıl olur ılerdee baska bır sorum daha social pointi kaca kadar kasmak lazım ne gibi itemler alabilirim social pointle ve artiface nasıl kasılır benım 60 da kaldı arkeoloji ve diplomasi fullendı ama jedi silahları sadece light 4 e kadar mı ben light 5 oldm onun dısında jedi sabera augment basabilir miyim arkadasım bunlara yardım et en az 10 level rahat ederim lütfen bu oyunu oynayan en biligli 3 türkten birisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill4time

Moruk şimdi merak ettiğim şeyler o jedi tağınağındaki ustanın ve alderanda olan maskeli sithin elbisesi var mı varsa augmentle kac k hp olur ve nasıl server aktarabilirim charı suan 35 levelim param 100 k flan onu 50 ye kadar 3.2 m yapabilir miyim ve K da olan skilleri nasıl vermeliyim ben tank jediyim sadece guardion verdim atack nasıl olur ılerdee baska bır sorum daha social pointi kaca kadar kasmak lazım ne gibi itemler alabilirim social pointle ve artiface nasıl kasılır benım 60 da kaldı arkeoloji ve diplomasi fullendı ama jedi silahları sadece light 4 e kadar mı ben light 5 oldm onun dısında jedi sabera augment basabilir miyim arkadasım bunlara yardım et en az 10 level rahat ederim lütfen bu oyunu oynayan en biligli 3 türkten birisin

1. Moruk yazmaktan vazgeç
    2. Virgül bir kenarıya; arada bir nokta kullan ki, cümlenin başını ve sonunu anlayalım.
    3. Yazı yazdıktan sonra; ne yazdığına dönüp bir oku bakalım; yazılanı anlayacak mısın(?)
    4. Bir soru içine 3-5 soru sıkıştırma; Ayrı sor, cevap yazılsın, ondan sonra aklına takılan başka soru sor.
    5. 7/24 Bu forumda olmadığım için Canlı Chat gibi hemen cevap bekleme
    6. Yukarıda ki paragrafa bir bak ve soruları ayrı cümle içinde sor ki anlaşalım.

Adaptive Gear'lardan bahsediyorsan Sosial Point En az 2 Olmalı ve çoğunlukla Gezegenlerde ki kantinde bulunan NPC'lerde satılmaktadır.

• 1-Jedi tapınağında öldürülen t7 robotunun eski sahibi ustanın elbisesi var mı ? alırsam ne kadara alırım hp si kaç olur. aynı soru alderanda bulunnan maskeli sith içinde geçerli
    2-Server aktarma şartlarım uyuyor ama nereye tıklamam gerekli ve TheEbonHawkta oynuyorum hangi serverlara gidebilirim
    3-35 levelim 100 k param var 50 level olana kadar 4 m kadar yapabilir miyim ?
    4-Jedi guardion tank oynuyorum ve level atlayınca sadece defence bölümüne veriyorum 50 level olunca defence bıttığı zaman neye vermeliyim? ve o şekilde verirsem atackı cok mu düşük olur ?
    5-Social point suan 450 lerde social I onu 2 ye getirdiğimde hangi elbiseleri veya silahları almam gerekir 1. soruda soylediğim elbise social pointle mi kasılıyor ?
    6-Artiface nasıl kasılır (Diplomasi ve arkeolojiyi 400 e kadar yaptım)
    7-Diplomasy 400 oldu light sight puanım 10 k kadar ama galactic marketten baktığımda satılan saberler ancak light sight 4 en yükseği 5 olanı var mı ?
    8-yan charımdan ana karakterime para aktarabilir miyim ?

• quote:

1-Jedi tapınağında öldürülen t7 robotunun eski sahibi ustanın elbisesi var mı ? alırsam ne kadara alırım hp si kaç olur. aynı soru alderanda bulunnan maskeli sith içinde geçerli
    2-Server aktarma şartlarım uyuyor ama nereye tıklamam gerekli ve TheEbonHawkta oynuyorum hangi serverlara gidebilirim
    3-35 levelim 100 k param var 50 level olana kadar 4 m kadar yapabilir miyim ?
    4-Jedi guardion tank oynuyorum ve level atlayınca sadece defence bölümüne veriyorum 50 level olunca defence bıttığı zaman neye vermeliyim? ve o şekilde verirsem atackı cok mu düşük olur ?
    5-Social point suan 450 lerde social I onu 2 ye getirdiğimde hangi elbiseleri veya silahları almam gerekir 1. soruda soylediğim elbise social pointle mi kasılıyor ?
    6-Artiface nasıl kasılır (Diplomasi ve arkeolojiyi 400 e kadar yaptım)
    7-Diplomasy 400 oldu light sight puanım 10 k kadar ama galactic marketten baktığımda satılan saberler ancak light sight 4 en yükseği 5 olanı var mı ?
    8-yan charımdan ana karakterime para aktarabilir miyim ?

1. Adaptive gearlar ile ilgilenmiyorum; Fakat kime özenirseniz onun eşyaları npc'lerde vardır. Eşyalar içi boştur. Ne ile doldurursan; O bonusları almaktadır.
    2. Server transfer swtor.com web sayfasındaki my accountan yapılmaktadır. Oyun içinden değil. Akontuna gir Server transfer sistemi seni yönlendirecektir.
    3. Oyunda credi bulmak zor değil; ne kadar oynarsan o kadar kredin bol olacaktır.
    4. Hangi skill seviyorsan o skilli açarsın. Skill sıfırlamak bedava istediğini denemekten çekinme.
    5. Sosyal point 2 olduktan sonra adaptive gearların istediğini kredi karşılığı alırsın.
    6. Swtor Rehber Craftingteki resme bakarak daha iyi anlayacaksın.
    7. Max 10.000 lvl 5 Side Puanı.
    8. Mail ile ( bound; satılamayan ve takas edilemeyen eşyalar hariç ) herşeyi; arkadaşlarına veya alt charlarına göndermek mümkündür.

• hmm anladım peki o adrectif gearlar 28 k hp ye ulasabılr mıyım
  • o adaptive itemin tam olarak adı ne black tekno soyler mısın ve bu ıtemle 28 k hp ye ulasmak mumkun mu =?
  • quote:

o adaptive itemin tam olarak adı ne black tekno soyler mısın ve bu ıtemle 28 k hp ye ulasmak mumkun mu =?

Adaptive gear ile ilgisi yok;

Oyundayken> Mause ile Eşyanın üzerine gelip > Ctrl+ Sağ mause tıkla

Turuncu ve mor Renk tüm eşyelerı parçalayıp başka eşyalara monte edilir.

Önemli olan eşya değil monte edilen parçalardır.

1.3 ile; Max Bonus parçalar 26 ( 146 armoring ). mod, enhecment, hit, cristal vs. monte edilmektedir.

50 lvl olmadan herşeyi pat diye anlayamazsın; 50 lvl olduktan sonra daha iyi anlaşılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktekno

quote:

o adaptive itemin tam olarak adı ne black tekno soyler mısın ve bu ıtemle 28 k hp ye ulasmak mumkun mu =?

Adaptive gear ile ilgisi yok;

Oyundayken> Mause ile Eşyanın üzerine gelip > Ctrl+ Sağ mause tıkla

Turuncu ve mor Renk tüm eşyelerı parçalayıp başka eşyalara monte edilir.

Önemli olan eşya değil monte edilen parçalardır.

1.3 ile; Max Bonus parçalar 26 ( 146 armoring ). mod, enhecment, hit, cristal vs. monte edilmektedir.

50 lvl olmadan herşeyi pat diye anlayamazsın; 50 lvl olduktan sonra daha iyi anlaşılacaktır.

1-tmm blacktekno anladım ama bu itemin tam olarak adı ne yanlıs almıyayım 50 olunca
    2-100 k warzone kasmak cok mu zor
    3-free game oynayanlar ıcın ayrı bır server var mı ? cunku serverların yarısı kilitli
    4-free gameye türkler dahil mi çünkü gelirlerse hep kufrederler role playing biter
    5-free game oynayanlar jedi knight ve inquaresier olamıyor dediler doğru mu ?

• mail yoluyla bir sith jedaya para göndere bilir mi ? ona gore sith kascam 1 ay daha uzatcm üyeliği
  • quote:

mail yoluyla bir sith jedaya para göndere bilir mi ? ona gore sith kascam 1 ay daha uzatcm üyeliği

Aynı Server; Aynı Legacide ki tüm karakterler farklı ırk olsada birbirine mail gönderiliyor. ( Bound itemler hariç )
  • para olsun yeter bana
  • 5 soruma cevap werr msn blackteckno
  • free game hakkında bilgim yok.
  • queshte cukur gibi bir yere dustum generalde olan travel bır ıse yaramıyor nasıl cıkabılırım ve nasıl foto çekilir
  • quote:

queshte cukur gibi bir yere dustum generalde olan travel bır ıse yaramıyor nasıl cıkabılırım ve nasıl foto çekilir

/stuck

emergny fleet pass,

quick travel,

warzoneye gir çık

veya relogin ( oyundan çıkıp yeniden bağlanmak ) ile tüm oyun hataları sıfırlanır.
  • teşekkrler ben hala server aktarmayı bulamadım nasıl nerden aktarılıyor teker teker yazarak soyler mısın
  • quote:

teşekkrler ben hala server aktarmayı bulamadım nasıl nerden aktarılıyor teker teker yazarak soyler mısın

http://forum.donanimhaber.com/m_61991720/tm.htm
  • blackteckno ben sıteye gırıyorm my acount bolumunden sonra server transfer yazmıyor
  • Blacktekno hesabımın suresının bıtmesıne 2 gun var 6 ay uzatmak ıstıyorm suresı bıtmeden uzatılıyor mu ve nerden uzatılcak ben arkın almanyadan gelen kuzenıne uzattrmıştım
  • quote:

blackteckno ben sıteye gırıyorm my acount bolumunden sonra server transfer yazmıyor

Merhaba,

Server transferin amacı; 50lvl oyuncuların light serverlarda war zonelerin oyuncu azlığından açılmıyor olmasıdır. Bu yüzden light serverlardan Dolu serverlara free transfer hakkı tanıdılar.

http://forum.donanimhaber.com/m_61991720/tm.htm
    Kurallarda 90 gün ibaresi var.

Anlaşılan sen yeni başladın ve henüz 50 lvl olmadığın için seni adam yerine koymamışlar.

Ayrıca forumda ki herkesle papaz olmaya devam et belki sakalların uzar

iyi eğlenceler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.