Şimdi Ara

*****Swtor Account Pazari***** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
1
Favori
14.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çılgınmükay

50 lvl jedi shadow we mercenary satıyorum 40 dolar paypal.tasak istemeyin.nightmare lands serverında(europe) 56 gün oynama süresi war+founder title mewcut

güncel.kaçırmayın bu fısratı
  • quote:

quote:

50 lvl jedi shadow we mercenary satıyorum 40 dolar paypal.tasak istemeyin.nightmare lands serverında(europe) 56 gün oynama süresi war+founder title mewcut

güncel.kaçırmayın bu fısratı

Hocam zırt pırt şey yapmasan, zaten ilan veren 2-3 kişi var topu topu...
  • standart edition acc satmak istiyorum .

server:Lord Calypho

50 lvl sith marauder(valor rank 53 ) nerdeyse full champion gear(champion gear valor rank 60 olana kadar ancak şans ile alınabilen en iyi gearlardır.)300k+ credit mevcut .marauder suanda oyunun en iyi clasıdır bu arada

fiyat:75 lira dvd siyle beraber

ilgilenenler için doguhan_kalafat@hotmail.com mail /msn eklerseniz ayrıntılı konuşabiliriz .

05549199091

teşekkürler.
  • quote:

güncel.pmleri bekliyorum gerçekten çok ucuza satıyorum kaçırmayın..2 tane level 50.birinde sadece 4 tane battlemaster giysisi eksik warhero title da mewcut
  • wow acc siyle takas eden warsa pm atabilir bütün paketleri mevcuttur
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatalsky

standart edition acc satmak istiyorum .

server:Lord Calypho

50 lvl sith marauder(valor rank 53 ) nerdeyse full champion gear(champion gear valor rank 60 olana kadar ancak şans ile alınabilen en iyi gearlardır.)300k+ credit mevcut .marauder suanda oyunun en iyi clasıdır bu arada

fiyat:75 lira dvd siyle beraber

ilgilenenler için doguhan_kalafat@hotmail.com mail /msn eklerseniz ayrıntılı konuşabiliriz .

05549199091

teşekkürler.

güncel.
  • Üyelik(ler) satın alınacaktır. Bana özel mesajla ya da buradan da olabilir farketmez aşağıdaki gibi bilgilendirme yapabilirsiniz.

Server:

Side:

Level/Class:

İçinde Bulunan Credits:

Fiyat:

İletişim bilgileri: Msn / Skype

Ödeme paypal yoluyla yapılırsa karşılıklı olarak daha güvenli olur. Gerekli güven verilirse eft / havale veya benzeri yollarla da ödeme yapılır.
  • Swtor Deluxe edition arıyorum içinde oyun süresi olsun karakterler önemli değil. wow hesabınla takasta yaparım hesapta 401iL 5/8HC li mage ve 396iL 1/8HC li disc/shadow pri ve 2 tane 85 alt mevcut (DK- Shaman 384iL lı) pm lerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinerjji

Üyelik(ler) satın alınacaktır. Bana özel mesajla ya da buradan da olabilir farketmez aşağıdaki gibi bilgilendirme yapabilirsiniz.

Server:

Side:

Level/Class:

İçinde Bulunan Credits:

Fiyat:

Ödeme paypal yoluyla yapılırsa karşılıklı olarak daha güvenli olur. Gerekli güven verilirse eft / havale veya benzeri yollarla da ödeme yapılır.

Aynı şekilde sadece "credit"lerini satmak isteyen arkadaşlarda olursa benle iletişime geçebilirler ;)
  • quote:

quote:

güncel.pmleri bekliyorum gerçekten çok ucuza satıyorum kaçırmayın..2 tane level 50.birinde sadece 4 tane battlemaster giysisi eksik warhero title da mewcut

güncel
  • quote:

quote:

Üyelik(ler) satın alınacaktır. Bana özel mesajla ya da buradan da olabilir farketmez aşağıdaki gibi bilgilendirme yapabilirsiniz.

Server:

Side:

Level/Class:

İçinde Bulunan Credits:

Fiyat:

Aynı şekilde sadece "credit"lerini satmak isteyen arkadaşlarda olursa benle iletişime geçebilirler ;)

ben satış yaptım .teşekkür ederim karlıda oldu .

• 50 Level Sorcerer, 83 gün oyun süresiyle satılıktır.
  • quote:

quote:

quote:

güncel

güncel
  • SWTOR Deluxe Edition hesabımı WoW Prepaid karşılığında satıyorum.
    Hesabın 6 Temmuz'a kadar süresi vardır.
    İçinde 50 level Sith Marauder ve 21 level Bounty Hunter-Powertech bulunmakta.(Lord Calypho/Karakterlerde pek bir şey yok.)
    Oyunu bırakma sebebim, oyuna beraber başladığım arkadaşlarımın süreleri bittikten sonra tekrar game-time almamaları.Tek başıma kalınca bende WoW'a dönmeye karar verdim.

Xfire: ogocanb
    Ayrıca elimde inaktif Standart Edition var, inaktif bir WoW hesabıyla takas edebilirim.(Cata olması yeterli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogunb -- 7 Mayıs 2012; 14:59:28 >
  • 50 lvl jedi shadow,50 lvl mercenary satıyorum 40 dolar paypal.takas kbl etmiyorm.nightmare lands serverında(europe kısmı) 77 gün oynama süresi war+founder title mewcut.
  • quote:

quote:

Server:

Side:

Level/Class:

İçinde Bulunan Credits:

Fiyat:

güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: Viik

quote:

Swtor Digital Standard - Deluxe Edition Cd Key Store

25 Euro( Deluxe
    20 Euro Standard:

*****Swtor Account Pazari*****

1- Pm ile ICQ , MSN, Skype yada gmail chat adresinizi bana yolluyorsunuz .
    2- Böylece daha rahat ve sorunsuzca iletisim halinde olabiliyoruz
    3-Paypal fees(gönderim kesintisini) siz üstleniyorsunuz. PayPalile Deluxe Edition icin 25 euro Standard Edition icin 20 Euro olarak yollamaniz. [ Parayi Euro olarak yollamaniz gerekmektedir]
    4- Sonrasinda 30dk ile 4 saat icinde kodunuzu aliyorsunuz ve siteden aktive ediyorsunuz. (11.00-23.00 aralaginda bana ulasabilirsiniz.) Daha sonra 30 gün oynama süresi dahil oyuna baslamak icin 2 aylik oyun süresi yada aylik ödeme planini swtor.com üstünden belirledikten sonra oyunu indirip oynamaya kaliyor.
    5- Sadece onayli(verified) Paypal adresleri kabul edilcektir.

Sorularinizi pm yolu ile ulastirabilirsiniz.

up +

+1

Deluxe : 25 euro Standard : 20 euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viik -- 30 Nisan 2012; 18:28:21 >

• quote:

quote:

quote:

Swtor Digital Standard - Deluxe Edition Cd Key Store

25 Euro( Deluxe
    20 Euro Standard:

*****Swtor Account Pazari*****

1- Pm ile ICQ , MSN, Skype yada gmail chat adresinizi bana yolluyorsunuz .
    2- Böylece daha rahat ve sorunsuzca iletisim halinde olabiliyoruz
    3-Paypal fees(gönderim kesintisini) siz üstleniyorsunuz. PayPalile Deluxe Edition icin 25 euro Standard Edition icin 20 Euro olarak yollamaniz. [ Parayi Euro olarak yollamaniz gerekmektedir]
    4- Sonrasinda 30dk ile 4 saat icinde kodunuzu aliyorsunuz ve siteden aktive ediyorsunuz. (11.00-23.00 aralaginda bana ulasabilirsiniz.) Daha sonra 30 gün oynama süresi dahil oyuna baslamak icin 2 aylik oyun süresi yada aylik ödeme planini swtor.com üstünden belirledikten sonra oyunu indirip oynamaya kaliyor.
    5- Sadece onayli(verified) Paypal adresleri kabul edilcektir.

Sorularinizi pm yolu ile ulastirabilirsiniz.

up +

+1

yanlış anlama amaç konunu baltalamak değil ama, sıfır 20 dolar standart 25 usd deluxe satılırken neden senden daha pahalıya alsın insanlar. Bide daha pp kesintisi filan derken neredeyse swtor.com daki fiyat ile aynı duruma gelecek, euronun ülkemizdeki kuruyla hesaplarsan... Yinede hayırlı satışlar ama fiyatın piyasaya göre çok yüksek :)

• Hocam bu Digital Deluxe 25$ a nerede satılıyor acaba?

• google da düzgün bir arama yapılarak bulabilirsin :) şayet almak istersen bende sana satabilirim komisyon ekleyip :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.