Şimdi Ara

Switch Satışları Japonya'da Bir Milyonu Geçti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Famitsu'nun satış verilerine göre, Nintendo'nun ev/el konsolu Switch çıkış yaptığı 3 Mart tarihinden 25 Haziran tarihine kadar olan süre boyunca Japonya'da 1,016,473 adet sattı.

Switch'in Japonya'da en çok satan beş oyunu ise şu şekilde: (3 Mart - 25 Haziran)

1. Mario Kart 8 Deluxe (04/28/17, Nintendo) – 501,614 adet sattı
    2. The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo, 03/03/17) – 460,480 adet sattı
    3. 1-2-Switch (Nintendo, 03/03/17) – 200,807 adet sattı
    4. Arms (Nintendo, 06/16/17) – 154,845 adet sattı
    5. Super Bomberman R (Konami, 03/03/17) – 92,112 adet sattı

• Duyurduğu ve duyuracağı oyunlarla bu sayı kat kat artacaktır.
  • Adamlar uçtu gidiyor....
  • Aslolan oyunlardır. Birileri 4K diye bir yerlerini yırtsın.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ps1 de yaşadığım heycanı aynen yaşatan efsanevi cihazdır yenilikçi ruhuyla elde duruşuyla tatlılığıyla ama zelda bittiğinden beri kenarda duruyor mario u bekliyorum artık , mutliplayer odaklı oyunları pek bana hitap etmesede baya iyiler haklarını yiyemem mk8 ve splaton 2 gibi

• Fiyatı ülkemizde biraz uygun olsa bende almak istiyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gamerasi

Aslolan oyunlardır. Birileri 4K diye bir yerlerini yırtsın.

harbiden bak switch e yeminle param var ps sattım sınav senem diye ikisini birden alcam ben ki pek bir şey ummayan kişi deliler gibi istiyorum switch i ve o kadar talep var ki hala adamlar switch yetiştiremiyo hala almak için haftalar bekleyen arkadaşlarım var. bir de şu renkli joycon modelini almak ölüm gibi almak imkansıza yakın :D
  • Grafik saplantili 4k dayatmasi oyun fakiri diger konsollarin yaninda oyunlarin ozune ve kalitesine odakli Nintendo takdirlik is cikartiyor.
  • 3. partiye ihtiyacı yok adamların, müthiş oyunlar çıkarıyorlar. Amazon.de'den şans eseri stok bulup aldım gelecek ay teslim edilecek kısmetse. Ps4+Swtich müthiş ikili olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gamerasi

Aslolan oyunlardır. Birileri 4K diye bir yerlerini yırtsın.

Haklısın hocam, oyunların içeriğini, keyfini veya oynanabilirliğini 4K ile temsil etmeye çalışanlara ben de karşıyım. Şimdiden başladılar ama en fazla 2 sene sonra pc'de 8K reklamları standart haline getirilmeye çalışılacak, donanım üreticilerinin bu koşuşturmayı yapmaları ürünlerini en kısa sürede yeniletmek için yapmalarını anlarımda oyun geliştiricilerinin bu yola sapması kendileri için pek hayırlı değil. Şimdi Sony ve Nintendo 1. parti stüdyolarının özen anlamında harika oyunlara imza attıklarını ve bu oyunların hem puanlar hemde satışlar bazında çok beğenilip takdir edildiği aşikar, yani 4K bir zorunluluk değil. Ben teknolojinin oyunların daha uzun sürmesine, daha kaliteli senaryo, müzik ve yenilikçi fikirlerle özgün yapımlar sunmasını isterim ama yenilik deyince eskiyi ısıtıp sadece çözünürlük artırarak işin kolayına kaçan çok yapımcı var. Sony ve Nintendo gibi firmaların var olması gelecek adına tek umudumdur.

• Herifler yenilikmiş gibi tablete 2 kontrolçü takmışlar. Birde Zelda yapmişlar yanına. Millette ölüyor bitiyor görende başka oyunu var oynanacak zanneder.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Herifler yenilikmiş gibi tablete 2 kontrolçü takmışlar. Birde Zelda yapmişlar yanına. Millette ölüyor bitiyor görende başka oyunu var oynanacak zanneder.

Diğer konsollar deveye hendek mi atlatıyor, komik.

• adamların oyun anlayışı ile bizimki çok farklı nasıl yaşam tarzlarımız farklı ise onlarında bariz bir fark var adamaların Nintendo kitlesi görsellik den ziyade içerik cazip geliyor şahsen teknoloji ne kadar gelişirse gelisin görsellik oyunda herşey demek değil neler gördük görsellik var içi tırt ne oyunlar biliyoruz piksel piksel fakat efsane
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Herifler yenilikmiş gibi tablete 2 kontrolçü takmışlar. Birde Zelda yapmişlar yanına. Millette ölüyor bitiyor görende başka oyunu var oynanacak zanneder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin Garnett -- 29 Haziran 2017; 1:49:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde uzaktan izleyelim, adamların oyun kültürü çok farklı
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

ARMS, Splatoon 2, Super Mario Odyysey, Fire Emblem Warriors, Mario Rabbids Kingdom Battle, Xenoblade 2, Monster Hunter XX bu sene çıkıyor, Metroid Prime 4 ve Pokemon gibi duyurular konsolun çıkışının üzerinden 4 ay geçmesine rağmen karaborsada satılmasına sebeptir. Donanım konusunda ise varsa bildiğin babayiğit firma tabletine 2 kontrolcü takıp satmakta özgür, taşınabilir konsollarda kimse Nintendo'nun eline su dökemez. Oynamadan saçmalayanlardansın ama eğriye eğri demek gerek.
  • Sessiz sedasız geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.