Şimdi Ara

svchost.exe ile ilgili lütfen yardım !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar görev yöneticisinde birden fazla svchost.exe var fakat bazılarının karşısında system, bazılarının karşısında local service, bazılarında da network service yazıo
    önceden nası olduğunu bilmediğim için sölüyorum bunlar bir sorun oluşturur mu böle olması oyuna da giremiyorum şu anda keylogger fln varsa die bi yardımcı olur musunuz lütfen acilll
    teşekkürler...

• lütfen arkadaşlar yardımmmmmm_____?????????========!!!!!!!!!!!!
  • Bendede aynı daha yeni format attım sanmıyorum bişe olucağını + nod32 de yüklü
  • quote:

Orjinalden alıntı: DieMaSt3r

Bendede aynı daha yeni format attım sanmıyorum bişe olucağını + nod32 de yüklü

hmm yani karşılarındaki isimleri de farklı bi sende ?
  • evet farklı
  • quote:

Orjinalden alıntı: DieMaSt3r

evet farklı

tamam çok teşekkür ederim...
  • merhaba..
    Konuyla alakalı Microsoftun Windows XP'deki Svchost.exe'nin Açıklaması

Başlangıçta, Svchost.exe yüklemesi gereken hizmetlerin listesini oluşturmak için kayıt defterinin hizmetler bölümünü denetler. Svchost.exe'nin birden çok örneği aynı anda çalışabilir. Her Svchost.exe oturumu bir hizmet grubu içerebilir, böylece Svchost.exe'nin nasıl ve nerede başlatıldığına bağlı olarak farklı hizmetler çalışabilir. Bu durum, daha iyi denetim ve daha kolay hata ayıklama olanağı sağlar..yani korkulcak bir durum yok..fakat her duruma ragmen bilgisayarinizda bir antivirus sisteminin olmasi iyi olucaktir.
    saygilar.
  • Kardeş Virüs Felan Değil Kafana Takma Virüs ßudur.
    SS Aşada.

svchost.exe ile ilgili lütfen yardım !!!!
  • Eger kullanici adinda olu$turdugun oturumun ismi yaziyorsa kapat ama NETWORK SERVICE, LOCAL SERVICE ya da SYSTEM yaziyorsa elleme.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Larry

merhaba..
    Konuyla alakalı Microsoftun Windows XP'deki Svchost.exe'nin Açıklaması

Başlangıçta, Svchost.exe yüklemesi gereken hizmetlerin listesini oluşturmak için kayıt defterinin hizmetler bölümünü denetler. Svchost.exe'nin birden çok örneği aynı anda çalışabilir. Her Svchost.exe oturumu bir hizmet grubu içerebilir, böylece Svchost.exe'nin nasıl ve nerede başlatıldığına bağlı olarak farklı hizmetler çalışabilir. Bu durum, daha iyi denetim ve daha kolay hata ayıklama olanağı sağlar..yani korkulcak bir durum yok..fakat her duruma ragmen bilgisayarinizda bir antivirus sisteminin olmasi iyi olucaktir.
    saygilar.

teşekkürler yorum yazan herkese

bu arada Larry yöneticiliğin hayırlı olsun kolay gelsin

• Larry i yönetici yapan yönetimin ELLERİNDEN ÖPÜYORUMMM

HAYIRLI OLSUN LARRY
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.