Şimdi Ara

Suzuki SX4 S-Cross Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
2.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar ötv muafiyetli olarak bu aracı almayı düşünüyoruz. Aslında 4x2 Vitara Hibrit için gittik orada sx4 Cross Hibrit görünce ilgimizi çekti, aşağı yukarı aynı fiyata da verdiklerini (169 bin TL) öğrenince de opsiyonlattık.

Yalnız bu araç biraz kapalı kutu gibi, fazla bir inceleme yazısı da bulamadım. Gerçi kendim test sürüşü yaptım ve sürüş hoşuma gitti..

Ayrıca araçta şerit takip sistemi, çarpışma uyarı sistemi, koltuk ısıtma, çift yönlü klima, anahtarsız giriş, start-stop, geri görüş kamerası vs baya bi donanım var. Bu fiyata bu donanımda başka araç bulabileceğimi düşünmüyorum açıkçası. Sizin görüşlerinz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çerkez -- 23 Nisan 2021; 23:6:50 >
  • çerkez kullanıcısına yanıt
    Araç güzel duruyor. Eleştiri olarak malzeme kalitesi denilmiş ancak onun harici eksik bir yanı yok. Bu fiyata bu donanım harika gerçekten. İmkân olsa düşünmeden alır bir 10 sene binerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 289 bin işe başlamış şimdi 339 bin oldu geçen sene 229 bindi bu nasıl bir artış oranı insanın kafası almıyor.

Nasıl bir cehennemdeyiz biz Allah aşkına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

289 bin işe başlamış şimdi 339 bin oldu geçen sene 229 bindi bu nasıl bir artış oranı insanın kafası almıyor.

Nasıl bir cehennemdeyiz biz Allah aşkına

2014'de 2013 modelini bayiden benim kayınbirader 58nin tl'ye aldı. 1.6 120 ps+cvt şanzıman mevcut

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.