Şimdi Ara

SUZUKİ SWİFT 1.3 GLX HB ALIYORUM, ALDIM.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
5
Favori
124.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selyon

kesinlikle suzuki swift eski modeller candır can ben de 98 model 1.3 var istanbul küçükçekmecedeyim. iyi bir usta sart kullanım çok rahat araba içi ferah arka diz mesafesi çok rahat tek kusuru bagas ufak şehiriçi araba gayet ideal bende çok memnunum 1.5 yıldır
    brc takılı bende

şehiriçi lpg kac lt yakıyorsunuz 100 km. de
  • quote:

Orijinalden alıntı: atn42

quote:

Orijinalden alıntı: selyon

kesinlikle suzuki swift eski modeller candır can ben de 98 model 1.3 var istanbul küçükçekmecedeyim. iyi bir usta sart kullanım çok rahat araba içi ferah arka diz mesafesi çok rahat tek kusuru bagas ufak şehiriçi araba gayet ideal bende çok memnunum 1.5 yıldır
    brc takılı bende

şehiriçi lpg kac lt yakıyorsunuz 100 km. de

Alıntıları Göster
    10 litre

• evvela kullanıcısına yanıt
    Hocam başta kiv kiv edip de çalışmıyorsa bujilerden olabilir diyecektim ancak şu an tık deyip kaldığına göre büyük ihtimal akü bitti. Takviye kablosuyla denediğini söylüyorsun, keşke bir de takviye yaptığın arabanın aküsünü takıp deneseydin, belki kablolarda kopukluk vardır. Eğer aküden de değilse marş motoru iptal. Benim aklıma başka birşey gelmedi.
  • zebetosu Z kullanıcısına yanıt
    pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Blooded

Hocam başta kiv kiv edip de çalışmıyorsa bujilerden olabilir diyecektim ancak şu an tık deyip kaldığına göre büyük ihtimal akü bitti. Takviye kablosuyla denediğini söylüyorsun, keşke bir de takviye yaptığın arabanın aküsünü takıp deneseydin, belki kablolarda kopukluk vardır. Eğer aküden de değilse marş motoru iptal. Benim aklıma başka birşey gelmedi.

Sağ ol arkadaş MARŞ dinamosunun kömürü bitmiş . değiştiridim . Şimdilik sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evvela

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Blooded

Sağ ol arkadaş MARŞ dinamosunun kömürü bitmiş . değiştiridim . Şimdilik sorun yok.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar selam... ben de bir tane swift glx otomatik düşünüyorum... hatta bir tane ilgilendiğim var... ama benim aklıma asıl takılan bir soru var... bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim...
    şimdi bu araçların kilometre sayacı 5 haneli olduğu için 99,999 km de bir sıfırlanıyormuş.. bu bilgi doğru mudur ??? eğer doğru ise gerçek kilometresini nasıl anlarız??

• erdemguner E kullanıcısına yanıt
    Km sayacının 5 haneli olduğu doğru,aracın gerçek kilometresini; aracın plakasını sms atarak sorgulattığınızda aracın hangi yıl,hangi km de muayeneye girdiği bilgileri gelir,bu bilgilere bakıp kıyaslama yaparak öğrenebilirsiniz...
  • Teşekkürler nouma45... Plakayı sorgulattigimda 2002 den itibaren herhangi bir hasar ve kaza kaydı çıkmadı... Vize için ise 8/01/2012 de 95bin küsur ve 04/01/2014 te 109bin küsur km çıkıyor... Arabayi almaya karar vermistim ama son anda bu kilometre sayacı işi canımı sıktı.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dionysos_07

swifti inceledim çok güzel araba, özellikle iç mekan,ergonomi müthiş, orta konsol şık,sade ve kaliteli,,, tek eksisi dizeli yok

Alıntıları Göster
    tuketim nasıl? hem manuel hemde otomatik versiyonunda bilenler varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemguner

Teşekkürler nouma45... Plakayı sorgulattigimda 2002 den itibaren herhangi bir hasar ve kaza kaydı çıkmadı... Vize için ise 8/01/2012 de 95bin küsur ve 04/01/2014 te 109bin küsur km çıkıyor... Arabayi almaya karar vermistim ama son anda bu kilometre sayacı işi canımı sıktı.....

önemli değil,bugüne kadar girdiği tüm vizelerdeki km lerini öğrenmek istersenizde aracı sigorta yaptırmak istediğiniz sigorta şirketinde km bilgilerine ulaşabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla, araç muayene istasyonlarında ise bu bilgiye kesin olarak ulaşıyorsunuz.Baktığınız araç sadece 109bin km de ise normal fakat 209 bin km de ise biraz fazla bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: nilobramline0923

benim aracım manuel,İstanbul şehiriçi benzinde 32krş civarı, lpg de ise 28krş civarı yakıyor. Aracıma lpg yi aldığımda ben taktırdım fakat çok verim alamadım açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: nouma45

quote:

Orijinalden alıntı: nilobramline0923

benim aracım manuel,İstanbul şehiriçi benzinde 32krş civarı, lpg de ise 28krş civarı yakıyor. Aracıma lpg yi aldığımda ben taktırdım fakat çok verim alamadım açıkçası

Alıntıları Göster
    2001 serisi olup çok nokta enjeksiyonlu modeli yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

2001 serisi olup çok nokta enjeksiyonlu modeli yok mu?

Alıntıları Göster
    Araçlarını alanlar memnun mu? kazasız belasız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

Araçlarını alanlar memnun mu? kazasız belasız..

Alıntıları Göster
    benim aracım 2001 model ve tek nokta enjeksiyonlu çok noktalısı varmı bilmiyorum.
  • quote:

benim aracım 2001 model ve tek nokta enjeksiyonlu çok noktalısı varmı bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    ben aracımdan çok memnunum
  • harika bir araba, iç mekan ergonomik ve çok kaliteli, hatta gördüğüm B segment arabaların hepsinden iyi,sade ve şık ,,,, dış görünüm olarak beğenen beğeniyor, beğenmeyen nefret ediyor :) ,,, en önemli eksisi dizeli yok ,, diğer önemli eksileri diğer japon arabalarında olduğu gibi suzuki parçalarıda pahalıdır, birde her yerde servisini bulamazsınız, mesela koskoca Aydın'da suzuki servisi yok,,,, bu arada parça sıkıntısı olabilir, mesela geçen yıl bende grand vitara vardı, küçücük el kadar bir parça arıza verdi, japonyadan sipariş ettiler 1.5 ayda geldi, koca türkiyede o parçayı bulamadık :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: dionysos_07

harika bir araba, iç mekan ergonomik ve çok kaliteli, hatta gördüğüm B segment arabaların hepsinden iyi,sade ve şık ,,,, dış görünüm olarak beğenen beğeniyor, beğenmeyen nefret ediyor :) ,,, en önemli eksisi dizeli yok ,, diğer önemli eksileri diğer japon arabalarında olduğu gibi suzuki parçalarıda pahalıdır, birde her yerde servisini bulamazsınız, mesela koskoca Aydın'da suzuki servisi yok,,,, bu arada parça sıkıntısı olabilir, mesela geçen yıl bende grand vitara vardı, küçücük el kadar bir parça arıza verdi, japonyadan sipariş ettiler 1.5 ayda geldi, koca türkiyede o parçayı bulamadık :(
    doğru arabanın eksi yönü yedek parçalarının pahalı olması,mesela 2001 model arabam için elektrikli yan ayna adedi 150tl. Fakat şöylede bir durum varki kolay kolay arıza varan bir araç değil

• quote:

doğru arabanın eksi yönü yedek parçalarının pahalı olması,mesela 2001 model arabam için elektrikli yan ayna adedi 150tl. Fakat şöylede bir durum varki kolay kolay arıza varan bir araç değil

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merhaba bende 2001 model otomatik şanzıman lpgli klimalı bir araba buldum.
    Almak istiyorum fakat en korktuğum şey otomatik şanzıman olayı. başıma iş açarmı? birde alırken izmirde tavsiye edebileceğiniz bu işler den iyi anlayan bir usta varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esode

Arkadaşlar merhaba bende 2001 model otomatik şanzıman lpgli klimalı bir araba buldum.
    Almak istiyorum fakat en korktuğum şey otomatik şanzıman olayı. başıma iş açarmı? birde alırken izmirde tavsiye edebileceğiniz bu işler den iyi anlayan bir usta varmı ?

Alıntıları Göster
    koymadın mı fotolarını arabanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: esode

manuel aracımı almadan önce otomatik vitesi bende araştırdım,şanzımanla ilgili bir sıkıntı yaşayanı duymadım fakat yakıt sarfiyatı çok fazlaymış onun için manuel tercih ettim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.