Şimdi Ara

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi) (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.088
Cevap
9
Favori
200.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012(Şampiyon Nihat) ( Anket Yenilendi)

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2017)
Giriş

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

Orijinalden alıntı: F4RR3LL

quote:

Orijinalden alıntı: izzettin1995

hadi serhat git artık şu adadan !

+1

+2

+3
  • Acuna bahane bulmayın. Daha güçlü olan gönüllülerdi. Tamamiyle kendi hatalarından kaybettiler. Nihat bile 2 oyun kaybetti. Vermeyeceklerdi bu oyunu.
  • Gülen gitse de kurtulsak.
  • şansın ile gülen sms e çıksın ve gülen elensin.
  • Gülen gitsin arkadaş şuana kadar 1 tane bile oyun kazanamadı.
    Büyük ihtimal sms e Şansın ve Gülen kalacak.
  • hadi gülen git artık şu adadan
  • hasan ın bekle bekle lerine sinir oldum. insan hadi it hadi şimsi hadi falan der .. bekle ne demek. zaten ile adımı atan avantajlı.
  • kızlar lobi yaparda gülen'e karşı haim çıkarsa sms'e gene gülen kalır bence.zaten ben gülen'i birleşmeye kadar adada istiyorum kalsın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: New-Player

iguana ve papağanlar allah belanızı versin

Süper
  • oylamaya serhat-gülen gidecek bence. smsle de gülsen gider.
  • Gülen veya Serhat bu ikisinden kim giderse sevinirim.Diğerleri için birşey demiyorum zaten Hasan ada birleşmesine kadar elenmez,Cevher'de öyle.
  • Gönüllülerin kazanmasını istiyordum ama iyi ki Ünlüler kazandı. Şimdi akılları başına gelir umarım. Gönüllüler 5-1 öndeyken sanırım Gülen'di, ünlüler için morelleri bozuk yere bakıyorlar falan gibisinden birşeyler söyledi.

Bu da Gönüllülerin erkenden rehavete kapılmasını sağladı ama büyük hata yaptılar bunu yapmakla.

Serhat sadece konuşup hiç mi hiç icraat yapmayan somun düşmanının biri. Konuşma da icraat yap kardeşim. Çok konuşan zaten bir pok yapmaz bu böyle.

Ve Gülen, en sona kalması yani sonucu belirleyen olması kötü oldu. Ufacık tefecik birşey zaten eti ne butu ne kuvveti ne ? O konuda şansızlardı.

Serhatı göndersinler diyorum ama Haim i de yazabilirler. Haim Serhat'tand aha iyi yarıştı mücadele etti hiç değilse. Somun düşmanı serhat ne yaptı ? Üst üste aynı strateji hatası yaptı. Lan geri, biraz arkaya doğru yatsana yahu. Dimdik kazık gibi odunu çenenin altına alıyorsun

Ben izlerken deli oldum yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 8 Nisan 2012; 23:04:17 >

• a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veliveliveli -- 13 Haziran 2012; 15:51:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veliveliveli

acun kura yapara resmen saçmaldı. 3. turda herkes en güçlüsünü çıkarmalıydı.

durum 9 a 8 hasan ciksa nolcakti?
  • serhat gitsin yaa gülen ondan sonra gitsin
  • Mustafa topaloğlu konuşurken içim darlanıyor arkadaş transa geçiyor adam.
  • mustafa topaloğlu ne konuştu şimdi, biri türkçeye çevirip yazabilir mi
  • Bi anlayabilsem topalı :)
  • Gülen Cevher'i yazabilir diğer kızlar da Cevher'i yazarsa Gülen vs Cevher olur.Büyük ihtimal sms de Cevher alır ve Gülen'den kurtuluruz.
  • kızlar birbirini yazmasın gülen'in karşısına bi erkek çıksın bari
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.