Şimdi Ara

Survivor 2022 (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
124.260
Cevap
55
Favori
2.935.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2022

(En Son Oy Tarihi: 7.3.2024)
Giriş
  • nagihanında adı geçmeye başlamış arkadaş bu kadar mı isim sıkıntısı çekiyorsun sırf sadece 2021 den 5-6 kıza teklif götürebilir

• Yunus Günçe,Yoldaş Fatih ikilisi de gelse süper olur ya,sıkıldık aynı kişileri izlemekten.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Yunus Günçe kendini beğenmiş aşırı itici birisi olmuş hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EthanCarter III kullanıcısına yanıt
    Öyle mi hocam,çok takip etmedim.Biraz reality ile kendinden bahsettirecek adam eksikliği var. Daha doğrusu kaliteli reality diyelim,birbirine dalaşmaktan çok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Semih nasıl biri olmuş hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Semihi bilmem ama 2 3 sene Twitch programında Yunus Günçe'yi görmüştüm kas falan yapmış ama aşırı itici, kibirli birisine dönmüş eski doğallığı kalmamış.

Survivor da rol kesiyordu zaten hocam

• Survivor  2022

• Üçkağıtçı Cemal kullanıcısına yanıt

• Survivor 2022 All Star 15 Ocak'ta başlıyor.

Kadrolar:

Ünlüler: Ersin Korkut, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Berkan Karabulut, Barış Murat Yağcı, Adem Kılıççı, Furkan Kızılay, Çılgın Sedat, Batuhan Karacakaya, Merve Aydın(milli atlet), Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Elif Gören, Aycan Yanaç, Ezgi Avcı

Gönüllüler: Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Yusuf Karakaya, Bora Edin, Yasin Obuz, Sadık Ardahan Özkanbaş, Yunus Emre Özden, Seda Ocak, Sude Burcu, Birsen Bekgöz, Yağmur Banda, Evrim Keklik, Nisa Bölükbaşı, Gizem Kerimoğlu

Kadrolarda değişiklikler olabilir.

• onur2034 kullanıcısına yanıt
    Acun bize All Star diye Yasin, Ardahan izletecek...

• Arka Sokaklar'daki Murat Komiser rolüyle tanınan Uğur Pektaş'ın da ünlüler takımında olacağını düşünüyorum en azından ünlülerde 1-2 erkek elendikten sonra yedeklerden yarışmaya dahil olacaktır ama onun durumu tam belli olmadığı için onu listeye yazmadım onun katılma ihtimali %60 falan.

2021 sezonundan tanıdığımız Berkay Yuvakuran - 2018 sezonundan tanıdığımız Mustafa Kemal Kurt ikilisinden en az birinin de yedeklerden gönüllüler takımına dahil olacağını düşünüyorum. Eski sezonlardan Taçmin(2011) ve Ayşıl(2007) da yedek kadro için görüşülen isimler.

2020 sezonundan kadroda tam 12 yarışmacı var Uğur Pektaş da gelirse bu sayı 13 olacak.

2020 en çok izlenen sezon olduğu için Acun o sezondaki yarışmacılara ağırlık vermiş All Star için. Cobra Parviz ile Cemal Can'a da teklif götürüldü ama onlar teklifi reddetti onlar da gelse Uğur Pektaş ile beraber All Star'a 2020 sezonundan tam 15 yarışmacı katılmış olacaktı.

yarışmanın en başında elenecek keriz yarışmacı lazım

4 katlı kremalı pastayı yapıyorsun pastanın en tepesindeki çilek'i koymuyorsun: KAOS REİS

acun 2020 nin pandemiden dolayı çok izlendiğini bir türlü anlayamadı gitti neyse bu sene anlar artık

bu seneki kadınlardan(ayşe aleyna k melis) kimse olmayacak mı yedek dahi olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61C3BA498 -- 16 Ekim 2021; 14:46:52 >
  • Arkadaş Yusuf adem barış Batuhan ne ya bizi kanser mi edecek bu adam hangi mağdura söveceğim ben

• Hayır olmayacak

Aleyna Kalaycıoğlu panoramada yorumculuk yapabilir ama

• Swordsman Adem bu sene de şüphesiz şampiyonluğun en büyük adayı

Bu sene de Swordsman Adem'i şampiyon yapacağız Allah'ın izniyle

• kadro all star değil

Survivor 2020 + all star gibi olmuş

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.