Şimdi Ara

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.437
Cevap
26
Favori
1.547.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN

(En Son Oy Tarihi: 8.9.2022)
Giriş
    twitter gibi bir platformu ciddiye alamıyorum. siz nasıl ciddiye alıp üstüne bakıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jankat kullanıcısına yanıt

Furkan bir dakika sessiz olabilir misiniz rejiyle konuşuyorum dediği zaman SESSİZ OLMUYORUM derdi hocam.

• ulan rahatça diyemiyorlar poyraz twitter ergenleri sayesinde birinci oldu diye. yazık kıvranıp duruyorlar.

• Extrada poyrazı baya yağlıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Extrada poyrazı baya yağlıyorlar

Biraz bakayım dedim Poyraz şampiyon olmuş

• Sena ünlüler için potansiyel bir tehditti.Dora-Hanzade-Aleyna ünlüler için bedava sayı.Önümüzdeki hafta da ünlüler rahat geçirir.

• benim kararım takımın kararıdır

• Acun_Ilıcalı kullanıcısına yanıt

Şu 5 dakika şimdiki programın 2 saatine bedel. yüksek dozda adamlık içerir günde bir kereden fazla izlememek lazım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Musashi-R

+ Cemalcan fanları. Unutmayın lütfen.

Bu sene de Poyraz fanları daha ezici grup gibi gözüküyor.

Dediğim gibi birçok kitleden var da en çok göze çarpanlar bunla bana göre. Kolpa Yusuf ve sütlaç Cemal Can'ın kitlesi de değişikti. Bu sene de daha zaman var ama şu 4 günde Batuhancılar aşırı cringe bir giriş yaptı, ne görüp o kadar bağlandıklarını da anlamadım.

• SEMİH REİS ultisini kullandı

• franz392 kullanıcısına yanıt
    Arada bilgi almak için giriyorum, burada Yunus Emre,Erdi capsleri neyse orada da Poyraz fotoğrafları uçuyor.
  •  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN

erken form tutan erken dağılır.

• Mourinho Poyraz Başkan'ın birinci olmasıyla kuduranlar hazır olun, daha çok kudurtacağız.  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

•  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN

adaya adım attığı saniye kaosun kralını yaşatır, bu berbat ratinglere böyle elektroşok etkisi yaratacak biri lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

twitter gibi bir platformu ciddiye alamıyorum. siz nasıl ciddiye alıp üstüne bakıyorsunuz?

Mesele o değil. Öyle veya böyle izleyici kitlesinin en aktif olduğu yer. Yarışmanın gidişatı hep yansıyor oraya, diger taraftan ise son 1-2 seneyle beraber maalesef yarışmanın gidişatına da yön veriyorlar.

• Maçuka kullanıcısına yanıt
    Senin Steven’i desteklemen gerekmiyor mu? Poyraz nedir..
  • Poyraz Başkanın birinci olmasının ergen kızlarla uzaktan yakından alakası yok. Yakışıklı, karizmatik, efendi, zeki ve performans anlamında başarılı. 🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN Sıralamada hak etmediği yerde olan biri varsa o da Ahtapot Reşat'tır ama kimse ses etmiyor. Adam oyuna çıkmadan sadece kızlara sarılarak ikinci olmuş yuh artık.  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

• Musashi-R kullanıcısına yanıt

Bugün itibariyle Wakanda Steven ve Burun Sultana Mourinho Poyraz da eklenmiş durumda hocam. GENCİZ, GÖNÜLLÜYÜZ, TİKİYİZ, KAZANACAĞIZ  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

• quote:

Orijinalden alıntı: Fusko

adaya adım attığı saniye kaosun kralını yaşatır, bu berbat ratinglere böyle elektroşok etkisi yaratacak biri lazım

katılıyorum hocam keşke gelse her bölüm kaçırmadan izlenir 🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

• Maçuka kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.