Şimdi Ara

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can! (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.921
Cevap
51
Favori
2.329.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

(En Son Oy Tarihi: 11.9.2022)
Giriş

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Yukarıdaki resim hangi bölümden alınma? Eğer ilk geldiği bölümden alınma ise, Evrim ile o zaman aralarında sorun yoktu.
    Son bölümlerden alınma hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maçuka

Verecek cevapları yok ki hocam napsınlar Yunuz'un iki yüzlü bir kolpa olduğunu kabul edecek halleri yok. Anca kuzey fotoğrafları + hela başkanı Yunuz'un 1-2 gereksiz cümlesiyle geçiştiriyorlar konuyu.
    Zıplama zıpzıp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

YUNUS EMRE BAŞKAN DÜŞENE VURMAZ HOCAM

TAKIM ARKADAŞLARI BAKTI YUNUS EMRE Yİ YOLLAMAYACAK,YENİ BİR İSİM YAZABİLMEK İÇİN EVRİM İN KONUŞMALARINI DÖKTÜLER ORTAYA

EVRİM DE YALNIZ KALDI

SIĞINACAK LİMAN OLARAK ŞİMDİLİK YUNUS EMRE BAŞKANI GÖRDÜ

YUNUS EMRE BAŞKAN DA GÖNLÜ BÜYÜK ADAM KIZIN MORALİ YERİNE GELSİN DİYE İYİ DAVRANIYOR NE YAPSIN

İŞTE ADAMLIK BUDUR YERİNE GÖRE BAM BAM BAM YERİNE GÖRE MORAL VERMEKTİR

BİZ KİMSEYE KİN GÜTMEYİZ,VERİLEN ELİ HAVADA BIRAKMAYIZ, ARDAHAN DA HATASINI ANLASIN ONA DA YAPARIZ AYNISINI

ADAMSIN YUNUS EMRE BAŞKAN

Alıntıları Göster
    Hocam adam merhamet gosterdi diye durusu bozuldu gibi algi yaratmaya calisiyorlar. Cocuk 2 gundur tanidigi insanlara kin mi gudecek? Sonucta bir kadin orda gozyaslari icinde aglayip yalniz kaldiginda bir tekme de vurmak Yunus Emre’ye yakismazdi, o zaman bu delikanli durusundan odun vermis olurdu. Kendi de ustune gelinmis ve yalniz kalmis biri olarak empati yapti, dusene bir de o vurmadi.

Ne yapsaydi ne halin varsa gor Evrim oh iyi oldu sana da mi diyecekti? Yunus Emre temiz cocuk hocam, kin dusmanlik yok kalbinde. Gerektiginde dusmanina bile yardim eli uzatir oyle de bir delikanli

• quote:

YUNUS EMRE BAŞKAN IN GÖNLÜ BOLDUR

AMAN DİYENE VURMAZ

EVRİM BÖYLE DEVAM ETSİN SORUN YOK HOCAM

İTAAT EDECEKLER SIRA ARDAHAN DA

Alıntıları Göster
    İtaat edene saygı maygı duymam ben :)

Etrafına yancı yalaka arayanlardan da hayır gelmez :)
  • quote:

YUNUS EMRE BAŞKAN IN GÖNLÜ BOLDUR

AMAN DİYENE VURMAZ

EVRİM BÖYLE DEVAM ETSİN SORUN YOK HOCAM

İTAAT EDECEKLER SIRA ARDAHAN DA

Alıntıları Göster
    işte bu. +1000000000

yunus emre’ye yanladıklarını görmek, elenmelerinden daha çok mutlu ediyor beni. reis önce evrim’i sindirecek sonra da ardahan’ı. hepsini adam edeceğiz.

• bugün yunus emre’ye 15 günlük ‘çocuk’ diyenler, yarın yunus emre’ye ağam paşam çekecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben-ce

Hocam adam merhamet gosterdi diye durusu bozuldu gibi algi yaratmaya calisiyorlar. Cocuk 2 gundur tanidigi insanlara kin mi gudecek? Sonucta bir kadin orda gozyaslari icinde aglayip yalniz kaldiginda bir tekme de vurmak Yunus Emre’ye yakismazdi, o zaman bu delikanli durusundan odun vermis olurdu. Kendi de ustune gelinmis ve yalniz kalmis biri olarak empati yapti, dusene bir de o vurmadi.

Ne yapsaydi ne halin varsa gor Evrim oh iyi oldu sana da mi diyecekti? Yunus Emre temiz cocuk hocam, kin dusmanlik yok kalbinde. Gerektiginde dusmanina bile yardim eli uzatir oyle de bir delikanli

Alıntıları Göster
    Aynen öyle hocam Evrim e karşı adamlığını göstermiştir Yunus Emre Başkan

Artık olay Evrim in elinde ya Yunus Emre Başkanın adamlığını görüp kendine gelir ya da onu satan,izole eden karşı tarafa piyonluğa devam eder

Ama gerçekler ortaya çıkıyor herkes anlayacak Yunus Emre başkanın çizgisine gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Ben şimdi sana kafayı bir koysam ne olur

Cuk oturmak

• quote:

Hocam takım arkadaşları Evrim i izole etti
    Nisa ve Yasin ortaya döktü bunun konuşmalarını doğru veya yanlış
    Meryemle arası bozuldu Evrim in
    Güya evrim Meryem gitmeli falan demiş onu döktüler ortaya
    Tek kaldı mecbur Yunus Emre başkana iyi davranmaya çalışıyor peşinde geziyor şimdilik

O pasta görüntüsü de ödülden ikisine yan yana vermişler bilerek yapılmış bir durum yok yani, ayrıca kızında morali bozuktu baya oyun boyunca ağlama modu takılıyordu adam moral bulsun diye o tarz yaklaştı Evrim e
    Başka bir durum yok yani,kendisine gelen yalnız kalan bir takım arkadaşına öyle davranması abes değil biliyor sonuçta o duyguyu

Alıntıları Göster
    Ayağım kaydı üstüne düştüm

• quote:

Aynen öyle hocam Evrim e karşı adamlığını göstermiştir Yunus Emre Başkan

Artık olay Evrim in elinde ya Yunus Emre Başkanın adamlığını görüp kendine gelir ya da onu satan,izole eden karşı tarafa piyonluğa devam eder

Ama gerçekler ortaya çıkıyor herkes anlayacak Yunus Emre başkanın çizgisine gelecek.

Alıntıları Göster
    Aynen oyle hocam. Evrim akli varsa bir daha Yunus Emreye karsi gelmez.

Yunus Emre baskan suan Evrim’e merhametiyle bir hayat dersi veriyor, o beraber plan yaptigi insanlar ilk firsatta onu satarken Yunus Emre baskan destek oldu, Evrim utancindan gozlerinin icine bakamiyor baskanin mahcup oldu.

Merhametle dersini verdi Evrim’in resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Ayağım kaydı üstüne düştüm

Alıntıları Göster

• yunus emre’ye iftiralarla ve varsayımlarla saldırıyorlar. nedenini biliyoruz ve acınızı anlıyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

yunus emre’ye iftiralarla ve varsayımlarla saldırıyorlar. nedenini biliyoruz ve acınızı anlıyoruz...

MİLLETİN ADAMI

• Ben arkasından dedikodu yapıp 2 lokma için, burada 1 hafta daha kalmak için arkadaşını satar dediğim birisi bana yanaşsa bile ben yanaşmam. Bu merhamet değildir. Bu tükürdüğünü yalamaktır.

Aynı şekilde sen çok tehlikelisin dediğim kişilerle ve bana kumpas kurarak ismimi yazanlarla asla bir araya gelmem. Bu kincilik değildir. Bu lafının arkasında durmamaktır.

Burada Evrimin yaptıklarını eleştirirken Yunus Emre haklıymış çok tehlikeliymiş diyemiyorlar çünkü adam Evrimin burnuna pasta değdirip Evrimin eliyle onu alıp ağzına götürmesi gibi sırnaşma görüntülerini izledi.

Eğer Yunus Emre uzak kalsaydı Evrimin son olaylarından sonra bakın başğanımız haklıymış çok tehlikeliymiş ortaya çıkıyor denilecekti.

Ayrıca oyun sırasında gidip de o lafları ettiğim Ardahan'ın alnından öpmem

İşte noter tasdikli belgeleri :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 26 Mart 2020; 17:51:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fusko

KIRDIRMA BELİNİ

Hocam

• blackeagle03 ü blockladım. yunusçu trollere geçit yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: weros

blackeagle03 ü blockladım. yunusçu trollere geçit yok
    BRAVO hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Ben arkasından dedikodu yapıp 2 lokma için, burada 1 hafta daha kalmak için arkadaşını satar dediğim birisi bana yanaşsa bile ben yanaşmam. Bu merhamet değildir. Bu tükürdüğünü yalamaktır.

Aynı şekilde sen çok tehlikelisin dediğim kişilerle ve bana kumpas kurarak ismimi yazanlarla asla bir araya gelmem. Bu kincilik değildir. Bu lafının arkasında durmamaktır.

Burada Evrimin yaptıklarını eleştirirken Yunus Emre haklıymış çok tehlikeliymiş diyemiyorlar çünkü adam Evrimin burnuna pasta değdirip Evrimin eliyle onu alıp ağzına götürmesi gibi sırnaşma görüntülerini izledi.

Eğer Yunus Emre uzak kalsaydı Evrimin son olaylarından sonra bakın başğanımız haklıymış çok tehlikeliymiş ortaya çıkıyor denilecekti.

Ayrıca oyun sırasında gidip de o lafları ettiğim Ardahan'ın alnından öpmem

İşte noter tasdikli belgeleri :)

• quote:

Orijinalden alıntı: weros

• 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.