Şimdi Ara

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU'' (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.100
Cevap
20
Favori
836.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''

(En Son Oy Tarihi: 21.3.2022)
Giriş
    Olabilir bel fıtığıda oyunda koşarken hiç çıkmıyor bel fıtığı ne zaman yenilince ortaya çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samuel20

Anladım hocam vasiliste iyi bence.Bazı oyunlarda fark yaratıyor.Kyriakos,tony,spyros gidince daha iyi takım olurlar.Bizimkilere göre daha sevimli takım bence.
    Aynen hocam baya sevimliler. Tony sadece atışları kötü düzeltirse Nikos gibi tehlikeli olur ama kadınlar eleyecek gibi onu. Kyriakos o vücutla iyi koşuyor bana göre. Vasilis'te açıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bora gereksizini silindir gibi ezen adam gibi adam Kyriakos reyizden bu akşamda aynı performansı bekliyoruz

#SonŞeytanTaşlayıcı

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''

• quote:

Orijinalden alıntı: Doppio

Bora gereksizini silindir gibi ezen adam gibi adam Kyriakos reyizden bu akşamda aynı performansı bekliyoruz

#SonŞeytanTaşlayıcı

İnsanlar Spyros, Atakan, Nikos'u falan yakışıklı buluyolarda bana göre bu adam hepsinden yakışıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Birebir oyunlar bireysel olmuyor mu Denge oyunu dediğin şey, kütük üstünde yürüyerek rakibi düşürmeye çalışma ve tahta üstünde rakibin dengesini bozmaya çalışmadır. İki tahta arasında durmaya çalışmakla biten 3-5 dakikalık oyunlar değildir. Buradaki mantık yanlış, Bora ve Hikmet ne yaptı da bu bireysel(?) oyunlarda sadece 13 kere kazanıp 31 kere kaybetti, bu tek oyunlar niye bu kadar çok şey oynanmış gibi yansıtıldı. Son dediğine bir şey demiyorum, kendi varsayımın oldu o

Alıntıları Göster
    Son dediğim nokta senin kafandaki varsayımı sana sormak oldu :) yani istatistiklerle oynayarak bazı yarışmacıları öne çıkarttıklarını düşünmüyor musun ? Açık konuşalım :)

Hadi Atakan haftalık performans birincisi olunca ya ne oyun kazanmış bireyseli sembolü onu bunu kazanmakla olmuyor deniliyor ya o açıdan o soruyu sordum :)

İsterlerse pinpon toplarını uzaktaki plastik bardakları önce kim sokacak yarışması olsun beceri beceridir. Her oyun değerlidir. Herkesi geçip kazanan başarıdır.

2 tahta üzerinde durmak bir beceri dayanıklılık gerektirmiyor mu

Bana göre bazı oyunlardaki etap sonu atışlardan daha fazla beceri gerektiriyor. Çünkü bazı atışların şansa dönük kısmı daha yüksek olabiliyor. Ama orada şans değil yüzde 100 iyi olan kazanıyor

Ne yaptılar derken onu bilemem :)

• EthanCarter III kullanıcısına yanıt
    Bırakın Tony'yi falan hocam hak yol Bora Reis yolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maçuka

Bırakın Tony'yi falan hocam hak yol Bora Reis yolu
    Bora mı yapma hocam bunu trölüne bile desteklemem bu ve Atakan yüzünden Türk takımından soğudum.

• quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

İnsanlar Spyros, Atakan, Nikos'u falan yakışıklı buluyolarda bana göre bu adam hepsinden yakışıklı.

Alıntıları Göster
    Atakan balondur hocam aksini iddia eden var ise daha da balondur. Kyriakos reyiz ise iblis avlamaya devam ederse Erdi başkandan sonra dünyanın en yakışıklısı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppio -- 24 Mart 2019; 20:21:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doppio

Atakan balondur hocam aksini iddia eden var ise daha da balondur. Kyriakos reyiz ise iblis avlamaya devam ederse Erdi başkandan sonra dünyanın en yakışıklısı olabilir.

Alıntıları Göster
    Erdi kimseyle kıyaslamam zaten hocam.

• Niye bireysel dokunulmazlığı gösterdiler fragmanda. Kimin kazandığı belli oldu 😁

• EthanCarter III kullanıcısına yanıt
    Sezonu tek başına taşıyan Bora Reis'i sevmeyelim de taş mı olalım, adam olmasa konudaki mesaj sayısı yarı yarıya düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maçuka

Sezonu tek başına taşıyan Bora Reis'i sevmeyelim de taş mı olalım, adam olmasa konudaki mesaj sayısı yarı yarıya düşer.
    Bora'yı Sakis tutmuş hocam takımı çökert diye. Atakan balonuna en büyük iyiliği Bora yaptı.

• Hikmet Bora ve Seda tayfasını sürekli doğru eksilme lafı yapıp kendilerinden olan çöpleri koruma altına alması kadar irite bir şey yok. Şimdi de Meliesa'ya sen yükseliştesin diyorlar. Beter olun lan.
  • Bir takımın hepsi mi fitne fesat olur ya Seda ile Okay hariç.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Son dediğim nokta senin kafandaki varsayımı sana sormak oldu :) yani istatistiklerle oynayarak bazı yarışmacıları öne çıkarttıklarını düşünmüyor musun ? Açık konuşalım :)

Hadi Atakan haftalık performans birincisi olunca ya ne oyun kazanmış bireyseli sembolü onu bunu kazanmakla olmuyor deniliyor ya o açıdan o soruyu sordum :)

İsterlerse pinpon toplarını uzaktaki plastik bardakları önce kim sokacak yarışması olsun beceri beceridir. Her oyun değerlidir. Herkesi geçip kazanan başarıdır.

2 tahta üzerinde durmak bir beceri dayanıklılık gerektirmiyor mu

Bana göre bazı oyunlardaki etap sonu atışlardan daha fazla beceri gerektiriyor. Çünkü bazı atışların şansa dönük kısmı daha yüksek olabiliyor. Ama orada şans değil yüzde 100 iyi olan kazanıyor

Ne yaptılar derken onu bilemem :)

Alıntıları Göster
    Düşünüyorum tabi, istatistiklere bak, niye Atakan Okay'ın üstünde mesela.

Denge oyunu az ama öz olmalı. Burada iletişim ödülünü tek takım kazanmayacak sonuçta ancak uğraşmamak için koyduğu şeyler çok basit (puanlaması çok adaletsiz ayrıca). Şu son 2 haftada oynanan masada disk atma saçmalığı dışında sembollere lafım yok ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franz392 -- 24 Mart 2019; 20:38:37 >

• Melisa, Sabriye, Busra, Atakan varken Kader, Kaan ve Hakan'ın elenmesi... Adaletin bu mu dünya?

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Düşünüyorum tabi, istatistiklere bak, niye Atakan Okay'ın üstünde mesela.

Denge oyunu az ama öz olmalı. Burada iletişim ödülünü tek takım kazanmayacak sonuçta ancak uğraşmamak için koyduğu şeyler çok basit (puanlaması çok adaletsiz ayrıca). Şu son 2 haftada oynanan masada disk atma saçmalığı dışında sembollere lafım yok ama.

Alıntıları Göster
    Okayı severim biliyorsun ama burada adaletli olmam gerekiyor. Okay da o oyunlarda becerikli olup kendini yukarı taşıyabilirdi.

Basit oyunlar eleştirisine katılabilirim tabi bu kişiden kişiye değişen birşey zevk meselesi. Daha iyi oyunlar olabilir elbette.

Puanlama adaletsizliği hakkında pek fikrim yok. Disk atma evet biraz saçma gibi ama sonuçta o da oyun :)

• Şu Melisa artık ödüle gittikçe bile kuduruyorum
  • Hakan şefsiz survivor sarmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Şu Melisa artık ödüle gittikçe bile kuduruyorum
    Yakında araba da kazanır

• 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.