Şimdi Ara

Survivor 2018 (4118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41164117411841194120
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • hakan stratejist adamdır..tam bir santranç ustasıdır..

sms oylamaları biter bitmez saldı kobrayı

helal hakan reyiz..
  • Simdi izledim fragmani barzo acundanda tokati yemis

kendini bisey saniyo turbise bak sen ins elenirde hem barzodan hem barzoseverlerden kurtuluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan hala barzoyı savunuyolar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boşa elenir diye beklemeyin 3 yılda en az 10 kere böyle olmuştur akşam konusacagiz diye. En son Turabi özür diler. Acun 2-3 oyun oynamaz olur biter.

• Mustafa ya çok üzülüyorum

• Acun turbişine kıyamaz, turbiş adam öldürse acun en fazla oyundan men etme cezası verir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acun su turbisi diskalifiye et bundan sonra sana lafim olmaz boss

Barzocular foruma veda ediyor loading....

• Bu şahsiyet kaçıncı uyarısını aldı hala sayıp sövüyor yakıp yıkıyor yine uyarı verecekler.

• bu barzo zamanında kızların içinde sevinirken kum torbaları ve sopayla bir şekil yapıp iğrenç şekilde sevinmişti.
    o gün buna göz yuman acun şimdi diskalifiye mi edecek hadi oradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: neytullah1

Semihi sevmem ama

Dinsizin hakkından imansız gelir

Turabinin olduğu yere semihide koyacaktınız

Turabiyi 2 haftaya eletmezse ne olayım kafayı yer adam :D
    Turabi kesin dalardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • barzo,acunun eski evladı,yalandan uyarır birşey olmaz
  • Turabi’ye bir yaptırım uygulanacağını düşünenler 2015’i izlememiş anlaşılan..Hiç bir şey olmaz..

• abi mesajımı silmişin yazık 100 beğeni alırdı turabi ve acun hakkında dediklerim için doğru söyleyince turabi sevenler kudurdu şikayet etmişler.Zorunuza gitmesin ben sizleri blokladım sizde beni bloklayın ağlamayın.Forumu da kirletmeyin saçma mesajlarınızla lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

barzo,acunun eski evladı,yalandan uyarır birşey olmaz
    acun panoramada bile habire turabi yi övüyordu
  • Forumdaki çocuklar milleti tehdit ediyor moderasyon bir şey yapmıyor. Bu nedir ya?
  • Kızlara karşı laf edemezsin diyen turbis kizlara karsi bu hareketini unutmadık seni direkci barzo

Survivor 2018

• hakan stratejist adamdır ..satranc ustasıdır..sms oylaması bitti saldı kobrayı haydi hakannnn

direk danscısına yapıstır lafları

bu kavganın aynısını bekliyorumm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemturk -- 28 Nisan 2018; 0:53:23 >
  • fragmandan anladığımı söyleyeyim turabi anılı itekliyor zaten fragmanda gözüküyor dibine girmiş kendini tutamamış ;

devamında anıl demiştir acun bey yıp ya sonra hakanda anılı almaya giderken turabi tamam yerine geç hadi ordan falan demiştir en fazla hakan ı tanıdığımız kadarıyla..

devamında turabi yine hayırdır lan modunda sen kimsin modunda takılıyor..

burada önemli nokta hakanın turabiden uzaklaşması turabinin inadına hakanın üstüne gitmesi sonra hakaretler etmesi.. hakan en fazla hadi turabi demiştir.. görücez..

rayting uğruna turabi gibi saygısız birinin ekran başında olması üzücü.. gerçek hayatta arkadaşı olabilir herkesin ama bir tv programı için fazla saygısız insanların kendi üstüne yürüyor hep sonra tahrik ediyosunuz diyor.. onlar tahrikse turabinin yaptıkları bildiğin ana bacı sövme tahriğidir..turabi böyle biri arkadan en çok konuşan ama herkesi arkadan atıp tutmakla eleştircek bir karakter..

iyi yetişememiş belli büyüdüğü ortam arkadaşlıklar sayıgısız biri en önemlisi haksız.

• quote:

Orijinalden alıntı: PROKİNG00

Kızlara karşı laf edemezsin diyen turbis kizlara karsi bu hareketini unutmadık seni direkci barzo

bravo hocam ben de bu anı arıyordum

• Turabi’nin panzehiri Atakan’dır. Bu sene olmaması çok kötü oldu be.

• 
Sayfa: önceki 41164117411841194120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.