Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (4827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
86
Favori
3.013.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48254826482748284829
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 29.4.2024)
Giriş
  • Tüh ya konstantinos 3. olmus heykel gibi adamdi.

Son 2 yi hakediyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorgos her türlü iş yapar all starda keşke seneye gelse belki bir sms kitlesi yaratamaz ama seyir zevki açısından iyi oyunlar çıkartır her türlü birleşme partisine kadar kalır
    mağdur adem yenmişti yorgosu sonra da övmüştü kendisini
  • Konstantinos arabayı kazandı, asıl eli boş dönen Marios oldu. Sportmenlikleri ve yarışmaya savaş gözüyle bakmamalarıyla bayağı iyi bir iş yaptılar. Yarı final ve finalde, fnalistlerin iki takımdaki herkese sarılması ve bütün yarışmacılar tarafından tebrik edilmesi doğallıklarını hissettirdi. Ena, dio, tria diye bağırdıktan sonra birbirlerinin ve takımın ismini söyleyip, takım arkadaşlarını desteklemeleri ve takım olgusunu yansıtmaları da güzeldi. Tabi dil sorunu yüzünden pek bir şey anlayamadık ama o kadarı da yetti. Her şeyi geçtim, bu sezon şu videodaki gibi eğlenceli şeyler de olmadı hiç. Adada bile somurtup duruyordu herkes, yayındaki süresi iyice kısaltılan ada hayatında ya dedikodu ya da kavga izledik, kimse işin eğlenceli kısmında değildi. Ki o yüzden sadece oyunlardaki komik anlar tarzı bir video çıktı.

https://youtube.com/watch?v=k02pgB-Uqtg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franz392 -- 6 Temmuz 2017; 17:2:4 >

• Seneye Allstar olmayacakmış böyle bir duyum aldım.
  • Survivor Yunanistan'da da en başarılı erkek yarışmacı şampiyon olmuş:

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Survivor Yunanistan'da da en başarılı erkek yarışmacı şampiyon olmuş:

Yanlış bilmiyorsam, ilk hafta oylamasıyla gönüllüler onu ünlülere yolladı :)
  • all star için ekip toplanamayacak gibi seneye normal olur ondan sonraki sene All Star,2020'de de Yunanistan vs Türkiye görebiliriz
  • Sabriye o fotoyu neden paylaştı neden sildi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Serhat'ın yayınına baktım. All Star'a hayatta katılmam, Survivor defteri benim için kapandı dedi.

Bizi hep agresif sinirli göstermişler, kötülük yapanları iyi göstermişler dedi. İsim vermedi ama Hakan Ural'ı kast ederek, gelsin delikanlıysa benim yüzüme konuşsun dedi. Hakan bunun için kötü örnek oluyor, bunu ekrandan alın falan diyordu. Eşi ve çocuklarının Türkçe bilmemesiyle alakalı da birşeyler söylemişti. Onlara çok sinirlenmiş Serhat.

Bir de diyor ki bunların TV8'de olması çok üzdü. Acun'u ben uzun zamandır tanırım, bunların sesini kısabilirdi.

Kısacası Acun'a kırgın Serhat, All Star'a da gitmez.

• quote:

Dün Serhat'ın yayınına baktım. All Star'a hayatta katılmam, Survivor defteri benim için kapandı dedi.

Bizi hep agresif sinirli göstermişler, kötülük yapanları iyi göstermişler dedi. İsim vermedi ama Hakan Ural'ı kast ederek, gelsin delikanlıysa benim yüzüme konuşsun dedi. Hakan bunun için kötü örnek oluyor, bunu ekrandan alın falan diyordu. Eşi ve çocuklarının Türkçe bilmemesiyle alakalı da birşeyler söylemişti. Onlara çok sinirlenmiş Serhat.

Bir de diyor ki bunların TV8'de olması çok üzdü. Acun'u ben uzun zamandır tanırım, bunların sesini kısabilirdi.

Serhat hep sinirli ve negatifti. Suçu başkalarına atmak saçmalık bence. Özellikle ilk haftalar Serhat sürekli takım arkadaşlarıyla polemiğe giriyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Dün Serhat'ın yayınına baktım. All Star'a hayatta katılmam, Survivor defteri benim için kapandı dedi.

Serhat hep sinirli ve negatifti. Suçu başkalarına atmak saçmalık bence. Özellikle ilk haftalar Serhat sürekli takım arkadaşlarıyla polemiğe giriyordu.

saten reis agresifti ama kameralara oynayıp oyunculuk,mağduriyet yapmıyordu,kamera arkasında neler döndüğünü bilmiyoruz
    sezon bitti kimlerin tv8 magazin ve öğlen programlarında gezip hiç oyunculuk eğitimi olmamasına rağmen sinema filmi teklifi aldığını biliyoruz,gerçi sinema teklifi alanlar final günü tokadın ultrasını yedi o ayrı konu

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

quote:

quote:

saten reis agresifti ama kameralara oynayıp oyunculuk,mağduriyet yapmıyordu,kamera arkasında neler döndüğünü bilmiyoruz
    sezon bitti kimlerin tv8 magazin ve öğlen programlarında gezip hiç oyunculuk eğitimi olmamasına rağmen sinema filmi teklifi aldığını biliyoruz,gerçi sinema teklifi alanlar final günü tokadın ultrasını yedi o ayrı konu

Orası ayrı konu. Ama bizi kötü onları iyi gösterdiler eleştirisi saçma. Ki Serhat sonlara doğru herkese sempatik geldi. Sadece ilk haftalar istisnasız herkesle kavga etmesi,sürekli konuşması izleyiciye itici geldi. Suç Acun da değil yani.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

quote:

quote:

Orası ayrı konu. Ama bizi kötü onları iyi gösterdiler eleştirisi saçma. Ki Serhat sonlara doğru herkese sempatik geldi. Sadece ilk haftalar istisnasız herkesle kavga etmesi,sürekli konuşması izleyiciye itici geldi. Suç Acun da değil yani.

tamam da belki serhat-mağdur un kavgalarının bir kısmı gösterilmemiş olabilir ben kamera arkasına vurgu yapıyorum
    serhat ın da bence kastettiği bu yoksa ilk haftalarda serhat inanılmaz agresifti ama adam komple 5 ayı değerlendiriyor
    acun un kurguyla neler yapabildiğini hepimiz biliyoruz bana şaşırtıcı gelmedi
    bunu başkası söylese şüphelenirdim ama içi dışı bir olan serhat söylediği için söyledikleri inandırıcı geliyor

ben ilk defa daha şimdiden all star dahil herşeyi baştan kestirip atan birini gördüm demek ki içerlemiş
    kim all stara katılmak istemez iyi para kazanacaksın zaten daha önce survivor yaşamışsın deneyim kazanmışsın neler olacağını biliyorsun,şöhretin bir kez daha artacak

serhat futbolcu tayfasında en iyi yarışmacıydı bence

• Serhat, ilk haftalar çok iticiydi ama sonra sakinleşti. Yapısı kavga etmeye de müsait ama Hakan Panorama'da, performansı dışında pek iyi taraflarından bahsetmedi. Belki de Adem ile arası kötü diye öyle yaptı, malum hepimiz biliyoruz ki patates Hakan'ın Adem aşkı dillere destan, ne yapsa övdü. Adem reis, Adem adamdır diye diye yağladı. Herkes sadece Sabriye'nin renk kattığını düşünüyor ama bence Serhat olmasa sıkıcı olacaktı. Üstüne bu sezonun en iyi parkurcusuydu, zaten Ogeday ile Serhat, Hilmi Cem ve Turabi seviyesinden aşağıda değil. All star'da olmazsa yazık olur, Atakan da olmazsa Ünlülerin erkekleri (2015'teki kadar olmasa da) patates olur. Hilmi Cem, Ogeday, Turabi, Serkay dışında belki de Murat ve Yiğit de olur, aşırı güçlü olur bu takım, dengeler bozulur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serhatın yeri bi şekilde başkasıyla dolar ama Atakan felan gelmezse All star ne bakılır nede reytingi olur. Aynı sekılde semihide getirmesi gerek. Atakan katılmıcam muallakta dedi acaba acunla arasımı acık. furkan da öyle dedi niye böyle dedier anlamıyorum all stara herkes gözü kapalı gider. Bunlar gelmezse acun zaten kesinlikle yapmaz all star rezil olur diğer elemanlarla biliyor tekrar ünlüler gönüllüler yapar veya türkiye yunanistan yapar. öbür sene olur all star
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

Serhatın yeri bi şekilde başkasıyla dolar ama Atakan felan gelmezse All star ne bakılır nede reytingi olur. Aynı sekılde semihide getirmesi gerek. Atakan katılmıcam muallakta dedi acaba acunla arasımı acık. furkan da öyle dedi niye böyle dedier anlamıyorum all stara herkes gözü kapalı gider. Bunlar gelmezse acun zaten kesinlikle yapmaz all star rezil olur diğer elemanlarla biliyor tekrar ünlüler gönüllüler yapar veya türkiye yunanistan yapar. öbür sene olur all star

Serhat in yeri de dolmaz acunun onu ikna edeceğini düşünüyorum netice de geçmişten gelen bir hukukları var

• Bu arada Anadolu erkeğinin manitası varmış, bu ortaya çıkınca Sabriye tayfası Twitter'da linç etmeye başladı Adem'i

Kız nasıl desem, Anadolu erkeği için biraz geniş bir kız. Bizim köyde gelin almazlar o kızı.
  • Anadolu için bayağı genişmiş. Adem de bilerek hiç bahsetmemiş belli ki. Halk çocuğu imajı yaratmak bayağı zor olurmuş yani Bu mesajı gördükten sonra neredeyse 1 saat Sabriye ve Adem fan sayfalarında gezdim. Hakaretler, küfürler gırla gidiyor. Biri Adem sayesinde Sabriye sempati kazandı diyor, diğeri Sabriye olmasa Adem, o performansla finale çıkamazdı diyor. Ademcilerin bazıları şokta, kandırıldık diyen de var BMW X5'i olan adamın mütevazı hayatıma döneceğim demesi hiç abes değildi sanki.
  • az önce denk geldim mağdur reis "uçana kaçana atar yaptığım survivor'da adımı mağdur koymuşlar" falan demiş yaptığı tek atar sabriye ve ogedaya bu arada yengemizin capsi var mı merak ettim

• quote:

Bu arada Anadolu erkeğinin manitası varmış, bu ortaya çıkınca Sabriye tayfası Twitter'da linç etmeye başladı Adem'i

Kız nasıl desem, Anadolu erkeği için biraz geniş bir kız. Bizim köyde gelin almazlar o kızı.

Twitter'in linkini atsana, merak ettim.
  • 
Sayfa: önceki 48254826482748284829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.