Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
86
Favori
3.012.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13011302130313041305
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 29.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: CarpELuS

Erdi başkanın osurugu bile mis kokar Mis

Takım arkadaşları erdi başkanın osurugunu kokladıkları için çok şanslılar

Bence parfümü bile yapılmalı hocam yok satar yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuğçe ergeni herkesten rahatsızmış.

• Emir komuta artık Anıl Sins Başkan'da

• quote:

Orijinalden alıntı: IceWizardd

quote:

Orijinalden alıntı: et3rn4l

quote:

Orijinalden alıntı: IceWizardd

Bu Sedat kadar sinsi yalancı yok

Doğrudur hocam. ünlülerin ödüle giderken tren yaptıkları ve girişteki anda çalan şarkının ismini biliyormusnuz hocam

Shazam miyim hocam be bilem

Aaa yanlış olmuş hocam atatürkçüye dicektim

• Erdi reis süper konuştu be

• Bundan sonra makarnacı değil AKREP KRAL SADİN diyeceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Erdi reis süper konuştu be

Çok zekice ve yerinde konuştu hocam

• NEDEN SADECE BACAĞIMI YEDİN SADİN KARDEŞ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar dandik ödül lan

• Erdi başkanı izlemek ücretli olmalı herkes erdiye belirli bir ücret ödeyip öyle izleyebilmeli erdi başkan

• İyi akşamlar herkese.

Bu Volkan tamamen Erdi nin sms potansiyelini anladığı için yaranmak adına Erdi yi ödüle götürdü. Yuh diyorum başka bir şey demiyorum. içerisinde Erdi ye karşı 1 gr sevgi varsa bende ne olayım, tamamen strateji

Adamlar aç her hafta bir Türk Telekom ödülü, komedi :)
  • oha kertenkele salyangoz felan ne ara yediler görmedim ben
  • Vay makarnacı sadin vay

Akrebin bacağınu çiğ yersin ha

• Tuğçe: Sadin bacağımı da yiyebilir!!
  • Lan ne biçim ödüller veriyorsunuz be!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dördün biri oyunu ne lan ada bak

• ANIL BALIK TUTARKEN ÇALAN PARÇAYI Bİ BULUN YA SABAHTAN BERİ SÖYLÜYORUZ BİLEN YOKMU DELİ OLDUM YA
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-ternal

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Hocam ikisinde de amaç rakibi bozmak, benim için hiçbir fark yok aralarında. Mesela ben orada yarışmacı olsam ikisini de yapmam ama birini yapıyorsan diğerine de ses çıkartmayacaksın. Kaldı ki Puzzle oyunlarında ilk kez yapılmıyor bu, daha önceki oyunlarda da her iki takım buna benzer laflar söylendi.

İkisi arasındaki fark birinde oyuncunun parkuru uzayıp vakit kaybederken, diğerinde böyle bir şey olmaması. Daha önceki puzzle oyunlarında da böyle bir şey hiç duymadım, yapılmışsa da puzzle zaten parkurun sonunda olduğu için, oyuncunun parkuru uzamadığından göze batmamıştır.(tabi oda yanlış)

oradaki en temel amaç, kendi takım arkadaşının kazanması için rakibi kademe kademe aşağı çekmeye çalışmak

herkes rakibini aşağı çekmeyi kabullendi diye sadece ''atamıyor, yapamıyor'' demek üzerine sözleşmek zorunda değiller. yarışmacının 3 adım ötesinde bağırıp el ayarını bozmaya çalışmak çok mu normal bir şey? atamadıkları her atışta topları alıp gelmeleri parkurlarının uzamasına sebep olmuyor mu? yılların profesyonel sporcusu adam, yerleştirdiklerinden emin değilse o kendi problemi

Profesyönel sporculukla ne alaka? Ordaki nerdeyse tüm yarışmacılar, puzzle'ın bir parçasını oturtamamasına rağmen oturttuğunu sanıp koşmaya devam edebiliyor ki bu nerdeyse her puzzle oyununda oluyor. Adem'de gayet puzzle'ı bitirmesine rağmen oturmadı diye bir laf duyduğunda, bir parçayı oturtamadığını düşünüp geri dönebilir. Bunun onun profesyonel sporculuğuyla alakası yok.

Her iki takımda zaten birbirlerinin motivasyonunu bozmak için psikolojik baskı yapmayı kabul etmişler. Atış yaparken atamıyor ya da puzzle yaptığında koyamıyor, beceremiyor diye bağırmaktaki amaçta rakibin motivasyonunu bozmak. Ama bu olaydaki amaç rakibin motivasyonunu bozmak değil, rakibi kandırıp geri dönmesini sağlayıp onun zaman kaybetmesini sağlamak. Bir nevi hile yapmak.

bir şeyi öne geçme arzusuyla üstünkörü yapıp ''zaten oturmuştur'' diye kontrol etme ihtiyacı hissetmeme hatadır. profesyonel spor yapmak, yıllarını rakibinden bir adım daha üstün olma çabası ve yollarını arama felsefesiyle geçiren bir insanın yaptığını onaya bırakmasını azaltır. atış yaparken ilhan mansızın ''yıllarca en üst düzeyde spor yaptım, binlerce kişinin önünde oynadım, soğuk kanlılığımı koruyabiliyorum'' demesi de o mantıkla kıytırık bir atışla ne alaka denebilir

birbirlerinin motivasyonunu bozmak atış konsantrasyonunu da bozuyor, kimi az kimi çok etkilenebilir bu önemli değil. bozulan konsantrasyon ekstra atış yapmalarını gerektiriyorsa ve ekstra atış demek topları toplamak için ekstra adımlama demekse yani parkurunu uzatmaksa o da hiledir

İlhan mansız o kadar soğukkanlıysa neden önceki deniz oyununda topları elleriyle taşırken kural ihlali yapmasına rağmen kazandığını sanıp bayrağı kaldırdı? Demekki profesyönel sporcu olsanda hata yapmana rağmen doğruyu yaptığını sanabiliyorsun.

Eğer hile konusunda "konstrasyon bozmayı" temel alırsak bunun sınırını çekmek zor olur. Bir yarışmacı da çıkıp diyebilir ki ben karşı takımın kendi oyuncusu için bağırmasından da rahatsız oluyorum, konstantrem bozuluyor diyebilir. Bazı yarışmacılar kendi takımından kişiye moral vermek için değil karşı takımdan kişinin konsantresini bozmak için bağırıyor olabilir. Örneğin geçen seneki surivordan mehmet çok bağırıyordu. Sadece kendi oyuncusuna destek vermek için bağırsada diğer takımdaki birçok kişinin konstantresini bozuyordu. Senin manıtğına göre bunuda hile saymamız gerek.

''profesyonel sporcu hata yapmaz'' ya da ''profesyonel spor yapmayan hatalardan kendini sıyıramaz'' demiyorum

ben önceki mesajımda senin mantığınla bir mantık kurdum, ben zaten rakibi bozmaya yönelik hareketleri anormal olarak nitelendirmiyorum. sen parkurun uzatılmasını hile olarak değerlendirdin ben de atışlarda parkurun uzamasını örnek verdim, bunun yapılmasını yanlış bulmuyorum ki. kafamdaki tüm fikirleri yazdım, daha uzatmayacağım

• Allah Allah diyen adama bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Trebonianus

Erdi başkanı izlemek ücretli olmalı herkes erdiye belirli bir ücret ödeyip öyle izleyebilmeli erdi başkan

katılıyorum hocam. digitürk'e 100 lira ödüyorsak ERDİ BAŞKAN'A 400 lira ödemeliyiz. Gerçi biz o ödemeyi SMSLE yapıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 13011302130313041305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.