Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (4228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.580
Cevap
87
Favori
3.012.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42264227422842294230
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: berk dogan

Survivor 2017 | Final

50 tane yolladimm, isterim 125 lite coca colami :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrankara

acundan saçmalardan seçmeler.Ne alaka şimdi herkesi potaya sokmanın amacı ne.Bu herif harbi parayı vurunca milleti salak yerine koymayı iş belledi kendine.Oy falan atmayın abi kimseye atmayın.Adam bütün yarısmada şaibe kokutuyo yeter be.Şu oylamanın hiçbir mantıgı olamaz.

her sene olan uygulama survivoru hiç izlemediğin belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarismada en sinirlendigim seylerden birisi yaris sonlarinda atilan laflar. kendi arasinda edilen kavgaya bir sey demem ama rakibe laf atanlar en sevdigim adam bile olsa gozumde kuculuyor. yok iste 40 yilda bir oyun aldin yok almadim soyle boyle gerek yok.

gelmek istedigim yer, bu acidan en begendigim kisi i.mansiz. sevmem ama yasinin hakkini veriyor. boyle olaylara pek girmiyor. bi gorile soyledi o kadar da olur. ordan bir laf atildiginda vs. hadi biz isimize bakalim ne derlerse desinler falan diyor. rakiple cok ugrasmak dogru degil.

ilhanin ergen islerine girmemesi en buyuk avantaji. serhat da yasca buyuk ama oyle degil. bana gore ilhana gore daha az tilki ama ilhan daha efendi, nerde napilacagini biliyor.

ilhani bircok kisinin gozunde dusuren sahikaya karsi takindigi tavir oldu. sahikaya soyledigi sozleri vs. sahika hic haketmedi. giderken sarilarak da ders vermis oldu. ilhanin en buyuk kaybi oralarda oldu, bir kadini hele kibar bir kadini bu derece asagilamaya calismamaliydi. zaten ademin en buyuk kitlesine bakarsaniz, 1 notr izleyiciler, 2 sabriyeden gelenler, 3 eski ilhancilar. ilhan icin izlemeye baslayan bir cok kisi ademe dondu.

acunun gelmek istemeyen insanlari pek zorlamamasi lazim. belli ki ilhana cok israrci olmus. adam gelmek istemiyorsa israr etme. sonra milletin her yaptigi ilhana batiyor, ilhanin yaptiklari bize batiyor sonra eskiden olusturdugu imaj da kayboluyor adama da yazik. sirf ben buraya nerden geldim diye sahikaya yaptiklari bile yeter. acun belli ki takinti haline getirmis ilhani.

• Anlık sıralama sosyal hesapların incelenmesi sonucu

Ilhan

Adem

Serhat

Ogeday

Berna

Furkan

Sabriye

Gökhan

elif

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Adem yarışmayı kaybederse 4lüye yalakalık yapmaktan kaybedecek hala farkına varmadı.

sonlara pek kavgali girmek dogru degil, bkz. semih. olasi bir adem - ilhan finalinde serhatcilari ilhana yonlendirmek var, notr tutmak var. hatta kendine cekmek var. bu sekilde giderse serhatla ilhanin arasi iyice acilabilir. adem faydalanabilir.

• yine en çok yavrum Berna konuşulmuş forumda

Haters gonna hate.
    Survivor 2017 | Final

Seni Kıbrıs'a götüreceğiz.

iyi geceler.

• Acun_Ilıcalı kullanıcısına yanıt
    geçmişte de 2 gün içinde atılan oylar kıbrısa kadar geçerli mi oluyordu.Hatırlayamadım böyle birşey
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Eğer böyle bir şey olursa vay Gönüllülerin haline. Ogeday bile riskte kalıyor.
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Bile derken?Kimler kimler elenmiş Ogeday kim?
    Onu performansı da kurtarmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Anlık sıralama sosyal hesapların incelenmesi sonucu

Ilhan

Adem

Serhat

Ogeday

Berna

Furkan

Sabriye

Gökhan

elif

Zaten mantıklı düşünürsek olmasa gereken sıralama tam olarak bu. Adem son bir ayda kredilerini fazlasıyla tüketti

Gönül ister ki Elif ile Furkan yer değiştirsin ama neyse artık

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Berna 2 haftaya elenecek bence sen onun derdine yan. Acun bugün onu yeterince kötü göstertti. Ben o sıralamanın da doğru olmadığını düşünüyorum Ogeday en kötü 3. sırada ankette. Ben 2. olduğunu düşünüyorum. Adem ise yüzde yüz 1. sırada bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

bu çöpe niye sms atıyorsun profilinde kartal resmi var ilhan reise atsana bu çöp'e attığın sms parasıyla kebapcıda kebap yerdin

Asiruha atmaz olurmuyum attım tabiki.Asiruha kıbrısta sms yağdıracam finalde.

gecen hafta ilhana attım sms çıktısını buraya kopya etmiştim.. bu büyük oylamada ilhan fan gurubu sms resimleri sakın bir yere atmayın diye karar aldılar. ondan dolayı gün gece ilhana attığım sms lerin resmini buraya atmadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk dogan -- 28 Mayıs 2017; 9:42:13 >
  • SABRİYE SABRİYE SABRİYEEE

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Anlık sıralama sosyal hesapların incelenmesi sonucu

Ilhan

Adem

Serhat

Ogeday

Berna

Furkan

Sabriye

Gökhan

elif

üstadım Rica Etsem Berna Sultanı 2 Basamak Üstte Alırmısın.

En Kötü 3 ci olur Berna Sultan.
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Sana kalsa.
    1 adem
    2 ogeday
    3 serhat
    4 sabriye
    5 furkan.

ne ilhan ne berna üst sıralamda olmaz bunlar elenir gider..

aç tavuğun kendini buğday ambarında gördüğü gibi sen hayallerine dal kardeş.
  • Survivor 2017 | Final

Survivor 2017 | Final

Survivor 2017 | Final

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhabbet84

Survivor 2017 | Final

Survivor 2017 | Final

Survivor 2017 | Final

Helal Olsun Gardaşım Sana.

• Berna sultan banko kıbrısda

İlhan

Ogeday

Adem

Diger adaylar.

Gökhan

Furkan

Sabriye

Elif

Serhat sırayla elenir.

Adem - Ogeday finale kalır.

Adem kazanır.

• Fan gurupları bile çok farklı oluyor. örnek Bernanın fanları hertürlü sms atıyor.

Bazı fan gurupları sadece destek veriyor anketlerde oy veriyor ...

Ama sms atmıyorlar. sonrada diyorlarki berna neden elenmiyor..

kardeşim bu iş sms atmakla olur. anketlerde oy atmakla olmuyor.
  • Survivor 2017 | Final
  • 
Sayfa: önceki 42264227422842294230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.