Şimdi Ara

Survivor 2016 (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
  • memleket ne hale gelmiş neler oluyor ülkede adamlar oturmuş bu saçma sapan insanları uyutmak için acun tarafından servis edilen şu programı izliyor, ve memleket meselesi gibi ciddi ciddi tartışıyor kritik yapıyorlar hey allahım sen vatanı milleti bunlara bırakma..işimiz çok zor şu insan profiliyle...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

la oturup ciddi ciddi bunu tartışanlar var la. allahım sana geliyorum

Nick mesaj

dansı

o zaman dans
    o zaman renk

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Semih antisi ne la? Ben kimsenin antisi değilim birader, gördüğümü yorumluyorum. Amaçları nedir bilemem ama aptallık yaptıkları bir gerçek.
    Bana Semih antisi diyorsun, sence ben Serkay ve yandaşlarına oy verir miyim?

Aklımda öyle yer etmiş kusura bakma. Ben Semih de dahil hiçbirine oy vermem. Bir televizyon showu sadece. Vereni de anlamıyorum ama yadırgamam da. Serkay, Efe Can gibi adamlar lüks köşklerinden kalkıp sırf ünlü olmak adına katılacaklar. Ben de parama kıyıp sms atıcam. Sadece Hasan için sms attım. Turabi'den nefret ediyordum. Tek sebep bu.

İlk survivorlardaki gibi yarışmacilar duello yaparak elenseler hak eden adada kalır,yıl 2016 hala utanmadan sms istiyorlar,sms ücreti neden standart değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Git memleketi kurtar o zaman boş yapma burada.
  • quote:

memleket ne hale gelmiş neler oluyor ülkede adamlar oturmuş bu saçma sapan insanları uyutmak için acun tarafından servis edilen şu programı izliyor, ve memleket meselesi gibi ciddi ciddi tartışıyor kritik yapıyorlar hey allahım sen vatanı milleti bunlara bırakma..işimiz çok zor şu insan profiliyle...

Sen Uefa kupamız var diye Fenerbahçe forumunda cik cik ötünce memleket kurtuluyor değil mi güzel kardeşim? Ya da şimdi "Böyle insanlar varken memleket mi kalır yiaaaaaa" derken de kurtulmuyor ülke. Hadi kardeşim. Prim yapma. Yemiyor kimse artık.

• sen karıştırdın galiba Fenerbahçe konusunda bi mesajımı göster uefa kupamız var diye.

• bu programlar beyninizi yıkıyor izlemeyin yapmayın bence dolu şeylerle ilgilenin kitap okuyun sinemaya gidin tiyatroya gidin tartışma programları izleyin..

• Allstardaki öne çikan karakterler yok bu sene nerde bozok-hakan-turabi-merve-hilmicem-hasan nerde bu bebeler.

• quote:

Orijinalden alıntı: knslgmr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Semih antisi ne la? Ben kimsenin antisi değilim birader, gördüğümü yorumluyorum. Amaçları nedir bilemem ama aptallık yaptıkları bir gerçek.
    Bana Semih antisi diyorsun, sence ben Serkay ve yandaşlarına oy verir miyim?

Aklımda öyle yer etmiş kusura bakma. Ben Semih de dahil hiçbirine oy vermem. Bir televizyon showu sadece. Vereni de anlamıyorum ama yadırgamam da. Serkay, Efe Can gibi adamlar lüks köşklerinden kalkıp sırf ünlü olmak adına katılacaklar. Ben de parama kıyıp sms atıcam. Sadece Hasan için sms attım. Turabi'den nefret ediyordum. Tek sebep bu.

İlk survivorlardaki gibi yarışmacilar duello yaparak elenseler hak eden adada kalır,yıl 2016 hala utanmadan sms istiyorlar,sms ücreti neden standart değil.

Her elemede min 400k sms atılıyor. Böyle güzel bir para kazanma yolu varken ben de olsam ben de smsli yaparım. Hatta gider fan sayısı ve smsi çok olan iddialı yarışmacılardan birini eletirim. Sonra birleşme haftasına özel elenen yarışmacılardan biri adaya geri dönecek diye 1 haftalık sms yaptırırım. Gelecek parayı sen hayal et.

• semih adada tutunamaz. ütopyadayken kolaydı tabii kendisini hiç tanımayan insanların beynini yıkamak; burada herkes dolu gelmiş semih'e karşı, o yüzden işi çoooooook zor.
  • quote:

sen karıştırdın galiba Fenerbahçe konusunda bi mesajımı göster uefa kupamız var diye.

Küçük bir arama ile burada vatan millet yazan bu arkadaşın bütün gün sinema bölümünde millete uzun uzadiya listeler ile aşk filmi tavsiye ettiğini gördüm gündüzleri mahallenin filmci abisi aksamlari ülke kurtarıcı bu arada 30 küsür yasinda issiz ve sony fan boyu oldugunu samsung apple bolumlerinde çöp çöp yazıp durduğu gördüm sabahlarida mahallenin sonycisi

• quote:

bu programlar beyninizi yıkıyor izlemeyin yapmayın bence dolu şeylerle ilgilenin kitap okuyun sinemaya gidin tiyatroya gidin tartışma programları izleyin..

Yapmadığımızı nerden biliyorsun? Bir ptogram üzerinden insanları yargılıyorsan hiçbir şey bilmiyorsundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

sen karıştırdın galiba Fenerbahçe konusunda bi mesajımı göster uefa kupamız var diye.

Küçük bir arama ile burada vatan millet yazan bu arkadaşın bütün gün sinema bölümünde millete uzun uzadiya listeler ile aşk filmi tavsiye ettiğini gördüm gündüzleri mahallenin filmci abisi aksamlari ülke kurtarıcı bu arada 30 küsür yasinda issiz ve sony fan boyu oldugunu samsung apple bolumlerinde çöp çöp yazıp durduğu gördüm sabahlarida mahallenin sonycisi

Onu bunu boşver de ilk kimi yeriz adada sence? Serkay biraz daha kalıcak gibi duruyor. Zafer veya kızlardan biri olabilir diyorum ben. Tabi Nihal ve Damla hariç kızlardan.

• Arkadaş Survivor izleyenlerin kitap okuyamayacağını düşünüyor herhalde. Hayatında bir arada göremeyeceği kadar kitap okumuşluğum var benim, burada gereksiz duyar kasmasın.
  • Adam gelmiş survivor konusunda duyar kasiyor,burasi ekşi sözlukmü kardeş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Onu bunu boşver de ilk kimi yeriz adada sence? Serkay biraz daha kalıcak gibi duruyor. Zafer veya kızlardan biri olabilir diyorum ben. Tabi Nihal ve Damla hariç kızlardan.

gizem k. yeriz herhalde berna vardi gecen sene direkt o kiz aklima geliyor bernayida hakan reis yollamisti gizem k. ile baslariz sirasiyla efe gizem diğer kiz serkay gider en son nihal kalir nihal damla semih atakan Nagehan tekvandocu kiz son 6

• Bu sene erkeklerden hiç birini desteklemiyorum
    Favorim Damla kız hem güzel hem de başarılı

• Fragmanı izledim. Aferin Efecan böyle devam et Bunların hepsi Semih'in üstüne gittikçe Semih'in oyları artacak. Semih'i önceden tanımayanlar bile bu kadar üzerine gidildiği için Semih'e oy verecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teselecta

Bu sene erkeklerden hiç birini desteklemiyorum
    Favorim Damla kız hem güzel hem de başarılı

semihe durup dururken sallamada damlayı tutanlarıda seviyoruz

• Bu hafta Gönüllüler kaybetsin istiyorum dokunulmazlığı sebebim ise oylamada 1. Semih mi çıkıcak Nihal mi?
    Sırf bunu merak ediyorum. Çünkü ikisininde hatrı sayılır kitlesi var ek olarak Nihal biraz daha sempatik geldiği için fazla antisi yok.
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.