Şimdi Ara

Survivor 2016 (1301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Eda kendi kendini gruba dahil etti, iki gün önce Tuğba'nın yanındaydı. Atakan'ın Eda'yı önemsediği yok, bunu anlayabilmeniz gerek.
    quote:

Orijinalden alynty: LorneMalvo

Eda kendi kendini gruba dahil etti, iki gün önce Tu?ba'nyn yanyndaydy. Atakan'yn Eda'yy önemsedi?i yok, bunu anlayabilmeniz gerek.

Haklisin ama nagihan hep adayi karistiriyor, neyse eda giderse artyk nagihani söyler.
  • bugter kullanıcısına yanıt
    o yemek meselesi.ibo'nun fazla yediğini düşünüyorlar.ibo ile konuşulunca hallolur.suni gündem bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayvanların_efendisi

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Atakan hep böyle yapıyor.. asla güvenilmez biri... hatırlayın.. ilk ünlüler elemesinde..

tuba yılmaz çıkmıştı atakan nagihan dese o 3 li gruptan 1 tanesi gidecekti..

naptı kendi yanındaki kızı söyledi o gitti.. yani 3 liyi dağıtamadı..

şimdide aynısını yaptı nagihanı söyleyemedi.. 2 haftadır hep nagihanı söyliyecem demesine rağmen..

yarış kazanması önemli değil adanın huzuru için nagihan gitsin diyen kendisiydi oysa..

gerçekten atakan maske takıyor..

Geçen sene maske Hasan vardı dost evi diye yaptığı şeyde dedikodu yapardı. Bu avatar da öyle maskeli dedikoducu avatar

Bunları onun yüzüne söyleyebilecek cesaretiniz olsa keşke

• gönüllülerde 7 kişi dağılacak, ilk ayrılan ibo olacak da ibo eğer ki gidip semihe yanaşırsa kendi kendini bitirir, tükürdüğünü yalamış olur. eğer böyle bir şey olup da tek ve güçlü bir şekilde durursa finale kadar yürür diye düşünüyorum
  • SultanHakim S kullanıcısına yanıt
    tiki tayfa dediğiniz adamları desteklemiyorum. evet şımarık tipler. damla dışında onları öven lafım yok. ama yarışta semihten iyiler hala. semih karşısına sen gitsen aynı kıvamda olurdun kesin. semihin işi kutuplaştırma. tıpkı rte gibi. ülkemizde aynı durumda şu an ve ben sinsi çirkefleri sevmiyorum. karşı tarafıda çok sevmesekte taraf oluyoruz gördüğümüzü eleştirince.
    survivor günümüz türkiyesinin benzeri bir projedir. geyik yapıp yarış izlesekte temeli bariz provokatörlerle 2 taraf oluşturup insanları kafa kafaya vurdurmaktır. bunuda semih nihal morgül gibi kaslarından çok dilleri ve manipülasyonları ile yaptırırlar. yetmez sözde halk sms iyle güç dengesiyle oynar istediklerini gönderirler. zaten böyle büyük paranın döndüğü projeleri başı boş sanmak saflıktır. tıpki bizim sözde demokrasik oylarımız gibi.
    kısaca ben karanlık tarafı tutmuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• utopiaa U kullanıcısına yanıt
    21 saat ibs mi varmış vay be bak ben bilmiyordum. Demek sen müdavimisin ki kaç saat yayınlandığını biliyorsun
  • Reyiz yanındaki Gizem Kerimoğlu ile konuştu, doğrudur. Dedi ki dokunulmazlık umrumda değil. Reyizin umrunda olmayabilir ama Kerimoğlu'nun umrunda olmalıydı. O zaman adama sorarlar; neyine güveniyorsun diye. Kitlen var mı? Yok. Yarışlarda çok üstün bir başarın var mı? Yok. Karakterinle, dik duruşunla veya herhangi bir şekilde adada öne çıkan bir karakter misin? O da yok. Reyiz öyle düşünüyor olabilir, önem vermez ama sana ne oluyor? Takım dokunulmazlığı kaybedilmiş olsa, kendisi de bireysel dokunulmazlığı alamasa meşaleyi verirler eline. Reyiz de tavır koyuyor veya düşüncelerini ifade ediyor ama öyle kör gözün parmağına şeklinde değil. Oyunda şike yaptığı bariz belli bir de bunu konseyde deklare ediyor evet öyle yaptım diye. Bana göre kendi kendinin ipini çekmiştir. Reyiz önümüzdeki günlerde adada tek tabanca olarak takılacaktır. Tek tabanca da olsa gerektiğinde ateş eder. Bunu söylemeye gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: whatthef.

quote:

Orijinalden alıntı: merveaydin17

quote:

Orijinalden alıntı: whatthef.

quote:

Orijinalden alıntı: merveaydin17

quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Bu Semih hayranlarını görseler Justin Bieber hayranlarına yapılan haksızlıklara göz yummazlardı. Odanıza Semih'in posterini asıp yatmadan önce öpüyorsanız şaşırmam

Ya bu kafeci gençler semihede deil direk destekleyenlere saldırıyolar çünkü kendi yarışmacıları survivordan koşarak kaçtı survivor ı protein tozu steroid basarak kazanacagını sanan kafeci temsilcisi baktı beceremiyo pufff uçtu survivordan balon halbuki kafeciler sanıyordiki semih survivorda 2 gün dayanamaz parkurlarda yarışamaz umdukları gibi olmayınca destekleyenlere sarıyo ezik kafeciler haydi uzayın sizin yarışmacınız kaçtı survivordan zorunuzamı gitti

asdasdfgasdg sayfada ne kadar standart altı zekalı varsa toplanmış bilader senin işin gücün yokmu enerjini saçma sapan programlardaki adamları savunacam diye nefret kusarken harcayacağına 2 kitap oku annene babana söyle televizyonu azaltsın sana ülkeye gelen yeni nesle bak
     Survivor 2016

Ağlama kafeci alıntıya alıntı ile cevap veriyosun görüyoruz kimlerin ne işlerle uğraştığını anca boş konuşursunuz her zamanki gibi
    biz yarışmacı destekliyoruz siz yaşışmacıyı destekleyenlere sallıyosunuz destekleyecek yarışmacın bile yok kafeciiii

AĞLAYACAKSAN İZLEMİCEKSİN ! haydi kafeci git kafene serkan seni bekliyo

arkadaşlar kafeci nedir ve serkan sakatlanan kişi değil mi bu ilkokullu velet neden ağlama falan diyor trolldür inşallah yoksa annene babana yazık

Salağa yatmaya bak kafeci ne diyo

he canım he tabi tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Kulakların duyuyor, gözlerin görüyorsa "Eda'yı da söyleyebilirim" dediğine şahitlik etmen gerekirdi. İki seçeneği vardı, Nagihan ve Eda. Eda'yı seçti, ki mantıklı olan da Eda.

ben iyi görüyorum bugün atakanın lafını söylüyorsun sen...

ben 2 haftadır atakanın nagihanın adadan gitmesini dillendirdiğinden bahsediyom...

1 adam hergün fikir değiştirmemeli.. dün başka bugün başka konuşuyor atakan..

şampiyon olabilir saygı duyarım sms atmışlarki oldu derim..

ama atakanın değişken insan olduğunu görebiliyorum ..

turabiyi hiç sevmezdim ama turabi sözünün ardında duran bir insandı .. öyle dün başka bugün başka konuşmazdı..

atakan hergün başka konuşuyor.. sözüne güvenilmez biri...

• quote:

21 saat ibs mi varmış vay be bak ben bilmiyordum. Demek sen müdavimisin ki kaç saat yayınlandığını biliyorsun

aynen kardesim
    internet diye birşey var değil mi tekrarlarını da seyrediyorsundur sen
  • semih ve gizem kerimoğlu bugün oyunu satmaya çıktılar bunun aksini iddia eden yoktur heralde adamlar daha öncede söyledi dokunulmazlığı kaybedersek daha iyi olur teker teker göndeririz diye hesap kitap yaptılar eee o zaman ödül oyunlarında da performansını 100% göstermede göreyim bunlar bencil işte bu kadar nagihana bile çirkef diyoruz o bile adada ki sevmediği insanlar uğruna takımı satmıyor insana azda olsa karakter lazım.
  • Atakan kimi dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • berk dogan kullanıcısına yanıt
    Eda'yı destekleyen birisinin Atakan için "değişken" demesi ironinin dibidir, iyi forumlar.
  • Kanky nerdesin patlat bir Semih reyiz şiiri de kendimize gelelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyincerrahı -- 21 Mart 2016; 0:37:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Nagihan adayı karıştırıyor da gittikten sonra karıştırılacak bir ada kalmayacak ortada. Tuğba ve Morgül gittiğinde Nagihan uyumlu olmak zorunda kalacak, başka bir şansı yok çünkü. Şimdilik bu ikisinden güç alıyor. Aldığı bu güce rağmen Atakan'dan korktuğu çok net, dayanağı olmadığı zaman gör bir de Nagihan'ı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zomboy.

Bugün PUNISHER ÖZTÜRK REYİZ yine gömdü. Gönüllülerin gereksiz yedilisi o kadar korkmuşlar ki REYİZİ oynattırmıyorlar. Biliyorlar kendilerinden birinin gideceğini. Bugün de ameliyatı gerçekleştirdik ÖZTÜRK REYİZ ile.

Zaten fragmanda da gördük dağılıyorlar oh ne güzel.

Eski kullanıcı adı hayat kurtarır

• quote:

Orijinalden alıntı: utopiaa

quote:

aynen kardesim
    internet diye birşey var değil mi tekrarlarını da seyrediyorsundur sen

Survivordan başka yarışma veya reality programı izlemiyorum. Onun dışında belgesel veya film izlemeyi tercih ediyorum. Senin benimle bir sorunun mu var neden benim üzerimden hayal kurup bana ithamlarda bulunuyorsun. İlla kendimin otobiyografisini mi yayınlamam lazım

• 4. aday Mehmet olursa gider. O yüzden sms potansiyeli yüksek birini çıkartmak lazım. Nagihan, Ezgi falan çıkarsa Yılmaz gider her türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Eda'yı destekleyen birisinin Atakan için "değişken" demesi ironinin dibidir, iyi forumlar.

Yahu kız naptı ya.. 1 tek tuba ile .1 kaç defa konuştu hep yalnızdı kız.. ilk günler yunusla arkadaştı o kadar..

yok o taraf yok bu tarafa gitti diye millet dedikodu yaptı... ama kız hiç sözünü yemedi neyse söyledi..

dün başka bugün başka konuşmadı.. atakana sitem bile yapmadı saygı duyarım dedi sustu ismini söylemesine rağmen..

kızın 1 aydan fazladır dişi ve hasltalaığı ile uğraştı durdu.. ilk günlerdeki eda olsaydı .. ben biliyorum daha aksiyonlu bir ünlüler adası görürdük..

buda edanın sms gücüne yansırdı.. ama malesef o gücü kaybetti dişi kırılıpta sustuğu zamanlarda..

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Black Leg Sanji

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SultanHakim

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SultanHakim

GİZEM K Yİ HAKLI BULANLAR SERİ +

Sancar Han > Sultan Hakim

Sarranid Favorimdir

Vaegir severim ben. Favorim onlar.

nesini seviyon vaegirin güçlü bir tarafı yok leş

Vaegir şövalyeleri mi çöp? Ayrıca kuzeylilere sempatim oluyor nedense.

çöp değil leşş
    kuzeyli istiyosan nord oynucan nord kahramanı 10 numara rakibi yok

Nordlar piyade ağırlıklı. Sevmiyom o yüzden. Ayrıca Vaegirde daha hızlı güçleniyom. Lordlarını ikna edip tarafıma çekmek daha kolay.

Vaegir her bakımdan çok dengeli geliyor bana bi üstün tarafı yok sanki o yüzden sevmiyorum ben de :d

Yeni oyun ne zaman çıkıyor? Var mı bilgin? Warband sarmıyo eskisi kadar.

Baskan konsey başlayınca haber versene

Tamam aga haber uçururum.

Atakan kimi dedi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.