Şimdi Ara

Survivor 2016 (1286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
  • gizem k nın yaptığını yapan daha önce olmadı.. strateji diyerek bu yapılanı normalleştirmekten bahsediyorum.. bu açıkca izleyiciye saygısızlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helfgott -- 20 Mart 2016; 22:54:36 >
  • Efecan ekrana gelince televizyonu camdan atasim geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gizem k nin elenmesi gerekiyor reyise zarar veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: utopiaa

quote:

Orijinalden alıntı: Cheosen7x

Bir taraftan oyun satanlar diğer tarafta savaşıp oyunu kazananlar. Fanatiklik başka aptallık başka bir şeydir. Kimseyi hatalarını görmeyecek,onları görmezden gelecek kadar desteklemem. Takımı satmak nedir,nasıl bir defolu zihniyettir bu ve nasıl destekler bir insan böylelerini. Yazık !!

SANANE?

Ergen Semihçilerle uğraşamam kardeşim. Yolun açık olsun.

• Semihin sevmem ama, bu gönüllüler takımını gördükçe semihi sevmeye başlıyorum

• Valla dostlar ütopya da tuncaya sms atıp semihe uyuz olan birisiydim ama uyuzun uyuzları da varmış. Bu Serkay ile efe ne kadar itici tipler yahu :) adamlar zorla semihi tuttur du onlara karşı

• semihte yardakçısıda damla kadar delikanlı konuşmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 kişilik takımız diyorlar, dün ibo yu yazalım dıyorlardı samimiyetsizler.
  • adamlar bilerek oyun kaybedip yinede kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar, bide bunları destekliyor millet
  • yilmaz, ezgi, mehmet diyorum 3 aday... hangisi gitse de yarar valla... o kadar cok cop var ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

gizem yine %100 ümü vermedim diyor hiç utanma yok bu kızda bu kız kesin sonuncu olacak

inşallah gider
  • Semih'in kafa hiç çalışmıyor, şu gizem'i savunma senin zararına. maç satan savunulur mu hiç akıl var mantık var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuya sanıyorum ilk ve son yorumum, gönüllüler adasındaki küfür edilesi insancıklar o kadar antipatikler ki ada ateşe verilse hepsi yanıp kül olsa sigaramı yakar bağırışlarini izlerim.. Nihal şu yarışma tarihinde ki ENNNNNNNNNN ezik yarışmacidir.. Bir insan Hiç mi bir işe yaramaz lan.. Yemin ediyorum konuşması hareketleri Ben kiii kadına şiddete karşıyım bu kız insanı katil eder.. Semih tamamen formalite yarışmacısı, tamamen reyting maymunu.. Konuşması hareketleri v.b herşeyi.. Gönüllülerin alayı 5 para etmez.. Ne ünlülerde ne gönüllerde izlemeye desteklemeye değecek bi insan yok.

• Yazık la şu Atakana tek başına yarışıyor adam.

• Ne gereksiz 2 yarışmacı bu Semih ile Gizem K. Madem kendi takımındakilerden korkmuyorsun karşı takımdakileri elemeye çalışsana. Harbi gereksiz hareketler. Battı balık yan gider. Korkanın kim olduğu belli.
  • Takıma ihanetmiş,şerefsizlikmiş hiç alakası yok..Burası Survivor dostluk,takım,kardeşlik gibi kavramların hepsi boş,herkes bireysel hareket edecek er ya da geç...

• Nagihanların tayfa Yunus'u yazacak. Belli oldu

• Bütün oyunları sadece Atakan ve Nagihan oynasa kazanırlar yemin ediyorum.

• Allah kimseye semih ve kerimoglu gibi 3 kurusluk karakterli insanlarla tanistirmasin

Hala savunuyirlar hala abi ya sms oyunu degil cikqcaksin adam gibi onur lu bi sekilde oynayacaksin

Yav.kligin adi strateji olmus mert olcaksin

• Dün İbrahim'i yazalım çok yemek yiyor diyorlardı, bugün bu takım 7 kişi diyorlar. Tamam Gizem K. haysiyetsizlik yapmıştır ama takımın diğer üyeleri çok mu haysiyetli?
  • 
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.