Şimdi Ara

sürücü sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gtx 960m ekran kartım var nvidia sitesinden en son sürümü indiriyorum lakin oyuna girince oyun donuyor bilgisayar kitleniyor nvidia yazılımlarını kaldırınca da fps çok düşüyor bu olayın bir çözümü var mıdır teşekkürler

edit:
    sorunu anlamış bulunmaktayım ekran kartı kullanımı %80lerdeyken sorun yok ama %99 a çıkınca birkaç saniye içinde siyah ekran veriyor acaba gpu saat hızları mı yüksek overclock hatası mı ben hiç karışmadım ama öyle düşünüyorum sizce nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guguklunohut -- 9 Ekim 2016; 15:28:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• guguklunohut G kullanıcısına yanıt
    en son sürümü değilde bir önceki sürümü yüklemeyi deneyin bakalım aynı sorun devam edicekmi
  • fthyrr1976fy F kullanıcısına yanıt
    denedim olmadı malesef :( kitlendi yine reset atmasan da açılmıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guguklunohut -- 6 Ekim 2016; 11:17:49 >
  • bide hep sahne geçişlerinde oluyor normal dönersem oyunda sorun olmuyor ama yeni görev falan gelince ara sahne girince kitleniyor

• kitlenincede fanları son hıza alıyor

acaba ekran kartı arızalımı
    verimi gayet iyi fps de sorun yok ama birde kitlenmese

• quote:

Orijinalden alıntı: guguklunohut

verimi gayet iyi fps de sorun yok ama birde kitlenmese

win kurlumu veya diğer programları düzgün kurulmadıysa veya herhangi bir programda çakışma varsa ondanda yapabilir
  • sorunu anlamış bulunmaktayım ekran kartı kullanımı %80lerdeyken sorun yok ama %99 a çıkınca birkaç saniye içinde siyah ekran veriyor acaba gpu saat hızları mı yüksek overclock hatası mı ben hiç karışmadım ama öyle düşünüyorum sizce nedir?

ekran kartında overclock iptal edip denermisin bakalım sonu. aynı mı olucak
    o iş nasıl olacak

• Bahsettiğiniz problemler bende var.Sadece kilitlenme sorunu.Gtx 960 kullanmaktayım,driver sebepli olduğunu düşünüyorum.Devam ederse bir önceki sürümü yükleyip öyle deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail030 -- 10 Ekim 2016; 11:21:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.