Şimdi Ara

Suriyelilerin gönderilmesi konusunda referandum yapılsa evet mi?/hayır mı? dersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Suriyelilerin gönderilmesi konusunda referandum yapılsa evet mi?/hayır mı? dersiniz?

(En Son Oy Tarihi: 13.2.2017)
Giriş
  • İnsani veya ülke yaşantısındaki zorlukları göz önüne alarak bugün referandum yapılsa cevabınız ne olur?

• Herkesin cevabının evet olduğunu zaten biliyorsun , prim kasmak için boş anketler yapmayınız
  • derhal ülkeyi terk etsinleer.terk etmiyorlarsa kamyonlara bindirip suriyeye zorla göturulmeli.
  • Birazdan arap sevenler, arap kardeşlerini sahiplenmek için dolar buraya.
  • onlar hep oy daha lazımlar birilerine
  • bu ülkeye hiç vergi vermeyen,askerlik yapmayan, bedava ilaç ve sağlık hizmeti alan,ülkemin kaynaklarını tüketen veya bizlerin her türlü imkanına ortak olan suriyeliler hemen ülkelerine gönderilmeli.bizim halkımız fakirlikle savaşırken nedir bu...
    Çanakkalede depremde magdur olan,çamur içinde yaşamaya çalışan haklımızın durumuna lütfen dikkat edelim...
  • Referandum konusu bile yapılamaz o Suriyeli kardeşlerimiz. Suriye'de Esed zalımı varken tabiki reisimizle birlikteler. Allah ondan razı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üste bakın ve sakin bi şekilde bloklayın.
  • Sonuna kadar HAYIR!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hayır derdim zaten hepsi vasıfzı işçi gücü aç kalacak olan yine bu çomarlar inşaatta suriyeli çalışsın fabrkada suriyeli çalışsın marketlere kasiyer suriyeli girmeye başlasın birkaç yıla o da olur bu çomarlarda asfalt kemirsinler.
  • Referandum yapmazlar ona. Amac zaten referandim degil goruldugu uzere hayircilari terorist goren bir zihniyet var baska yorum yapamiyorum takdir sizin

• Ona da EVET.

• Ulan ne faşist adamlar varmış şu forumda insanlık ölüyor orada insanlık hiç mı vicdan yok sizde? Biraz insanlık öğrenin . Her gün savaş bomba kafanızı düşerse siz ne yaparsınız

• Suriye'deki kurtarilmis bölgelere neden hala gonderilmiyor anlamış değilim.

Bi dakka lan, referandum vardı değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alparslan UluTürk

Ulan ne faşist adamlar varmış şu forumda insanlık ölüyor orada insanlık hiç mı vicdan yok sizde? Biraz insanlık öğrenin . Her gün savaş bomba kafanızı düşerse siz ne yaparsınız

Ulutürk yazıyor bide kullanıcı adında, ya sabır.

Bu sanıyor ki ülkemize gelen suriyeliler aç susuz. Evet fakiri yoksulu var ama onlardan daha fazla geniş zengin Suriyeli doldu ülke.

Onlar burada gönül eglendirsin, pavyondan cikmasin ama benim askerim Suriye'de şehit olsun, orada savaşsın. IŞİD tüm Suriye'ye yayilmadi. Bur çok yer var kurtarilmis bölge olan. Göndermeye kalk bakalım bir tanesi gidecek mi? Sen ne sanıyorsun oradaki savaş bitince buradaki rahatlığı ve devlet imkanını bırakıp oraya döneceğini mi? Hahahaha

Insanlık ölüyormuş hahaha.

15 temmuzda benim milletim gösterdi terörle nasıl mücadele edilir diye. Hani nerde onların vatan severligi? Suriye hainlerini koynumuzda besliyoruz. Bunlar iş olacaklar başımıza iş.

• Vasıflı olanlar kalabilir, üniversite öğrencileri vb. ama it kopuk olanların hepsi geri gönderilsin.

• su anda hayir kalsinlar diyen 7 kisi. yani kisi basi yaklasik 500.000 suriyeli eder. buyursunlar gule gule baksinlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrlion83 -- 11 Şubat 2017; 0:41:39 >
  • Kalsınlar diyenler lütfen 1 suriyeliyi evinde beslesinler öyle uzaktan uzaktan sevmesinler.

• 15 - 45 yaş arasında ki sağlıklı erkeklerin herbirine askeri eğitim verilip memleketinde savaşmak üzere gönderilmesi tarafındayım. Kafın ve çocukların da devlet gözetiöi altında o suni köylerde tüm ihtiyaçlatı devley taragındannkatşılanabilir.

Hatta denetimli olarak üretimr katkı sağlamalatı için iş sahibi yapılabilir.

• Alparslan Ulu Türk

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.