Şimdi Ara

Superonline Wireguard Bandwidth Throttling (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
9
Favori
20.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son dönemde superonline iyi çoştu 9 TL olan statik IP hizmeti aniden 25 TL oldu ne tesadüftür ki çoğu kullanıcı aynı tarihlerde CGN havuzuna sokulmaya başlandı bende dahil.

• Bende madurum özellikle csgo için wireguard kullanıyordum ama artık işimi görmüyor. Bir çözüm bulunduğu taktirde her yerde paylaşacağım.

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Zaten başımıza ne geliyorsa devletin yüzünden geliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5620970B4

bıktık hocam bıktık. İmkanım olsa 1 dk durmam şurada da işte. Zengin bir ailenin çocuğu değiliz ki babamız bizi yurt dışına yollasın.

Yok durulmaz gerçekten. Parası olan bassın gitsin zaten. Şimdi çıkar vatan millet sakaryacı düşük zekalar.

• Openvpn kurdum test ettim sorunsuz bağlanıyor alternatif olarak biraz yavaş olsada idare eder.

• Warp (1.1.1.1) de çalışmıyor. Wireguard protokolü kullandığı için sanırım.

• Balliba kullanıcısına yanıt

Evet, benim tahminim zaten asıl onu durdurabilmek için yaptıkları. Cloudflare çünkü gerçekten ücretsiz ve kaliteli bi uygulama sunduğu için çok popüler oldu. Ama yaptıkları saçmalık sırf onu durdurabilmek için tüm Wireguard protokolünü filtreliyorlar. Cloudflare ile de iletişime geçtim ama yapabilecekleri bir şey olduğunu sanmıyorum.

• mathfag kullanıcısına yanıt

Yapmalari gereken tek sey engage.cloudflareclient.com'a giden baglantilari dusurmek. Bir ipyi filtrelemek yerine tum protokolu mu filtreliyorlar simdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah allah yaw, Türknet gibi internetler de VPN ler çalışıyor ama superonline de çalışmıyor. amma velakin BTK engelletiyormuş, yersen 

2 - 3 ayım kaldı bu SO da. bitsin, direkt z*ktir i çekicem bu firmaya 

• issler çıldırtıyor işleri dışında he rşeyi yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: berk70

issler çıldırtıyor işleri dışında he rşeyi yapıyorlar

superonline kadar çılgını yok diyorlar, diğerleri sadece dns ile takılıyor, superonline çin'le yarışta... onların çin seddi varsa bizim superonline var.

• quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

superonline kadar çılgını yok diyorlar, diğerleri sadece dns ile takılıyor, superonline çin'le yarışta... onların çin seddi varsa bizim superonline var.

Alıntıları Göster

TTde de pingim 110 interleave moddan fast moda geçemedim müş hizmetleri hiçbir halt bilmiyor her is sorunlu bir tane güzel olsa keşke

• Alternatif olarak outline vpn kullanıyorum şuanlık fakat wireguard filtrelemesini kaldırmaları gerekli. Sırf wireguardı engelledikleri için sol ftth üzerinden turknet vdsle geçiş yapmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1D1AC3835 -- 28 Mart 2021; 19:43:53 >
  • 2011 den beri superonline müşterisiyim. Bu turkcell e geçtikten sonra, herşey değişmeye başladı. Önce fiyatlar yükseldi. Sonra hızlar düştü. Sonra verdikleri modemler patlamaya başladı. Sonra statik ip lüks oldu. Sonra fiyatlar daha da şişti. Sonra haberimiz olmadan iplerimizi cgn havuzuna soktular. Sonra kullandığımız sansürsüz internete sansür koymaya başladılar. Bir çok vpn hizmeti çalışmıyor. Sonra yıllardır sapmayan düşmeyen hızımız ani düşmeler ve devamonda saatlerce kesilen internet hizmeti ile sonuçlandı. En son da 2011 den beri 1 ms ping aldığım fiber hat 9-10 ping almaya başladı.
    Sanırım alternatif olarak Uyduneti kullanacağım. Superonline maceram bu sene bitecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Outline,Wireguard gibi stabil ve hızlı mı? Wireguard hız konusunda çok iyidi.

• Ben eskiden kullandigim IPSEC IKEv2 protokolune gecis sagliyorum. Suan mevcut configurasyonda clientlara statik IP tanimlama isini de yaparsam tum sunucularda buna gecis yapabilirim.

• Bir kaç zamandır Türkcell ile problemliydi zaten. Anlaşılan şimdi genele yayılmış.

• Hem fahiş fiyatlar ödeyip hem de istediğimiz gibi kullanamıyoruz, ne biçim iş.

Starlink bi rayına otursun yaygınlaşsın da ben bizim internet sağlayıcıları o zaman görecem.

Konu komşu ortak Starlink almak lazım.

• ogulcanbb kullanıcısına yanıt

Wireguard gibi tam vpn gibi çalışmıyor, şifrelemeli proxy gibi biraz daha, bir önceki kurulumlarımda çok iyi performans veriyordu fakat nedense şuanki kurulumumda alan adlarını çok yavaş resolve etmeye başladı (belki sunucu kaynaklıdır), icmp paketlerinide tünelden geçiremiyor oyunlarda denemem gerekli doğru dürüst sunucu açıp, kurulumu ve yönetimi basit tek satırlık komut ile otomatik kurulumu var, yönetim arayüzü vs. de var harcamaları gösteren, isterseniz direkt sunucuya kurun deneyin. https://getoutline.org/get-started/ manageri indirip kurunca pcnize kurulum ekranı ve komut çıkıyor yazacağınız, sunucuda kurulumdan sonra terminalde api anahtarı çıkıyor onu managera yapıştırınca sunucu yönetimini managerdan halledebiliyorsunuz, daha sonra da anahtar oluşturup client ile de bağlanabilirsiniz.

• Teşekkür ederim. Ben oyun için deneyeceğim. Bu işime yaramazsa son çare olarak softether kullanacağım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.