Şimdi Ara

Superonline vdsl tavsiye edermisiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: smart0201

şuraya mail atın ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr

superonline istanbul daki pop noktasından çıkış yapacak ben öyle düşünüyorum millenicom superonline çıkışlarını kullanıyor önceliklendirmesi düşük olacaktır CGNAT olacak turknet de aynı

Turk Telekom bulunduğunuz il de pop noktası vardır

vodafone ile turk telekom bakın derim

iptal dilekçesi verdiğiniz zaman turk telekom 8 MBps 60 tl ye veriyor

superonline yakın diye belki ankara pop noktasına verir ise çok güzel olur

turk telekom kullanıyorum

Alıntıları Göster
    Mail attim hocam bakalim donecekler mi, acikcasi parasinda falan değilim daha once 150 lira superboxa veriyordum. Yeter ki su olay çözülsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arasscan kullanıcısına yanıt
    söyleyin online oyunlar da sıkıntı var hattım parazit oluyor diye bellirtin düzeltmezlerse iptal edin diye söyleyin yogun saat internet video vs oyun filan indirmiyor akıllınıza ne geliyorsa söyleyin ben öyle çözdüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

söyleyin online oyunlar da sıkıntı var hattım parazit oluyor diye bellirtin düzeltmezlerse iptal edin diye söyleyin yogun saat internet video vs oyun filan indirmiyor akıllınıza ne geliyorsa söyleyin ben öyle çözdüm
    Bu saatte aradilar 1 dakika once, mail atmissiniz online oyunlarda ping sorunu hakkinda vs dediler evet dedim, gerekli yerlere ilettik incelicekler bizde takipcisi olucaz dedi, bekliyorum bakalim ne olucak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simurg_b

1.8 mbit hızında vdsl olmaz kandırıyorlar vdsl de min 35 oluyor
    2.taahütlere hiç girmeyin zaten aynı altyapı, turknete filan geçin çokta bir farkı olmaz

8 mbitlede online oyunlarda zorlanırsın
    biraz düzeltme yapayım.
    VDSL ülkemizde 24mbps den başlıyor.
    Ping normal olduğu takdirde 8mbps online için yeterli

konu sahibine mesajım, superonline vdsl kullanıyorum. ping kopma vs sıkıntım yok, öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SW4RTHY -- 20 Mayıs 2020; 0:49:44 >
  • Türk Telekom da ping problemi genelde olmaz. Bütçeniz yetiyorsa superonline vdsl ye geçin 24 mbps. 12 ay taahhütlü 105 lira fiyatı. Superonline pingleri daha iyi sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Türk Telekom da ping problemi genelde olmaz. Bütçeniz yetiyorsa superonline vdsl ye geçin 24 mbps. 12 ay taahhütlü 105 lira fiyatı. Superonline pingleri daha iyi sanırım.
    evet bende bu paketi dusunuyordum, superonline geciyorum hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.