Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Superonline Taahhüt İptali? Lütfen Yardım Edin

10
Cevap
0
Favori
5.406
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Superonline >> Superonline Taahhüt İptali? Lütfen Yardım Edin
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1156 Mesaj
      04 Nisan 2010 15:44:11 Konu Sahibi
      Arkadaşlar henüz 2 aylık superonline 10mbit sınırsız internet kullanıcısıyım. Yalnız 2 senelik taahhütnamem var..
      Şimdi ben bu son çıkan adil kullanım haksızlığı vesilesiyle taahhütnamemi iptal edebiliyor muyum? Yani iptal edip kullanmaya devam edebilme gibi bir seçenek var mı?
      Ya da o olmadı, komple taahhütle beraber interneti iptal ettirebiliyor muyum? Hiçbir ücret ödemeden?
      Umarım 2sinden herhangi birini yapabiliyorumdur, çünkü şu taahhütnameden kurtulmak istiyorum. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

|
      |

Aşk biter,
      Yenisi gelir eskisinden beter..

• Yüzbaşı
      416 Mesaj
      04 Nisan 2010 16:25:30
      Bende seninle aynı durumda bir üyeydim, aradım, hiç bir ücret ödemeden, sadece modemi iade ederek üyeliğimi iptal ettirdim.
      |
      |

• Binbaşı
      1156 Mesaj
      04 Nisan 2010 16:55:46 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: veterinarius

Bende seninle aynı durumda bir üyeydim, aradım, hiç bir ücret ödemeden, sadece modemi iade ederek üyeliğimi iptal ettirdim.

Harika. Çok sağolasın hocam, hemen iptal ettireceğim. Telefonla da yapabiliyoruz yani?
      |
      |

Aşk biter,

• Binbaşı
      1156 Mesaj
      04 Nisan 2010 17:23:34 Konu Sahibi
      Arayıp iptal kaydımı oluşturdum teşekkürler. Umarım en kısa zamanda hiçbir ücret talep edilmeden iptal edilir.
      |
      |

Aşk biter,

• Yarbay
      3551 Mesaj
      04 Nisan 2010 19:05:53
      Her gün arayın ve ısrarcı olun tek seferden anlamıyolar.
      |
      |

Q6600 3.8ghz 1.55v/gigabyte X38ds4/2x1gb ocz reaper 934mhz 5-4-4-12@2.35v/his hd3870 ICEQ turbo 870mhz-2500mhz bios mod/seagate sata2 250 gb/lc power 550wat/thermaltake SHARK/BENQ 22''
      /Water cooling items Swiftech Apogee GTZ Extreme //MAGICOOL Extreme I - 120mm Radyatör&alphacool NexXxos240mmx5.1cm/Swiftech MCP655-B 12v DC Pump/Swiftech MCRES Micro Revision 2 reservoir
    • Yüzbaşı
      459 Mesaj
      04 Nisan 2010 19:52:39
      Ben de bugün arayıp iptal talebinde bulundum. Talep formu oluşturduk 2-3 gün içinde geri dönüş yapacaklarını söylediler. Ben de bazı kullanıcıların iptal konusunda sıkıntılar yaşadıklarını 2-3 gün denilen sürecin 1 hafta ila 10 gün arasında uzatıldığını duyduğumu söyledim. Bu duruma istinaden bu sürecin uzayıp da 15 Nisan sonrasına sarkıtılıp tazminat ödemek zorunda bırakılmak istemediğimden bahsettim. Baz alınan tarih başvurunun oluşturulduğu tarihmiş. Yani 14 Nisanda iptal talebinde bulunsanız 1 ay da sarksa süreç sizden tazminat talep etmiyorlar(-mış).

Dediğim gibi bunlar müşteri hizmetleri temsilcisi ile aramda geçen konuşmalar sonucu öğrendiklerim. Neticede ses kaydı tutuluyor ve aksi durumlarda ilgili tarihteki konuşmalarınızı kanıt olarak gösterebiliyor olmamız gerek.
      |
      |

• Binbaşı
      1347 Mesaj
      04 Nisan 2010 20:59:25
      Selam,
      Kanıtı sizde olmayan hiçbir yolu kullanmayın derim ben. En ucuzu ve garantilisi faks çekmek. Faks makinesinden alınan raporla beraber su götürmez kanıt olur.
      |
      |

Bugün 29 Ekim'i iptal edenler yarın 10 Kasım'da kına yakarlar...
    • Binbaşı
      1156 Mesaj
      06 Nisan 2010 00:25:31 Konu Sahibi
      Bana da dönmediler hala
      En iyisi ben bağlantıyı yaptığım şubeye gideyim bir de..
      |
      |

Aşk biter,

• Yüzbaşı
      774 Mesaj
      06 Nisan 2010 01:39:17
      2-3 güne dönüyorlar ben de iptal ettirdim. Modemi almak için sonra arayıp adres sorcaklarmış. Modem de duruyor yani...
      |
      |

• Yüzbaşı
      983 Mesaj
      06 Nisan 2010 15:24:47
      quote:

Orijinalden alıntı: JustBeCooL

2-3 güne dönüyorlar ben de iptal ettirdim. Modemi almak için sonra arayıp adres sorcaklarmış. Modem de duruyor yani...

6.Günüm iptalde arayan soran yok hergün arıyorum.Artık mh'lerle kanka olcak dereceye geldim.Yine ben diyecek durumdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _FaCeS_ -- 6 Nisan 2010; 15:25:53 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      459 Mesaj
      11 Nisan 2010 17:26:36
      tam 1 hafta oldu. Dün aradılar 99tl ye profiber var onda yine aynı şekilde kullanabilirsiniz diyorlar. Kapatın dedim hiçbir hizmetiniz ilgimi çekmiyor. Peki 5-10dk için hizmetiniz tamamiyle kapanacaktır dedi. Hala kesilmedi. Arıyorum müşteri hizmetlerini 30-40 deneme yaptım her seferinde meşgul.

Sülük gibi çıktı superonline.
      |
      |

Reklamlar
SEO
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
web tasarım
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.