Şimdi Ara

Superonline modem çift ip alıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konu başlıpındada belittiğim gibi 5 gün önce internetim çok yavaşladı çağrı merkezini aradım. Bana dedikleri modeminiz iki ip numarası alıyor bu yüZden çakışma var o halde dğzeltin dedim. Beş gün oldu hergün arıyorum hiç bir müdahale yok. Tek dedikleri açık kaydınız var işlemi hızlandıracağız.
    Varmı böyle suıeronline ile sorun yaşayan.
    Ne yapmalıyım müşteri olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B82960E42 -- 11 Mart 2019; 21:5:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Servis geldi modemi değiştirdi kablolara baktı hiç birşey değişmeden gitti. Dediğine göre böyle birşey olamazmış sırf olabileceğini göstermek için çağrı merkezini aradım modemde ip çakıması varmı diye evet çift ip alıyor dedi ve bunu servis elamanına dinlettim. Sayemde bşr mok öğrendi direk eve girerken önyargılı olamaz havasında girmişti. Neyse sorun çözülmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran görüntüsü?
  • nofearl N kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsü derlen neyin ekran görüntüsü? Mpdemin iki ip aldığını çağrı merkezi görüyor hatta ip numaralarını söylüyorlar modem arayüzde tek bir ip var.

• ne bu xDSL mi fiber mi?
  • Fiber ve halen network ekibi ilgilenek diyorlar. Durum şu bir ip yi iki kişi kullanıyormuluz öyle diyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.