Şimdi Ara

SUPERONLİNE KAMPANYA MAĞDURİYETİM(MUTLAKA OKUYUN!!!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
12.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İtiraz ettim , şikayetimi değerlendirip 9,90 'lık kampanyaya geçirdiler. 30 TL zarar oldu artık yapacak bişey yok.
    Neyse ki hızından memnunum ve ttnet gibi takılmadığı için iyi ki superonlinea geçmişim diyorum.
    Ama bu onların müşteri odaklı çalıştıkları anlamına gelmiyor
  • Geçmiş olsun.bende denemesi bedava kampanyasındayım 1 ay dolmak üzere iptal ettirmek istiyorum.Kapıdan satış yapan elemanı arayıp söyledim.Tamam işleme alıyorum modemi almaya geleceğiz dedi.4 gündür gelmedi her gün telefon ediyorum oyalayıp duruyor.Şİmdide müşteri hizmetlerini aradım.Turcell yada süperonline bayisine modemi geri verip bir form doldurmamı söylediler.Ne yapayım şimdi.Kapıda satış elemanı gelcem dedi.onumu bekleyim.Yoksa TİM e gidip benmi vereyim.1 ay ayın 7 kasımda doluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan_66

Geçmiş olsun.bende denemesi bedava kampanyasındayım 1 ay dolmak üzere iptal ettirmek istiyorum.Kapıdan satış yapan elemanı arayıp söyledim.Tamam işleme alıyorum modemi almaya geleceğiz dedi.4 gündür gelmedi her gün telefon ediyorum oyalayıp duruyor.Şİmdide müşteri hizmetlerini aradım.Turcell yada süperonline bayisine modemi geri verip bir form doldurmamı söylediler.Ne yapayım şimdi.Kapıda satış elemanı gelcem dedi.onumu bekleyim.Yoksa TİM e gidip benmi vereyim.1 ay ayın 7 kasımda doluyor.

En iyisi tim e kendiniz modemi teslim edip iptal icin gerekli formu doldurun. Daha garanti olur. Elemanı beklemenize gerek yok
  • Baştan okuyunca birkere daha sinirlendim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

quote:

Orijinalden alıntı: gurkan_66

Geçmiş olsun.bende denemesi bedava kampanyasındayım 1 ay dolmak üzere iptal ettirmek istiyorum.Kapıdan satış yapan elemanı arayıp söyledim.Tamam işleme alıyorum modemi almaya geleceğiz dedi.4 gündür gelmedi her gün telefon ediyorum oyalayıp duruyor.Şİmdide müşteri hizmetlerini aradım.Turcell yada süperonline bayisine modemi geri verip bir form doldurmamı söylediler.Ne yapayım şimdi.Kapıda satış elemanı gelcem dedi.onumu bekleyim.Yoksa TİM e gidip benmi vereyim.1 ay ayın 7 kasımda doluyor.

En iyisi tim e kendiniz modemi teslim edip iptal icin gerekli formu doldurun. Daha garanti olur. Elemanı beklemenize gerek yok

Kesinlikle beklemeyin. hatta acele edin. çünkü amaçları geciktirip para koparabilmek. en azından montaj ve kablo çekme gibi işlemlerin maaliyetini çıkaralım diye uğraşıyorlardır büyük ihtimalle.

• Cevaplar için teşekkürler.Bugün eleman geldi.İptal formu imzaladım banada bi nüshasını verdi.tarihde yazıyor.Halloldu yani.
  • halloldu sevinme sürekli ara durumunu araştır.
    ben sadece 10 gün denedim. Hemen modemi götürüp teslim ettim.
    Buna rağmen 30 günde defalarca arayarak, bayiye giderek zor kapattım.
  • akk uygulanmıyacak deyip uygulayan firma, telefon için sabit ücret olmayacak demelerine rağmen uygulamalarına şaşırmam. artık hertürlü 3 kağıt bekliyorum bu firmadan.
  • Son Üçkağıtları da şu:
    Bu aydan itibaren hesaplara sürekli download eklemeye başladılar.İsterseniz hiçbirşey indirmeyin,adamlar kafasına göre download ekliyorlar size:

Aynı oturum açma tarihi ve farklı download rakamları: (hemde saat sabah 4:30 da ıoturum açılmış)

Kotanızı devamlı takip edin,dikkatli olun,yoksa 3-4 gün sonra 1mbt devam edersiniz...

SUPERONLİNE KAMPANYA MAĞDURİYETİM(MUTLAKA OKUYUN!!!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Angel

Superonline'a geçicektim şimdi bir kez daha düşünmem lazım sanırım.

süper online rayına oturmadan geçmemek lazım bence.forumda dolanırsanız 10 gün kullanıp 20 gün arızada kalan ve iptal için 350tl harcayan bi arkadaşımızı görebilirsiniz.bende bi ara indirme /gönderme için alayım dedim.hadi indirmede adilimde göndermede niye adilim.ttnete devam 14 mbit geliyor kopmada olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.