Şimdi Ara

Superonline IP Tv (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
4
Favori
24.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır superonline 20 mbit limitsiz paket kullanıyorum ilk zamanlarda test yaptığımda 19 mbit civarı çıkıyordu ancak şu anda 10 mbit hız alıyorum testlerde.Download yaptığım zaman hotfile tarzı sitelerden sanırım kısıtlama var düşük hızda download yapıyorum 350 görüyorum en fazla genelde 100'le indiriyorum.Torrent de ise 1100 kb/s gördüm.Sizce hızım normal mi?Bu dalgalanmalar olağan mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercuezel

quote:

Orijinalden alıntı: Jesse-brighter

quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

quote:

düzgün alt yapı ve içerikle bence süper hizmet

Söylediklerine kendin bile inanmıyorsun. Düzgün altyapı = turk telekom

10 haneden 7 si bu hizmeti tam anlamıyla kullanamıyordur.

Ttnet bana 2mb interneti veremiyordu üzerine bu hizmeti alınca neler olurdu kim bilir. İstesemde alamazdım sanırım.

inanmadığım şeyi neden söyliyim ki kaç yaşında öretmenim çocuk yok karşında birincisi bu ikincisi istanbuldan tayinim çıkmadan önce 4 ay hiç sorunsuz kullandım üçüncüsü yazdığımı iyi olursan iyi bi alt yapı var dememdim iyi bi alt yapı içerik olduğunda tivibu ev yani ip tv teknolojisi bence çok iyi demek istedim alt yapıya gelince bi hareketlenme var turk telekomda çok yerde fiber kablo döşediklerine şahit oldum kaldı ki şu an bi ilçede yaşiyorum ve burda 16 mbit sorunsuz aliyorum halima Şükrediyorum yoksa ne kablo ne de alternatif sağlayıcılar burda yok 10 handen 7sinde tivibu yok ama süperonline 10 haneden 9.5 unda yoktur o zaman önce alternatifler haline baksın bence

kaç yaşındasın hocam

27 yaşındayım 4 bucuk yıllık ingilizce öretmeniyim kardeşim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

quote:

düzgün alt yapı ve içerikle bence süper hizmet

Söylediklerine kendin bile inanmıyorsun. Düzgün altyapı = turk telekom

10 haneden 7 si bu hizmeti tam anlamıyla kullanamıyordur.

Ttnet bana 2mb interneti veremiyordu üzerine bu hizmeti alınca neler olurdu kim bilir. İstesemde alamazdım sanırım.

inanmadığım şeyi neden söyliyim ki kaç yaşında öretmenim çocuk yok karşında birincisi bu ikincisi istanbuldan tayinim çıkmadan önce 4 ay hiç sorunsuz kullandım üçüncüsü yazdığımı iyi olursan iyi bi alt yapı var dememdim iyi bi alt yapı içerik olduğunda tivibu ev yani ip tv teknolojisi bence çok iyi demek istedim alt yapıya gelince bi hareketlenme var turk telekomda çok yerde fiber kablo döşediklerine şahit oldum kaldı ki şu an bi ilçede yaşiyorum ve burda 16 mbit sorunsuz aliyorum halima Şükrediyorum yoksa ne kablo ne de alternatif sağlayıcılar burda yok 10 handen 7sinde tivibu yok ama süperonline 10 haneden 9.5 unda yoktur o zaman önce alternatifler haline baksın bence

kaç yaşındasın hocam

27 yaşındayım 4 bucuk yıllık ingilizce öretmeniyim kardeşim

"Kaç yaşında öğretmenim"
    Yazınca merak ettim hocam. :)

By the way i m a teacher like u
    Just 6 years older
    And 8 year more worked
    But at different subject..
    Glad to meet u

• hocam kusra bakma tam üyelik olmadığı için pm atamiyorum:)kardeşimn tam üyeliğini kullaniyodum oda dondurmuş şimdi açamıyorum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jesse-brighter -- 29 Ağustos 2011; 16:59:17 >
  • quote:

quote:

hocam kusra bakma tam üyelik olmadığı için pm atamiyorum:)kardeşimn tam üyeliğini kullaniyodum oda dondurmuş şimdi açamıyorum:)

:) sana pm atacam diye kendime yollamışım

kardeşim ben de çorumayım memleketimde istanbuldaydım 24 haziranda tayinle geldim özel mesaj gönderemiyorum kusra bakma
  • Sırf şu Tivibu için Superonline 20 mbit'imi iptal edip TTNET Hiperinternete'e geçiyim mi ? Pişman olur muyum ? Tivibu sadece TTNET 'lilere özelmiş alternatifi yok mu ? Digiturk web tv'de kanal yok.
  • tivibunun ne özelliği var allah aşkına :) internette birçok yer var kanalları izleyebileceğin ya da bilgisayara program yükleyip izleyebileceğin
    hele ki 20 mbit internet ile
    örn;

http://www.yildiz.tv/
  • Superonline IPTV yayına girince çok büyük ihtimalle Digiturk'le ortak bir proje kapsamında yayın yapacaktır. Digi'nin içeriğini kullanır, kendi altyapısı olduğu ve uydudaki gibi TP kirası vs. olmadığından belki fiyatları biraz daha uygun yaparlar, bi de Tivibu'nun yaptığı gibi kaydet-geri al izle gibi seçeneklerle ilgi çekmeye çalışırlar. Fena da olmaz yani bakalım nasıl bir şey olacak.
  • Bu arada sistemin 2007'den beri test edildiğiyle ilgili eleştiriler var, siz yine iyisiniz arkadaşlar Kablo TV'de dijital yayın için 7-8 yıl test aşaması denildi sonra geçtiler kolay değil bu işler
  • İlk başlarda uygulanmasa da abone sayısı arttıkça Adil Kullanım Kotaları IPTV lerede uygulanacak.Demedi demeyin.IPTV yayına geçtikten 1-2 sene sonra bu mesajımı link olarak atarım IPTV mağdurlarına..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 13 Kasım 2011; 14:29:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tennozer

tivibunun ne özelliği var allah aşkına :) internette birçok yer var kanalları izleyebileceğin ya da bilgisayara program yükleyip izleyebileceğin
    hele ki 20 mbit internet ile
    örn;

http://www.yildiz.tv/

yildiz.tv, normal bir tv'nin yerini tutmaz hem yazılım hem kalite olarak ama tivibu tutabilir...
  • Lütfen gereksiz mesaj atmaktan kaçının. Konu üzerinden tabi ki yorum yapabilirsiniz, buna kimse bir şey diyemez ancak bu konudan oldukça fazla şikayet gelmeye başladı ve çoğunun gereksiz tartışma ortamından kaynaklandığı gözükmekte.

Bu şekilde devam ederse konuyuda kilitlemek zorunda kalacağız. Umarım bundan sonraki yorumlar tamamen konu ile alakalı olur.
  • teşekkürler şikayetimle ilgilendiğiniz için Hayırlı akşamlar
  • Bu ara hakkaten superonline ip tv nooldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Bizim burda altyapı çalışmalarını denetlemeye gelen yetkiliye sorduğumda, devletten izin beklediklerini söyledi.

http://superonline.net/hakkimizda/network/lisanslar.aspx

adamların lisansı var devletten neyin izinini bekliyorlar

Sabit Telefon Hizmetleri - Yetkilendirme Tarihi: 19.11.2004
    Altyapı Hizmetleri İşletmeciliği – 7 Bölgede - Yetkilendirme Tarihi: 06.03.2006
    Uydu Telekomünikasyon Hizmeti - Yetkilendirme Tarihi: 24.03.2009
    Kablolu ve Kablosuz İnternet Servis Sağlayıcılık Hizmeti - Yetkilendirme Tarihi: 15.02.2005
    Kablolu Yayın Hizmeti - Yetkilendirme Tarihi: 23.11.2009

• Superonline ip tv, kesin olmamakla birlikte 1 ay içinde başlayacakmış. Pilot bölgelerde test aşaması tamamlanmak üzereymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Superonline ip tv, kesin olmamakla birlikte 1 ay içinde başlayacakmış. Pilot bölgelerde test aşaması tamamlanmak üzereymiş

super
    Kaynak nedir
  • quote:

quote:

Superonline ip tv, kesin olmamakla birlikte 1 ay içinde başlayacakmış. Pilot bölgelerde test aşaması tamamlanmak üzereymiş

super
    Kaynak nedir

Tuz koktu bu belli oldu en azından şimdi anlaşılmıştır adil kullanım kotası ve hız alanı vs. Yapılanlar iptv içindi bakalım ne kadar sorunsuz verebilecekler bu hizmeti.... öğle zırt pırt kesilmelere tahammül etmez bizim dizi çılgını halkımız.... durduk yerde başına çorabı örer onu belirteyim

• quote:

Güzel haber, bakalım düşündüğüm gibi Digiturk içeriği mi olacak yoksa tamamen ayrı bir platform mu kuracaklar.
  • quote:

quote:

super
    Kaynak nedir

Bu konuda yetkili olan kişiden öğrendim. Geçen de kapıya eleman gelmişti ay sonunda başlayacak dedi. Bakalım...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.