Şimdi Ara

SuperOnline Fiber Hız SORUNUNUN Açıklaması ve Hız Testi Nasıl Yapılır (Mutlaka Okuyun) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
35.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    50 mbit internetim var testler 35 mbit civarında çıkıyor.Buraya kadar sorun yok sayfalarda hızlı açılıyor.Sorun download da başlıyor.Jdownloder ile Alldebrid premium üyelikle dowload başlangıcı 2 mbit iken 1 dakika için 700 byte sonrada duruyor
    Normasl tarayıcı indirmelerindede bağlantı kopuyor
    3 defa servis geldi 2 defa modem,3 defa port değişti sonuç aynı.Gelen servis Filezilla üzerinden yaptıgı testte de bağlantı kesildi.720 P Videolarda donma ve takılma sorunları var ama sorun bulunamıyor
    Varmıdır bilgisi ve fikri olan.....
  • yaw tam bu konudaki problem bende de var,kabul etmiyor da şerefsizler,480 lirada taahhüt faturası çıkardılar.
    bundan sonra hızımı10 katına çıkarsa da bende superonlineı taahhhütüm dolunca bırakmazsam ....

yurt dışı sitelerde bağlantı rezil. bizle alakası yok diyip çıkıolar. yurtiçi testte hız 18 mb,yurt dışı serverda 3 mb...

tv plıus a geçmişler birde orda ayrı sorun var..
    1 senem var daha lanet olsun bu taahhüt olayına da.
  • aynı sorun bende de var bana yeni dns ler verdiler ama sorun orada da devam ediyorum.
  • Konuyu hortlatıyorum ama 2.5 yıllık superonline kullanıcısıyım ve son 1 aydır aynı sorunlar bende de var.

50mbit hızım var ama ama saniyede maksimum 1.8 mb ile dosya çekiyorum. Acaba hızda mı sorun var diyerek 24 saatliğine 100mbit tarifesi satın aldım hız 1 gram dahi değişmedi.
    Arkadaşın 5 sene önce anlattığı gibi fazla threadden dosya çekince veya aynı anda 5-10 dosya indirince hepsini aynı hızda inderebiliyorum ama konu tek dosya çekmeye gelince 1.8 mb kalıyorum.
    Speedtestte yaptığım testlerde ise Türkiye içindeki en yakın serverdan 50mbit hız alabiliyorum ama Frankfurt, Berlin, Luksemburg gibi genelde serverların bulunduğu yerlerden maksimum 4-5mbit hız alabiliyorum ki bu da interneti kullanılmaz hale getiriyor.
    Şu sıra ne youtubedan video ne twitchden yayın izleyebiliyorum.
    Müşteri hizmetleri utanmadan sorunun kendilerinde değil benim yazılımımda olduğunu iddia etseler de sonuçlar 1 masaüstü bilgisayar, 3 laptop, 2 telefon, 1 tablette aynı.

Ayrıca tüm bu testleri telefonumdaki Turkcell hattın 3G bağlantısıyla yaptığımda çok daha iyi sonuçlar alıyorum. Şaka gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckn. -- 17 Ocak 2016; 12:23:40 >
  • Konuyu hortlatalim.Bende vdsl2'de birebir ayni sorunu yaşıyorum ama gelde durumu anlat.pfff

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Konuyu hortlatalim.Bende vdsl2'de birebir ayni sorunu yaşıyorum ama gelde durumu anlat.pfff

Selam hocam verdikleri modemi mi kullanıyorsun yoksa başka bir vdsl modem mi kullanıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Konuyu hortlatalim.Bende vdsl2'de birebir ayni sorunu yaşıyorum ama gelde durumu anlat.pfff

Selam hocam verdikleri modemi mi kullanıyorsun yoksa başka bir vdsl modem mi kullanıyorsun

Kendi modemimi kullaniyorum.Ama verdikleri modemdede ayniydi maalesef.Hatti vodafone'ye gecirdim belki düzelir diye ama gene ayni sorun devam etmekte.Yurtdisi serverlarda normal hizin 4te1'ini aliyorum..Arza kaydi actilar bakalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: # uAeReN #

Konuyu hortlatıyorum ama 2.5 yıllık superonline kullanıcısıyım ve son 1 aydır aynı sorunlar bende de var.

50mbit hızım var ama ama saniyede maksimum 1.8 mb ile dosya çekiyorum. Acaba hızda mı sorun var diyerek 24 saatliğine 100mbit tarifesi satın aldım hız 1 gram dahi değişmedi.
    Arkadaşın 5 sene önce anlattığı gibi fazla threadden dosya çekince veya aynı anda 5-10 dosya indirince hepsini aynı hızda inderebiliyorum ama konu tek dosya çekmeye gelince 1.8 mb kalıyorum.
    Speedtestte yaptığım testlerde ise Türkiye içindeki en yakın serverdan 50mbit hız alabiliyorum ama Frankfurt, Berlin, Luksemburg gibi genelde serverların bulunduğu yerlerden maksimum 4-5mbit hız alabiliyorum ki bu da interneti kullanılmaz hale getiriyor.
    Şu sıra ne youtubedan video ne twitchden yayın izleyebiliyorum.
    Müşteri hizmetleri utanmadan sorunun kendilerinde değil benim yazılımımda olduğunu iddia etseler de sonuçlar 1 masaüstü bilgisayar, 3 laptop, 2 telefon, 1 tablette aynı.

Ayrıca tüm bu testleri telefonumdaki Turkcell hattın 3G bağlantısıyla yaptığımda çok daha iyi sonuçlar alıyorum. Şaka gibi..

Şaka gibi ya 4 yıldır süperonline kullanıyorum herzaman rezalet....

SuperOnline Fiber Hız SORUNUNUN  Açıklaması ve Hız Testi Nasıl Yapılır (Mutlaka Okuyun)SuperOnline Fiber Hız SORUNUNUN  Açıklaması ve Hız Testi Nasıl Yapılır (Mutlaka Okuyun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One Mjoy -- 5 Mart 2016; 20:58:40 >
  • Sorunun çözümü hakkinda düşüncesi olan?Bende ayni sorunu vdsl2 de yasiyorum.Turktelekom Nms servisi çözebilir dediler sorunu bakalim.Çok garip sanki biyerde hatta bi kisitlama varmiş gibi yurtdisi srrverlardan 1,8mbit uzeri download alamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 5 Mart 2016; 21:13:54 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.