Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.218
Cevap
253
Favori
674.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkaydj

bugun abone iptalden 27 ay tahahüt 3 ay ücretsiz 25 mbit 75 akn 59tl ye anlaştım

Hocam ses hizmeti de satın alırsanız 5 lira daha indirim oluyordu o pakette. Ben ses hizmeti de aldım, kullanmıyorum ama 5 lira indirimle aynı paketi 54 liraya kullanıyorum. 100 dakika da hediyesi var kullanmak istenirse yine kullanılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

bugun abone iptalden 27 ay tahahüt 3 ay ücretsiz 25 mbit 75 akn 59tl ye anlaştım

Hocam ses hizmeti de satın alırsanız 5 lira daha indirim oluyordu o pakette. Ben ses hizmeti de aldım, kullanmıyorum ama 5 lira indirimle aynı paketi 54 liraya kullanıyorum. 100 dakika da hediyesi var kullanmak istenirse yine kullanılabilir.

ev telefonu fln yok ama bende
  • Arkadaşlar
    Superonline 75 gb adil kotalı fiber internetim ve tv aboneliğim var yaklaşık 8 ay kaldı. yurt dısı nedeniyle DEVİR yapmam gerekiyor. 24 ay tahahut yerine bir arkadaş yardımcı olur mu? Aylık 64,90 tl ödemesi var.

turkcell tv+ ev paketi+sinema
    25mbit 75 gb akk 64,90 tl
  • Informed I kullanıcısına yanıt
    Bende arayıp konuştum. Yok falan dediler, iptal birimiydi. Sitede yazan fyatları söylüyorlar. Bende dedim madem öyle iptal edin. Cumartesi iptal işlemleri için bayiye gideceğim. Bildiğin çifte standart. 4 yıllık fiber abonesiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Bende arayıp konuştum. Yok falan dediler, iptal birimiydi. Sitede yazan fyatları söylüyorlar. Bende dedim madem öyle iptal edin. Cumartesi iptal işlemleri için bayiye gideceğim. Bildiğin çifte standart. 4 yıllık fiber abonesiyim.

iptal edin dedikten sonra araniyorsunuz genel merkez tarafindan zaten. bayiye cihazlari ulastirmadan once. 50/250 lik tarife bana sunuldugunda da sitede yoktu, genel merkezdekilerin kendi tanimladiklari tarifeler bunlar daha once dedigim gibi. ismi de yok direk '12 ay taahhutlu kampanya' diye geciyor hesabimda mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bakalım arayacaklar mı. Ne kadar sürmüştü dönmeleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Bakalım arayacaklar mı. Ne kadar sürmüştü dönmeleri?

ertesi gün diye hatırlıyorum.

Bekleyelim bakalım Teşekkürler.
  • selamlar süperonline fiber binamıza geldi ankastre kutu dahil bina içine konuldu.mayıs ayı içersinde sanırım sistem aktif olacak.yarın öbürgün kapıma gelecek olan sol yetkilileri paket tekliflerini sunacaklar, fakat siz değerli arkadaşlarım sizce tecrubelerinize dayanarak yeni abonelik için uygun fiyatlar verirlermi? yoksa hiç kabul etmeyip engel tanımayanlar (şehit-gazi yakınıyım) tarifesinden mi faydalanmak makul olur? (en az 50 mbps hız ve turkcell tv istiyorum)saygılar.
  • Arkadaşlar superonline fiber bağlatacağım ama 1 mayısdan önce mi sonra mı yapmalıyım, kararsızım. 1 mayısdan sonra paketler artış eğiliminde olabilir gibi geliyor yada 1 mayısdan önce yaparsam btk'nın kararının uygulanması konusunda sorun yaşarmıyım emin değilim. Tavsiyeleriniz nedir bu konuda ?

• gs_alper kullanıcısına yanıt
    Önce fiyat teklifini görün. SOL engel tanımayanlarda taahhütte yok. Denersiniz, memnun kalmazsanız bırakırsınız ama memnun kalınmayacak bir durum olacağını sanmıyorum.

• guntoldu kullanıcısına yanıt
    Facebook tan sorun bakalım ne diyecekler?

• Az önce Superonline'dan aradılar, alelacele bir kampanyaya taahhüt vermem için zorladılar resmen... Ben taahhüt vermek için 1 Mayıs'ı beklediğimi söyledim, 1 Mayıs'ta bütün kampanyalar sıfırlanacak dedi. 1 Mayıs'tan önce taahhüt vermek sizin faydanıza olur dedi, ben de Apple TV kampanyasının internet sitesinde 1 Haziran'a kadar geçerli olduğunu söyledim, o kampanya da sıfırlanacak dedi... Fiyatlara zam gelecekmiş sözde :) Aksine indirim yapılması gerekmiyor mu?

Yem mi atıyorlar yoksa aslı astarı var mıdır dostlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 28 Nisan 2017; 16:19:1 >
  • guntoldu kullanıcısına yanıt
    abi süperonline upload a da akk kotası koyuyor benimkisi 150 gb download 50 gb upload upload dan kota her ay patlıyor ve downloadı da uploadı da düşürüyorlar. süperonline upload hızını akk uygulamasıyla 1 mbit e düşüren tek yer ben başka bişi bağlat derim benim gibi mal yerine konma
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Zam gelir mi gelmez mi bilmiyorum ama SuperOnline'ın indirim yapmasını düşünemiyorum. Umarım yanılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Az önce Superonline'dan aradılar, alelacele bir kampanyaya taahhüt vermem için zorladılar resmen... Ben taahhüt vermek için 1 Mayıs'ı beklediğimi söyledim, 1 Mayıs'ta bütün kampanyalar sıfırlanacak dedi. 1 Mayıs'tan önce taahhüt vermek sizin faydanıza olur dedi, ben de Apple TV kampanyasının internet sitesinde 1 Haziran'a kadar geçerli olduğunu söyledim, o kampanya da sıfırlanacak dedi... Fiyatlara zam gelecekmiş sözde :) Aksine indirim yapılması gerekmiyor mu?

ben apple tv kampanyasını aldım. mantıken doğru 1 mayısta fiyat artabilir. o kampanyaları da kaldırırlar yoksa millet 25mbps/35gb kota alıp 16mbps/sınırsız kullanır. bu 1 mayısı bekle diyenleri hiç anlamıyorum aksine beklemeden alın bence

• 25mbit akksiz + atv 4 den iki kampanyaya geçilebiliyor.

1.) 100 MB 175GB
    2) 100 MB 160 GB + asus zenfone 7

asusa gecersek tv+ cep iptal olur mu?
    atv yi geri isterler mi?
    cesaret edip asusa geçemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 28 Nisan 2017; 18:51:35 >
  • Sözleşme bitimine 2 ay kala 2 yıl daha uzatmak için arayıp eksi 25gb akn ve aynı fiyattan devam teklif ettiler. Sonra bu forumda birine sözleşmesi bitimine 7 ay kala aranıp aynı paketi 5tl fazladan devam teklifi vermişler. 1 mayıstan sonraki fiyatlar pahalı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Az önce Superonline'dan aradılar, alelacele bir kampanyaya taahhüt vermem için zorladılar resmen... Ben taahhüt vermek için 1 Mayıs'ı beklediğimi söyledim, 1 Mayıs'ta bütün kampanyalar sıfırlanacak dedi. 1 Mayıs'tan önce taahhüt vermek sizin faydanıza olur dedi, ben de Apple TV kampanyasının internet sitesinde 1 Haziran'a kadar geçerli olduğunu söyledim, o kampanya da sıfırlanacak dedi... Fiyatlara zam gelecekmiş sözde :) Aksine indirim yapılması gerekmiyor mu?

Zam sadece bir süreliğine yapabilirler, serbest piyasada sürekli yüksek fiyat verecek bir firma ayakta kalamaz.

İlk 1,2 ay yükseltirler sonra yine taban fiyatlara inmek zorundalar.

Vodafone, Superonline vs firmalar ttnet hariç ortak fiber kullanımına geçtiler, hepsi birbirinden müşteri kapma peşinde, ttnet rekabet bölgelerinde bayiler aracılığıyla düşük fiyat politikası yapıyor, işte alternatif altyapıların olduğu yerlerde.

Fiyat artıran firmanın hiçbir şansı olmaz, süreğen şekilde yüksek fiyatta kalmak bu pazarda imkansız.

• Bugun bende uyurken aramislar israr uzerine actim artik son 3 gun kala 25/100gb 59 teklif ettiler, bende kabul ettim 54 oduyordum zaten. 1 Mayistan itibaren zamlanacagini söylediler peki farkli bir gecis saglayabilirmiyim daha sonrasi icin dedim evet dediler. Sizce nasil? 2 yil sonra sadece 5 tl daha fazla ödeyecegim memnunumda
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.