Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.218
Cevap
253
Favori
674.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakkosucu

Eğer size avantaj saglayan bir durum oluşursa bundan yararlanabilirsiniz (1 nisandaki akk sonrasi hızlarının, mevcut ve yeni tüm kullanıcılara uygulanması gibi) ama avantajli durum olusmazsa mevcut hali ile devam edebilirsiniz.
    Ne demek istediğinizi anlayamadım maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkosucu

Merhabalar, sol 5i1 yerde ve 4 4luk paketini suan durdurdu. Vodafone à geçmek istediğinizde, özel teklifler ile yardımcı olabilirim size

Sitesinde hala mevcut ve 31 ocak 2019 son katılım tarihi ibaresi var.

https://www.superonline.net/kampanyalar/turkcell-tv-kampanyalari/5i-1-yerde-kampanyasi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    taahhüt sözleşmesini tüketici aleyhine tek taraflı değiştiremez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woozie

Ayrıca Türk Telekom alt yapısı bulunan arkadaşlara alternatif servis sağlayıcılarını öneriyorum. Vodafone, TT, SOL yüksek fiyat, AKN politikaları ile uğraşmaktan ziyade örneğin Millenicom ile TT alt yapısından hizmet alarak 35mbit akn'siz veya 100mbit akn'siz taahhütsüz paketlere geçiş yapabilirsiniz. Boşu boşuna ana servis sağlayıcıları ile taahhüt vesaire uğraşacağınıza alternatifleri deneyin.
    (Şahsen 6-7 senelik SOL fiber aboneliğimi bitirerek geçiş yaptım gayet memnunum.)

Superonline altyapısını kullanarak 100mbit'lik tarifeye mi geçtiniz? Ücret yine 69TL mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

temmuza kadar taahhütüm var. 25 mbps 75 gb akn. ne yapacak şimdi sol. akn kalkacak. kota koyamaz. taahhüt var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende SOL kullanıyordum kapattırdım Vodafone a geçtim. Vodafone ekibi kurulum için geldi ve eski SOL modemi yerine Vodafone modem taktı ve internet 2 dk sonra açıldı.

Hız olarak 50 Mbps-150 GB olan 65 tl (Vodafone hat var ise 5 tl daha indirim ile 60 tl yapıyor)

15 gündür kullanıyorum ve memnunun.

• FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Hayır Türk Telekom alt yapısından hizmet alıyorum akn’siz taahhütsüz 100mbit 84.90 TL. Superonline da akk konusu tam net belirli olmadığından henüz SOL kampanyaları güncellenmedi

• Woozie kullanıcısına yanıt
    Aslında benim sormak istediğim, millenicom'un superonline altyapısını kullanıp kullanmadığıydı.

Sitede var ama abone alımı yapmıyorlar. Hatta mevcutta o paketi kullananlar da farklı pakete yönlendiriliyor

Milenicom, sol altyapısı üzerinden akksiz paket vermiyor. Gecen gun görüşme yaptın kendileri ile, ttnet altyapisinda akksiz var.

Evet Millenicom SOL alt yapısını kullanarak hizmet verebiliyor. Ancak şuanda özgürüm ve prestij kampanyaları sadece Türk Telekom alt yapısı için geçerli olan kampanyalar. Superonline henüz AKK konusunda nasıl bir tavır sergileyecek net olarak belirli olmadığı için Superonline'a ait olan kampanyalarla ilgili düzenleme yapılacak Millenicom'da. Türk Telekom alt yapınız bulunmuyor sanırım?
  • Woozie kullanıcısına yanıt
    İki altyapıda mevcut. Fakat tt'de ki vdsl olarak verildiği için, tercihim Superonline altyapısı. Şuanda zaten superonline kullanıyorum ve taahhüttüm şubatta bitiyor. Bakalım o zamana kadar nasıl kampanyalar çıkacak.

Tabii o zamana kadar tamamen şekillenmiş olur kampanyalar Millenicom için ve diğer sağlayıcılar için. Belki de o zamana kadar size TT fiber alt yapısı bile gelebilir.
  • quote:

Örneği var, Türk Telekom kota getirdi işte Akn ki taahhüttüler faturalarında ki açıklamaları paylaştı, Türk Telekom’da açıkladı.

Demekki blr açık bulup değiştirebiliyorlar.

ya sınırsız yapacaklar ya da lütuf gibi gösterip 75 kota diyip geçtiğim de ücretsiz ek hız 16 mbps den devam edeceksiniz diyecekler. şeytanlık çok bunlarda. bakalım, göreceğiz.

• quote:

ya sınırsız yapacaklar ya da lütuf gibi gösterip 75 kota diyip geçtiğim de ücretsiz ek hız 16 mbps den devam edeceksiniz diyecekler. şeytanlık çok bunlarda. bakalım, göreceğiz.
    Kesinlikle, dediğin gibi olacaktır.

• benim paketimde 07/12/18'de sonlanıyor, taahhüt vermeden bir süre beklemek istesem, ne faturalandırırlar? İstediğim internet hızına dönüp 1-2 ay beklemede kalmak istiyorum.
    Şu an 50 mbit, 150gb AKN ve TV+ aboneliğim var.
    TV+ olmasa direk Vodafone'a geçeceğm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quartz

benim paketimde 07/12/18'de sonlanıyor, taahhüt vermeden bir süre beklemek istesem, ne faturalandırırlar? İstediğim internet hızına dönüp 1-2 ay beklemede kalmak istiyorum.
    Şu an 50 mbit, 150gb AKN ve TV+ aboneliğim var.
    TV+ olmasa direk Vodafone'a geçeceğm...
    Aynı durumdayım, bu ay başı taahhütüm bitti yenilemedim beklemedeyim.

Tv+ ta 4K kutu olduğu İçin bende taahhüt yenileyemiyorum.

Sagem i alalım, Huawei verelim diyorlar kabul etmedim.

Kendilerini geliştireceklerine daha da kötüye gidiyor, daha iyi bir cihaz çıkaracaklarına daha kötüsünü vermeye çalışıyorlar.

• Arkadaşlar hepinizle aynı durumdayım ve inanın gülüyorum sadece bir de Enflasyonla mücadele falan demişler.

Bundan 2 sene önce daha iyi seçenekler varken şu an aynı şeyi istersem 150 GB sonrasında internetim duracak ve ek joket paket almak zorunda kalacağım.

150 GB'ı aşmıyoruz gerçi ne dersiniz 2 yıl daha uzatmalı mıyım ?
    Hocam iki kutu arasında ne fark var?

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.