Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.216
Cevap
253
Favori
674.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Bu kampanya iyiymiş.
    2-3 hafta önce taahhüt vermiştim. 100mb, wifi6, TV+ 4k, 145 tl

İptal talebinde bulununca mı teklif ettiler? Nasıl ulaştınız kampanyaya?

Sitede diğer kampanyalar kısmında buldum hocam, sayfada katılım şartları var ikna kampanyası gibi geldi bana.

• Beni de aradılar Wifi 6 modem tv falan 145₺ dediler. Yok almayalım. Hem pahalı, hem de netflix vs. çok sıkıntılı.

• Informed I kullanıcısına yanıt

Sıfırdan abonelikte de oluyor mu?

edit: İnceleyince olmadığını farkettim.

Superonline'a abone olmayı düşünüyordum. Kampanyalı paket araştırıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelordof -- 19 Ağustos 2021; 21:7:40 >
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini arayıp paket adını belirtin, bu şekilde abonelik başlatabilirim dersiniz.
    Kabul ederlerse ne âlâ.

Bu paketi görmüş olsam taahhüt için aradıklarında ısrar ederdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt

Bu paketler yeni eklenmiş sanırım. Sol üstlerinde YENİ diye yazıyor.

Şartlar da yazana göre yeni sıfırdan abonelikte geçerli değil gibi. Bölge sorumlusuna bi ara sorayım.

• planetdp altyazı sayfası superonline'da engelli mi ? Vodafone fiberde sorunsuz giriyordum burada girmiyor.

• "Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir."

Şaka galiba açık açık kısıtlıyoruz diyorlar.

Edit: Şurada yazıyor

www.superonline.net
    TV+ Son Fırsat 100 Mbps Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE
    https://www.superonline.net/kampanyalar/tv-plus-diger-kampanyalar/tv-plus-son-firsat-100-mbps-kampanyasi

Anlık olarak netflix masaüstü uygulamasında 720X480 (Bit: 128/1620 alıyorum) şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDeviLofDark -- 20 Ağustos 2021; 14:23:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDeviLofDark

"Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir."

Şaka galiba açık açık kısıtlıyoruz diyorlar.

Edit: Şurada yazıyor

www.superonline.net
    TV+ Son Fırsat 100 Mbps Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE
    https://www.superonline.net/kampanyalar/tv-plus-diger-kampanyalar/tv-plus-son-firsat-100-mbps-kampanyasi

Anlık olarak netflix masaüstü uygulamasında 720X480 (Bit: 128/1620 alıyorum) şaka gibi.

4 gün önce superonline altyapılı Vodafone'dan geri superonline'a döndüm acayip pişmanım. Twitter'da fotoğraflar bile yüklenmiyor. Vodafone'da sokağa çıkma yasağı olduğu dönem hızları 1 mbit' e indiriyordu akşamları 2-3 ay problem yaşamıştım ama sonrasında hiç sorun olmamıştı o kötü tecrübeden dolayı geri döneyim dedim keşke dönmeseydim diyorum şimdi. Upload hızım da düştü Vodafone 20 veriyordu 10'a düştük her açıdan zarardayım. Superonline 4-5 sene önce çok iyidi şu an berbat durumda.

• ekostros kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, son 4-5 sene değil de 1 senedir böyle bizim burada en azından. Superonline kendi de açık açık yazmış attığım kampanyada hız kesebiliriz demek bu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 35 mbps + tv plus pre 119 önerdiler şaka gibi. vodafone sol altyapısına geçsem nasıl olur @ekostros

• www.superonline.net
    Fiber Avantajlı Üst Paketler Kampanyası (100 Mbps) - TURKCELL SUPERONLINE
    https://www.superonline.net/kampanyalar/diger-kampanyalar/fiber-avantajli-ust-paketler-kampanyasi-100-mbps

Fiber Avantajlı Üst Paketler Kampanyası (100 Mbps) 104,9 TL / 12 AY

• Kampanyadan aşağıdaki kampanyalarda bulunan mevcut Turkcell Fiber İnternet müşterileri yararlanabilir;
    • Fiber Net Fiyat ile Devam Kampanyası,Fiber Size Özel Avantaj Kampanyası,Fiber İnternet ile Tanışma,2 Ay Bizden Fiber Kampanyası,Fiber Net Fiyat Kampanyası,Fiber İnternette Fırsat Kampanyası,Fiber Süper Fırsat Kampanyası

• aşağısında yazan paketler çok eski paketler mi? Bayağı eski aboneler mi yararlanıyor acaba

• Fiber 25Mbit +TV plus Giriş paketi Yeni sözleşme 95 TL
    * Yakın zaman da Eniştemler böyle Anlaşmışlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhüt yenileyince yeniden damga vergisi kesiliyor mu?

• recep054gs kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 1 yıl önce aynısı benimde başıma gelmişti. Banada aynı şeyi söylediler eğer sorun bizdeyse ücret almayız ama sizdeyse servis ücreti faturanıza yansır gibi bir cümle kurmuşlardı. Bende gelince gösteririm diye telefonla video kaydı almıştım. En son müşteri hizmetleriyle görüştüğümde yıllarca sorun yaşamayıpta 2 aydır sürekli bu sorunu yaşadığım için sorunun bende olacağını düşünmediğimi olmadı taahhütüm bitince çıkacağımı söyledim. Bunun üzerine bana btk nın internet sayfasından şikayet oluşturmamı bu şikayetlerin taraflarına geldiğini ve ücretsiz olarak müdahale ettiklerini söyledi. Nitekimde dedikleri gibi oldu bi kaç gün içinde geldiler modemi değiştirdiler hem servis ücreti almadılar hemde sıkıntım ortadan kalktı.

• 2 yıl taahüt verip bağlandıktan 1-2 hafta içinde bu 2 yılı 1 yıla indirmek mumkun mu geri ? Bağlatırken hiç aklıma gelmedi 1 yıl var mı diye sormak 10 lira farkediyomuş henuz 2 hafta bile olmadı yarın arayıp bir soracağım

• Taahhutumun bitmesine 5 ay var bugun aradilar şu an 25 mbps 76 TL veriyorum 5 TL farkla 35 mbps yapalim mi dediler. Adam gibi 5ghz destekli modem ile mevcut modemi de degistirirseniz ok dedim. Varsa böyle bir kudretiniz tamam dedim kadın nasil kapatacagini sasirdi :) dedim sizde modem degistirmek icin ceo yu falan tanimak gerekiyor galiba. Son cumleler bu oldu konusmamizda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokbiloz

Taahhutumun bitmesine 5 ay var bugun aradilar şu an 25 mbps 76 TL veriyorum 5 TL farkla 35 mbps yapalim mi dediler. Adam gibi 5ghz destekli modem ile mevcut modemi de degistirirseniz ok dedim. Varsa böyle bir kudretiniz tamam dedim kadın nasil kapatacagini sasirdi :) dedim sizde modem degistirmek icin ceo yu falan tanimak gerekiyor galiba. Son cumleler bu oldu konusmamizda :)

Merkezden mi aradılar yoksa bayiden mi?

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt

Merkezden

• quote:

Orijinalden alıntı: gokbiloz

Taahhutumun bitmesine 5 ay var bugun aradilar şu an 25 mbps 76 TL veriyorum 5 TL farkla 35 mbps yapalim mi dediler. Adam gibi 5ghz destekli modem ile mevcut modemi de degistirirseniz ok dedim. Varsa böyle bir kudretiniz tamam dedim kadın nasil kapatacagini sasirdi :) dedim sizde modem degistirmek icin ceo yu falan tanimak gerekiyor galiba. Son cumleler bu oldu konusmamizda :)

Kardes ne cekiyosunuz modemden, xiaomi ax1800 wifi 6 modem 300tl , alin rahat edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.