Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.218
Cevap
253
Favori
674.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bundan oncd 50 mbit 200 Gb kotali intenet kullaniyordum . aylik 89 tl oduyordum....

40 mbit internet + t290 samsunf tablet = 24 ay için

ilk 3 ay 99 tl sonra ki 21 ay 124 tl ye = tamam dedim
    tabletin degeri meida martkta baktım 950 tl
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-tab-a-8-sm-t290-32gb-tablet-siyah-pm-HB00000NATN5

tablet fiyatını dusunce = 40mbit internet = aylik 81 82 tl civarına geliyor.

ama ben soyle yapıcam tableti gelir gelmez kutubsunu bile acmadan satıscam 750-800 lira arası bi fiyat dusunuyorum dusunuyorum ..

• nevermscxx kullanıcısına yanıt
    Bize aynı teklifi bugün 94 ve 99 liralardan yaptılar hocam. Annem de anlamadığı için yarın arayın, çocuklara sormam lazım demiş. Sizin teklif baya iyi gibi.
  • "Bariz bir hız farkı var mı hocam 25 ile 35 arasında ?"
    Çok az fark oldu. Ping önceden 6-8 arasındaydı. Şimdi bazen 4 bazende 6-7 olabiliyor. Ayrıca modemi de değiştirdiler. ZTE H267A modem çok stabil ve sorunsuz çalışıyor.
  • leidenfrost L kullanıcısına yanıt
    Ucuz zamandır maalesef bana sunulan fiyattan daha ucuz verilen teklif duymadım. Eğer taah bitişine daha varsa beklemenizi öneririm. Bundan 1 ay önce babamın taah için beni aradıklarında sundukları ( tam olarak fiyatı hatırlamıyorum ama sizin tutara yakın ) teklif için daha sonra arayın demiştim ve 3 gün sonra ikinci aradıklarında 25 mp 74.90 TL teklif ettiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba kardes firma kullanicilari
    Ben istanbulda superonline altyapisi uzerinden vodeafone fibermax kullaniyorum paket 100 mb
    2.5 yıldır 94 mb hiz ortalama 4 ping ile hersey sorunsuz ilerliyordu ancak 1 Ağustos tarihinden itibaren ping 60 altina dusmezsen hiz ise oglen 1-20 mb arasi aksam 2 mb seviyelerine iniyor
    Ariza kaydi aciyoruz ekip geliyor hicbirsey yapamadan kendi firmasina sitem edip gidiyor bir gun sonra merkez ariyor sorun devam ediyor diyoruz cozulecek diyor tarih veremiyor konusma bitiyor ve sonra mesaj geliyor ariza kaydiniz kapatilmistir sorun giderilmistir diye
    Guler misin aglar misin durumumuz boyle
    Superonline 600 liraya kadar cayma bedelini karsiliyormus istanbulda ping ne durumda memnun musunuz ? Vaad ettikleri hiz ve ping karsilaniyor mu? Aksam 6 sabah 6 arasi 100 mb hiz verebiliyorlar mi ?

• 25 Mbit hız sınırsız 74,90 x 12 ay = Aylık maliyet 74,90
    35 Mbit hız sınırsız 79,90 x 12 ay = Aylık maliyet 79,90
    50 Mbit hız 100 Gb Kota 0 x 2 ay 79,90 x 10 ay = Aylık maliyet 66,60
    100 Mbit hız 200 Gb kota 0 x 2 ay 99,90 x 10 ay = Aylık maliyet 83,25

teklifleri geldi. Taahhüt bitip telefonda sözlü iptal talebinden sonra.
    Ben kendime göre hızı daha önemli bulduğum için 100 mbit hız 200 gb kota olanı tercih ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gianni333

25 Mbit hız sınırsız 74,90 x 12 ay = Aylık maliyet 74,90
    35 Mbit hız sınırsız 79,90 x 12 ay = Aylık maliyet 79,90
    50 Mbit hız 100 Gb Kota 0 x 2 ay 79,90 x 10 ay = Aylık maliyet 66,60
    100 Mbit hız 200 Gb kota 0 x 2 ay 99,90 x 10 ay = Aylık maliyet 83,25

teklifleri geldi. Taahhüt bitip telefonda sözlü iptal talebinden sonra.
    Ben kendime göre hızı daha önemli bulduğum için 100 mbit hız 200 gb kota olanı tercih ettim.
    Fiyatlar iyiymis kota dolunca ne oluyor ?
    Ayrica ping degerleriniz nasil hangi il ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

Fiyatlar iyiymis kota dolunca ne oluyor ?
    Ayrica ping degerleriniz nasil hangi il ?

Alıntıları Göster
    Kota dolunca ek paket almak gerek.
    Ping genelde 3-5. Ankara Merkez.
  • gianni333
    "100 Mbit hız 200 Gb kota 0 x 2 ay 99,90 x 10 ay = Aylık maliyet 83,25"
    Yani ilk 2 ay ödeme yok. Kalan 10 ay için 99.90 TL
    10 x 99.90= 999.00 TL
    999/12= 83.25 TL

12 Mayısta bana "200 GB akıllı paket" önerdiler
    Sözleşme:12 ay
    100 mbit,
    200 GB kota, 12 x 99.90= 1.198.80 TL
    Senin teklif bana verilen teklife göre 200 TL kadar ucuz.
    Az önce SO'ı aradım. "2 ay bizden kampanya" sı imiş. 35 Mbps kampanyasına yeni geçtiğim için geçiş yapamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 5 Ağustos 2020; 15:30:29 >
  • @ettu Belirttiğim gibi benim taahhütüm bitmiş ve iptal talebi yapmıştım. Onunla ilgisi olabilir. Bir de dönem dönem teklifler abonelik bazlı değişebilir şeklinde bilgi veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gianni333 -- 5 Ağustos 2020; 15:34:11 >
  • 15 mps sınırsıza 99 TL dedi. Kotalı 50 GB 89 olur da ekleyince iptal edin dedim

• Eylülde taahhütüm bitiyor, geçen ay arayıp duruyorlardı, düşünücem dedim. Daha da aramıyorlar. Böyle giderse aramayacaklar , iptal edecegim.

Taahhüt bittiginde kendi kendine mi iptal oluyor yoksa mutlaka kendim mi iptal edecegim bilgisi olan var mı?
  • Allah'ın belası superonline iki gündür tv+ yayınım yok ve ne zaman da geleceği belli değil. İyi ki taahhüt süresinin bitmesine 1 ay kaldı. Toptan iptal edicem !
  • Millenicom kullanmaya devam edin, Süperonline altyapısını kullanarak internet çıkışını sağlıyor.

https://www.milleni.com.tr/fiber-nerede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novaz -- 9 Ağustos 2020; 13:38:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

Merhaba kardes firma kullanicilari
    Ben istanbulda superonline altyapisi uzerinden vodeafone fibermax kullaniyorum paket 100 mb
    2.5 yıldır 94 mb hiz ortalama 4 ping ile hersey sorunsuz ilerliyordu ancak 1 Ağustos tarihinden itibaren ping 60 altina dusmezsen hiz ise oglen 1-20 mb arasi aksam 2 mb seviyelerine iniyor
    Ariza kaydi aciyoruz ekip geliyor hicbirsey yapamadan kendi firmasina sitem edip gidiyor bir gun sonra merkez ariyor sorun devam ediyor diyoruz cozulecek diyor tarih veremiyor konusma bitiyor ve sonra mesaj geliyor ariza kaydiniz kapatilmistir sorun giderilmistir diye
    Guler misin aglar misin durumumuz boyle
    Superonline 600 liraya kadar cayma bedelini karsiliyormus istanbulda ping ne durumda memnun musunuz ? Vaad ettikleri hiz ve ping karsilaniyor mu? Aksam 6 sabah 6 arasi 100 mb hiz verebiliyorlar mi ?
    Kendi kendimi alintiliyorum
    Hiz ve ping sorunu bir haftada cozuldu simdilik sorun yok ama paranoyak olduk her an test yapipi bakiyoruz hiz yine acaba dustu mu diye
    Sonuc olarak 100 mb hizi sinirsiz sekilde Superonline altyapisi uzerinden yani bina girisindeki kutu Superonline kutusu 80 liraya kullaniyorum...

• sizce

99 TL ye 35 mbit+ aile paketi mi
    109 TL ye 50 mbit+ aile paketi mi

yarın kurulum yapılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Eylülde taahhütüm bitiyor, geçen ay arayıp duruyorlardı, düşünücem dedim. Daha da aramıyorlar. Böyle giderse aramayacaklar , iptal edecegim.

Taahhüt bittiginde kendi kendine mi iptal oluyor yoksa mutlaka kendim mi iptal edecegim bilgisi olan var mı?
    Kendi kendine iptal olmuyor, arayıp iptal başvurusu oluşturmanız gerekiyor.

• sepulturgay kullanıcısına yanıt
    35 MB ile 50 MB arası çok bir fark yok.Bence 35 yeterli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün aradılar 100mbit kullanıyorum. 100mbit için ilk 6 ay 129tl diğer 6 ay için 159tl dediler. Sizce nasıl bekleyeyimmi.
  • Taahhütün bitmesine 20 gün kala aradılar. Ne iptal talebim vardı ne de başka bir şey.

25 Mbit hız sınırsız 74,90 x 12 ay teklif ettiler. Kabul ettim.

25 Mbit hız sınırsız 89,90 x 12 ay ödüyordum.
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.