Şimdi Ara

süperonline fiber 1000 mbps (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Baelros

quote:

Orijinalden alıntı: dh.2007

quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

quote:

Orijinalden alıntı: musa.075

Superonline'nın web sitesinde bir fail buldum. Altı çizili yerleri dikkatlice okuyun:

süperonline fiber 1000 mbps

Daha önceden o pakete 3 TB AKK koymuşlardı, oradan kalmıştır. O da ayrı bir terbiyesizlikti zaten, sen git ayda 999 TL para öde sonra hızın 3 mbit olsun.

ancak 1000 mbps personel dediği elektrikçilere kullandırırlar
    bedavaya senin benim gibi müşteriler bir dünya para ile kullandırırlar
    en iyisi koy gitsin Sol'a en güzeli sağ'cı olmak forever ttnet

Orasıda beş para etmez, AKK belası zaten TT yüzünden geldi. Hatlarının kaldırmadığını iddia edip kotasız kullanan müşterileri daha iyi nasıl yolabiliriz diye düşünüp bunu çıkardılar başımıza. Sonrada yok teknoloji deviyiz yok şu kadar yatırım yaptık diye böbürlenir dururlar. Ama hizmete gelince 25 mbit verip 50 gb AKK koymaz tamamen insafsızlıktır. Üçüncü dünya ülkelerinde bile internet fiyatları daha düşük.

Birde şu var, zaten her yere sansür uygulamışlar, ne bloglar açılır ne müzik siteleri ne erotik siteler hiç bir yere girilmez durumda, bu da yetmezmiş gibi girilebilen yerlerde de kota yetmediğinden sürünüyoruz.

Ha 20 mbit sınırsız internete de 199 TL (200 TL değil) para istemesini biliyorlar ama.

madem tt öyle yapıyor
    o zaman süppe online bir fark yaratsın türkiye için

• quote:

Orijinalden alıntı: faststyla94

Cat 6 değil cat5e de bile 1000 mbit verebiliyolar ama genede yetersiz şuan için Band sorunlarıda hala sürmekteyken daha çogu yer 3G bile olamamışken 4G düşünmemiz hayal gibi geliyor

o zaman iss 'ler veya datacenter lar keriz mi
    cat6 çekiyor buram buram her yere
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh.2007

quote:

Orijinalden alıntı: musa.075

Hem "Hız alanı uygulanmamaktadır" yazıyor, hem de "Hız alanının aşımı durumunda download 3 mbps, upload 20 mbps'e düşer" yazıyor.

Yazılarda çelişki var.

gayet normal çelişki yoktur akk uygulanan paket

"Kullanım Detayları" sayfasında şöyle yazıyor:

süperonline fiber 1000 mbps

• Adil kulanım tamamen kaçak internet paylaşım sorunundan çıktı

hem devlet kaybediyor hem ISP ler hemde biz kaybediyoruz

Elalem alıyor 200tl terifeyi bölüyor 4 kişeye ama bilmiyorlar ki 1 yada 2 seneye çökecek bu internet sistemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

Adil kulanım tamamen kaçak internet paylaşım sorunundan çıktı

Elalem alıyor 200tl terifeyi bölüyor 4 kişeye ama bilmiyorlar ki 1 yada 2 seneye çökecek bu internet sistemi

Fiyat ucuz olsun ceza ağır olsun insanlar yeltenmesin ona buna, şimdide sadece biz kaybediyoruz ne anladım ben bu işten ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alakası bile yok tüm iletişimi kaydedip dinleme derdinden ortaya çıktı.

Kaçak köçek yıllardır vardı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erimemre

quote:

Alakası bile yok tüm iletişimi kaydedip dinleme derdinden ortaya çıktı.

Kaçak köçek yıllardır vardı zaten.

Şu anda itibaren zaten 2 sene kayıt ediliyor yasa çıktı herhalde
  • Kota dolduğunda süründüren bir yapısı var.
  • 4G de gelse Türkiyede bu akk olduktan sonra herşey boş. 100 Mbps internetim var bu hızla 50 gb 1 günde dolar .

Sonra 29-30 gün 3 Mbps ile internete çık ama fatura 100 Mbps faturası. Ne güzel dünya onlara.

AKK yapıyorsun diyelim seçenekleri çoğalt.

Örneğin 20 Mbps i 49 TL ye veriyorsan

10 Mbps --> 30 TL

5 Mbps --> 15 TL yap.

AKK yi aynen uygula
  • valla hocam bende akk yok... 69 tl veriyorum... canavar gibi.. cokta memnunum... gunde 6-7 kere ariyorlar.. pakete gecirelim fatura odemeyin diye. ama yok yemezler....

ben 10 ay akkli kullandim.. 20mbps hiz 100gb limit.. zaten 3 gunde doluyor bu akk. geri kalan gunlerde 1mbps (ozamanlar 1 idi) ben ttnette adslde 2mbps sinirsiza 59 tl oduyordum... 3 gun hizli internet diye bunlara cok para oduyorum diye icim yaniyordu.

neyse akk kalkti. simdi verdigim paraya deger internet kullandigimi dusunuyorum.... 20mbps 69tl
  • dedehakan D kullanıcısına yanıt
    ben 20 mbit 75 gb'a 68 tl oduyorum superonline'ın hangi tarifesi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

Mart 2010'dan önce abone olanlarda AKK kalkıyor onun haricinde AKKsiz paket sadece iki tane var. Bir tanesi 20mbit 199 TL diğeri 1000mbit 999 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

hocam bendeki eski paket. taahhudun 1. yili dolmak uzereyken akk kaldirdilar... sadece bende degil benim zamanimda olan abonelerin cogunda (belkide hepsi) akk kalkti. once o yilin araligina kadar dediler. sonra devam etti. Taahhut bitince de akksiz devam etti...

gece kusu kampanyasini cikardilar. 5 - 10 tl filan oynuyor ama akksiz hayatta birakmam ben... varsin hizim 25 degilde 20 kalsin....

ama simdi bir tarife sec deseler gece kusunu dusunurdum... akknin en genis oldugu paket o... gece download gunduz mail, web sitesi.. vs seklinde programlanabilir.

ama bilgisayar yatak odanizda olmasin yoksa hdd sesinden uyuyamazsiniz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: altuntepe2

akk'de en saçma olay şu 100mbps fiber pakette kota dolduğunda 3e düşüyor 8mbps adslde 3e düşüyor. Bunun neresi adil kullanım? O kadar para ödüyoruz sonuçta her şekilde 3mbps kullanıyoruz en azından 100mbps kullanlar 50ye, 50mbps kullananlar 20ye falan düşürülmeli aradaki fark uçurum gibi olmamalı... Birde bize gelene kadar elli tane filtreden geçen internet iyice yavaşlıyor 50mbps paket kullanan ben bazen google sayfasını bile açamıyorum! Başımızdaki yetkililerin bu konularda artık birşeyler yapmaları lazım yeter bu kadar geri zihniyet

Açık açık 3 Mbps hızı kotalı şekilde farklı fahiş fiyata satıyorlar.

1000 Mbps
    100 Mbps
    50 Mbps
    20 Mbps
    10 Mbps

hılzarın hepsi 3 Mbps e düşüyor.

1000 ne kadar sürede 3 e düşer hız ne kadar çoksa o kadar çabuuk düşer ama fatura yüksek hızdan bu da müşteri kazıklamadır keisnlikole.

O zaman 3 Mbps sınırsız versinler 10 tl ye herkes alsın madem hız herşey

• etimonster kullanıcısına yanıt
    Bir düzeltme yapayım sadece 1000mbps hızda akk yok fiyatıda aylık 1000tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: altuntepe2

Bir düzeltme yapayım sadece 1000mbps hızda akk yok fiyatıda aylık 1000tl

Eskiden 1000 de de vardı ama değiştirmişler.

Resmen soygun bu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.