Şimdi Ara

Superonline-Apple TV 4 kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
5
Favori
19.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Tv üzerinden izlenen yayınların kotadan düşmemesi konusunda bir gelilme var mı acaba?

Eğer bu şekilde ise güzel fırsat gerçekten de.
  • 25mbps AKK sız kampanya ile aranıza katıldım
    rica ettim 5 Ghz destekli modem ile eski modemi değiştirdiler

müşteri hizmetleri ile görüştüğümde arıza olmadan modemi değiştiremeyeceklerini söylediler
    atv yi getirecekleri zaman aradıklarında rice ettim teknik ekip gönderip değiştirdiler

50 den 25'e düşen hızımda çok bir değişiklik hissetmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodem -- 28 Mart 2016; 11:34:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodem

25mbps AKK sız kampanya ile aranıza katıldım

müşteri hizmetleri ile görüştüğümde arıza olmadan modemi değiştiremeyeceklerini söylediler
    atv yi getirecekleri zaman aradıklarında rice ettim teknik ekip gönderip değiştirdiler

5Ghz den kastınız SOL 802.11ac standardını destekeleyen router vermeye mi başladı? Başladı ise tam model kodunu paylaşabilir misiniz? Hali hazırda Huawei 802.11n destekli router ile cebelleşiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MytHoLoG

quote:

5Ghz den kastınız SOL 802.11ac standardını destekeleyen router vermeye mi başladı? Başladı ise tam model kodunu paylaşabilir misiniz? Hali hazırda Huawei 802.11n destekli router ile cebelleşiyorum.

5ghz 802.11ac anlamına gelmiyor.
    5ghz de 802.11n de çalışıyor.

5ghz in avantajı çevredeki 2.4ghz kullanan cihazlardan etkilenmemesi.

• quote:

quote:

huawei hg253s destekli fiber modem'i 5Ghz destekleyen huawei hg255s fiber modem ile değiştirdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

quote:

5ghz 802.11ac anlamına gelmiyor.
    5ghz de 802.11n de çalışıyor.

5ghz in avantajı çevredeki 2.4ghz kullanan cihazlardan etkilenmemesi.

@e_capkan 802.11n in 2.4 Ghz ve 5Ghz den yayın alınabildiğini biliyorum. Bilgilendirme için yine de teşekkür ediyorum. @dodem 5Ghz e geçtiğinizde kapsama alanının daralması size çok sıkıntı çıkarıyor mu? Ya da hissedilir düzeyde mi?

• kampanya şartını değiştirmişler;

quote:

Kampanya kapsamında yalnızca Apple TV üzerinden izlenen Turkcell TV+ içerikleri Adil Kullanım Koşullarına dahil değildir.

Sadece apple tv üzerinde turkcell tv plus app akk'ye dahil değil.
  • MytHoLoG kullanıcısına yanıt
    kapsama alanı çok geniş olmadığı için bir problem yaşamadım uzaklık yaklaşık 8-10 mt
    Daha uzak mesafelerde kullananlar ayrıntılı yardımcı olacaktır
    test için film izledim görüntüde kesinti kopma yada donma olmadı
  • Mevcut aboneliklerini Apple TV kampanyasına yükleten arkadaşlar, cihazlarınız kaç günde teslim edildi? M.H ile görüştüğüm gün hız ve AKK yükseltmesi yapıldı fakat cihaz halen teslim edilmiyor.
  • EuphoriA E kullanıcısına yanıt
    atv teslimatı 7 iş günü içinde dediler , 3 saat içinde teslim ettiler
  • quote:

atv teslimatı 7 iş günü içinde dediler , 3 saat içinde teslim ettiler

Teşekkürler, teslimat esnasından 36 aylık kampanya taahhütü dışında birşey imazalatıyorlar mı? Kimlik fotokopisi v.s istiyorlar mı?
  • EuphoriA E kullanıcısına yanıt
    Taahhütnameyi imzaladım kimlik fotokopisi istemediler
  • quote:

Taahhütnameyi imzaladım kimlik fotokopisi istemediler

Tekrar teşekkürler
  • Geçen hafta başvurdum hala gelmedi. Apple Tv kalmamış stoklarında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoktuaslan

Geçen hafta başvurdum hala gelmedi. Apple Tv kalmamış stoklarında.

Bana da aynı maval okundu. Dün işyerinden arkadaş yeni müşteri olarak aradı bana cihazı teslim edecek bayii. 24 saat içinde Apple TV teslimi dahil kurulum taahhüt ettiler Müşteri hizmetlerine telefon edip soytarılığı aktararak taahhüt başlangıcından itibaren cihaz teslimi için 10 gün süre verdiğimi 11. gün sözleşmenin feshi konulu ihtarname göndereceğimi bildirdim. Kendileri bilirler.

• Bende pazartesi başvurdum gelen giden yok daha.
    Bu arada fiber 50 mbit hız 125 GB kotaya başvurdum ama hız testlerinde 15-20 mbit arasında geliyor.
    Aramak mi lazim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 gün daha bekletilmek bizim lehimize olacak bence. 1 Nisan'dan sonra paketlerde büyük değişiklikler olursa belki iptal yada güncelleme istenebilir. 3 yıl taahhüt çok uzun bir süre, 1 Nisandan sonra bu paket yetersiz kalmaz inşallah.
  • dodem D kullanıcısına yanıt
    Günün değişik saatlerinde kullanımda hızınızı aynı şekilde görebiliyor musunuz?
    Kısacası her hali memnun musunuz?

Apple TV 'den Türkcell Tv izlemişsinizdir?
    Türkcell TV kanal sayısından ve görüntü kalitesinden biraz bahsedermisiniz.
    Geri al izle filan var mı?
  • hurik kullanıcısına yanıt
    Turkcell tv uygulaması çok kötü çoğu kanal yok (benin için özellikle ng'ler) geri alma yok sinema uygulaması yok görüntü kalitesi iyi takılma yok
    hızda değişiklik görmedim
  • Süperonline dan alınan Apple TV yi bir başkası TTnet hattında kullanilir mi
    Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.