Şimdi Ara

Superonline 5'i 1Yerde (Kurulum Süreci(Resimli) ve Nakil Durumunda Cayma Bedelsiz Taahhüt Bozma) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanKrcy

Hayırlı olsun hocam.

Sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce btk ya yazdım öneri kısmına

taahhütte cayma bedeline bir üst limit getirilmeli diye

ama btk da pek sallayan olmadı

aylık 60 lira ödediğin bir hizmete varsayıyorum sekizinci ayda iptal edince 700 lira cayma bedeli çıkıyor

buna da aktivasyon kurulum indirimler falan filan diyorlar.

yedi ayda 60 liralık hizmete toplamda 420 lira para ödüyorsun. 1120 liralık bir hizmet 24 ay taahhüt verdin diye 420 lira düşmez. Çok saçma ve şişirilmiş rakamlar. Bu resmen soygun

BTK'nın burada bir düzenlemeye gidip cayma bedeli aylık ödediği faturanın iki katını geçemez gibi bir ibare koyması lazım. 60 liralık bir hizmetin iptalinde cayma bedeli maksimum 120 lira olmalı.

he modem almışındır ücretsiz. Modemin parasını alsın. Ya da tablet vermiştir, telefon vermiştir bunların parasını alsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

daha önce btk ya yazdım öneri kısmına

taahhütte cayma bedeline bir üst limit getirilmeli diye

ama btk da pek sallayan olmadı

aylık 60 lira ödediğin bir hizmete varsayıyorum sekizinci ayda iptal edince 700 lira cayma bedeli çıkıyor

buna da aktivasyon kurulum indirimler falan filan diyorlar.

yedi ayda 60 liralık hizmete toplamda 420 lira para ödüyorsun. 1120 liralık bir hizmet 24 ay taahhüt verdin diye 420 lira düşmez. Çok saçma ve şişirilmiş rakamlar. Bu resmen soygun

BTK'nın burada bir düzenlemeye gidip cayma bedeli aylık ödediği faturanın iki katını geçemez gibi bir ibare koyması lazım. 60 liralık bir hizmetin iptalinde cayma bedeli maksimum 120 lira olmalı.

he modem almışındır ücretsiz. Modemin parasını alsın. Ya da tablet vermiştir, telefon vermiştir bunların parasını alsın.

Saçmalıktan başka bir şey değil cayma bedelleri üstüne kurulum bedeli ekliyorlar mesela fiber kurulum 250 TL Tv+ kurulum 100 TL

Fiber kurulum için 250 TL aldın da Tv+ denilen şeyin kurulumu 10 saniye hadi kutuyu açtın felan biraz daha olsun sonra arkasına kablo tak bitti 100 TL nedir. Rezillik vallahi.

• ben de 100 mbit hız 250 gb akk ile 99 tl.ye süperonline fiber kullanıyordum. taahhütüm martta bitiyor. aynısı için 114 tl istiyorlar.
    ayda 200 gb ı geçiyor kullanımımız.digiturk de var ama onu iptal ettireceğim. turkcell tv yi kullanabilirim, memnun musunuz?
    bu 5i bir yerde ye geçeyim mi? 100 mbit/125 gb lık akk yı seçsem bile kotayı geçeceğimiz kesin.bu gece kuşu burada mı işe yarıyor? tam olarak nedir? bir de bedavaymış galiba yazılanlara göre?
  • stuka kullanıcısına yanıt
    Hocam bence 100mbit 75gb akk + tv + 4gb 500dk 1000sms 99₺ olan paket çok iyi mayısdan itibaren kotayı geçince 100mbit kullandığınız için 24megabite düşecek hızınız gayet yeterli bir hız zaten her gece 2 ve 8 arasındada tekrar 100mbit kullanabileceksiniz bence en uygun paket bu.
  • 1000dk 4gb

50/75

99tl paketi seçtim.

Yeni turkcell hat aldığım için vergi Vs 1 yıl +7 tl daha gelecekmiş.

Şimdilik memnunum.

Görüntü kalitesi güzel, kanal geçişleri iyi.

Şöyle bir sorunum var. Modem evin ortasındaki odadaydı.

TV kurulumuna gelince köşe odaya tesisat içerisinden yeni hat cekmelerini söylemiştim. Gelenler eski hattı çıkarıp yeni hat çekmişler köşe odaya. Dolayısıyla modem köşe oda da kaldı. Diğer odalardan 10-15mbit hız alıyorum. Hızı nasıl artırabilirim? Yeniden tesisat çektirmem gerekiyor gibi görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • taşınma durumunda fiber yoksa tukcell TV+ da hiçbir bedel ödemeden iptal edilebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: geomatix

taşınma durumunda fiber yoksa tukcell TV+ da hiçbir bedel ödemeden iptal edilebiliyor mu?

Konuyu okusana kardeşim konunun içeriğin de sorduğun soru var.

EVET İPTAL EDİLİR.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.