Şimdi Ara

SUPERONLINE 1 MAYIS SONRASI AKK KOŞULLARINI UYGULAMAYA BAŞLADI! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
5.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben modemi kapatıp açmadım, 24 saat açık durur
  • 25/5 Mbps akk'siz kullanıyorum. Benim kullandığım pakete 10 TL'lik bir indirim gelmiş. Hızda değişiklik yok.

99 TL - 100 Mbps - 175 GB kotalı pakete geçmemek için bir sebep göremiyorum şuan.

Ne yapsam? Arayıp paketi güncellesem mi? 3 sene taahhüt isteyecekler, çakallık yapıp bir kaç ay sonra farklı paketler görebilir miyiz uygun fiyatlı?
  • 25 mbit kullanıyorum 16 olmuş bunada şükür btk çok yaşa .
  • Superonline hesabımda akk dolmuş. Benim de paket 25mbps idi ve speedtestte 25mbps alıyorum. Acaba nasıl bir sistem yapacaklar?
  • Zlatan.İbrahimovic Z kullanıcısına yanıt
    hocam benim 25mbps ve 16'ya düşmemiş hala 25 görünüyor. Akk doldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

25/5 Mbps akk'siz kullanıyorum. Benim kullandığım pakete 10 TL'lik bir indirim gelmiş. Hızda değişiklik yok.

99 TL - 100 Mbps - 175 GB kotalı pakete geçmemek için bir sebep göremiyorum şuan.

Ne yapsam? Arayıp paketi güncellesem mi? 3 sene taahhüt isteyecekler, çakallık yapıp bir kaç ay sonra farklı paketler görebilir miyiz uygun fiyatlı?

hocam aynı durumdayım. kasım ayında yeni 3 yıllık taahhüt vermiştim ama şimdi bu 100mbit 175gblık paket daha uygun gibi. nasıl olsa 24mbite düşecek.
  • modemi resetleyip dener misin ?
  • ucimentay U kullanıcısına yanıt
    resetleyince düşmesin hızım hocam :D
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı paketi kullanıyorum. Şuan ki akksiz pakette durmanın manası yok. Yeni sözleşmeleri 3 yıllık mı yapıyorlar ??
  • bi dene bakalım :D 1 gün sonra sıfırlanacak zaten.
  • 50 - 150 paketi kullanıyorum

SUPERONLINE 1 MAYIS SONRASI AKK KOŞULLARINI UYGULAMAYA BAŞLADI!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echonia -- 29 Nisan 2017; 17:28:52 >
  • oTToTTo kullanıcısına yanıt
    Çoğu paket 2 yıl sözleşmeli. Bu paket 3 yıl sözleşmeli.

https://forum.donanimhaber.com/25mbit-sinirsiz-99tl-kullananlar-bakabilir-mi--125892784

Buradan da devam edebiliriz 25 Mbps AKK'siz kullanıcıları olarak.
  • Arkadaşlar sakin olun

akk lı sınırsız kullanan yeni adı akıllı sınırsız

02:00-06:00 Arası sınırsız akk sız diğer saatler 50GB yi dolunca 5Mbit

16Mbit 50GB lık paket eski hali ile akk yı geçince 5Mbit,

16Mbit 50GB lık paket yeni hali ile 00:00-19:00 sınırsız (bence akk sız), 19:00-00:00 herzaman 5Mbit veya akk yı geçince 19:00-00:00 5Mbit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenizGalaxy -- 29 Nisan 2017; 19:18:57 >
  • https://eksisozluk.com/operatorlerin-akk-yerine-kota-sistemine-gecmesi--5354879?a=popular&p=1

internet hizmeti sağlayan operatörlerin uyanıklığına konu olan olay.

bilindiği gibi btk'nın kararı sonrası 1 mayıs itibariyle akk ile ilgili bazı iyileştirmeler olacağı kesinleşmişti. akk sonrası paket hızına göre değişken hız verilmesi, 02.00-08.00 arası akk sayılmaması v.s.

bunun üzerine kablonet ve süperonline bayilerine bir duyuru yapmış ve kota sisteminin geleceğini bildirmiş. yeni aboneler mevcut fiyatlı olan paketlerde kotalı hizmet alacak, kotasız akk'li paketlerin ismi ise akıllı paket olarak değişmiş hızlar düşürülmüş. yüksek fiyatlı akk'siz paketler eklenmiş. şu an yeni abonelikler için geçerli gibi dursada ilerleyen dönemde mevcut abonelerin de bu paketlere geçişe zorlanmayacağının garantisi yok.

kablonette de benzer bir sistem için bayilere duyuru yapılmış. türk telekomdan gelen bir haber yok şimdilik. fakat ellerini ovuşturduklarını tahmin edebilirsiniz.

kota sistemi nedir, akk ile aynı değil mi?

kota sistemi akk öncesinde uygulanan zımbırtı. kota'yı geçtiğinizde kota aşım ücretlendirmesi yapılıyor. ya aştığınız kadarını ödeyeceksiniz yada fahiş fiyatlarla ek kota satın alacaksınız.

süperonline duyurusu.

https://store.donanimhaber.com/…34d6225fd2b4fc6.png
    https://store.donanimhaber.com/…4e429f379b2f57d.png

donanımhaber konuları.

https://forum.donanimhaber.com/…lemeleri--125871555
    https://forum.donanimhaber.com/…125891018#125891193
    29.04.2017 16:16 ~ 17:38 eksi peace
    normal hızın yarısı gibi oran belirlemek yerine "25 mbps hız kota aşılınca 16 mbps'e" düşer dersen adam kota da koyar tarife de kaldırır.

1 mayıs sonrası beni 100 gb kotaya mahkum edecek iss varsa çok net söylüyorum hattımı iptal ettirip internet için arada mobil paket alırım. birçok kişinin de böyle yapacağından eminim. artık sadece gerçekten internete ihtiyacı olan azınlık kitleye satarsınız aynı "ev telefonu" gibi.

• merak edenler için 25 megabit tarife kullanıyorun suandan itibaran 16 17 arası youtube da 2k battlefield 1 videosu izliyorum kasma sıfır :D

eger hala 3 megabit görüyorsanız modemi kapatıp açın direk yeni hızı görüceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 29 Nisan 2017; 18:27:12 >
  • Bende hala 3

25 lik kullanılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece ben de tam hız alıyordum şimdi tekrar 3 Mbit'e düştü. Simdi de 3-5 arası gidip geliyor hız. Speedtest aldatmacasına kanmasın kimse. Orada hızım sürekli 13 Mbit çıkıyor farklı hız testlerinde 3-5 arası çıkıyor. Uygulamaya başlamışlar sanırım kısmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

akk ile 24 olacaktı ama bu çıktı...

Fast yurtdisi server oldugu icin dusuktur

• Türksat illa son günü bekleyecek

• Akk bitti fakat durum bu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.