Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (705. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • final gibi final oldu diğer sezonu şimdiden beklemeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

Yeni bölümü izlemedim, sezon finali miydi?

Evet
  • Onca sezonun hatrına izliyorum artık.5. sezondan sonra sıkılarak izlemeye başladım.

Özellikle bu melekler,şeytanlar birbirini cep telefonuyla aradığında,webcam de görüştüklerinde iyice sıkılıyorum.
  • Sezon finali güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Sezon finali güzeldi.

Çok iyi gelmedi bana bendemi sorun varki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avenged Sevenfold. -- 22 Mayıs 2014; 11:37:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tahminime göre gelecek sezon sonunda dean ve crowleyi insan yapacaklar. yada belki crowley ölür ama dizi bittiğinde iblis olarak kalmayacağını düşünüyorum kesinlikle. zaten sinyallerini vermişlerdi tekrar insana döndürmenin.

• Güzel bir bölümdü. Son sahende Dean gözlerini açtı ama siyahdı sanırım şeytan oldu.
  • dizi son sezon iyice saçmaladı. bazı bölümleri sanki daha önceden çekip yeni bölüm çekimleri yetişmediğinde araya koyuyorlar gibi. özellikle son sezonda bunu çok yaptılar. önceki bölüm ile hiçbir alakası olmayan bir çok bölüm izledik. keşke diziyi 7. veya 8. sezonda bitirselerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekmek arası sakız kullanıcısına yanıt
    bana göre sezon finali değildi.eğer sezon finali olsaydı dizinin verildiği siteler supernatural sezon finali yazardı ama öyle bişey yazmıyor. bide onlar sezon finallerini 24. bölümde yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ostoder36

bana göre sezon finali değildi.eğer sezon finali olsaydı dizinin verildiği siteler supernatural sezon finali yazardı ama öyle bişey yazmıyor. bide onlar sezon finallerini 24. bölümde yapıyorlar

Mobildeyim cevapladigin mesajı göremedim ama oynayan son bölüm sezon finaliydi. Alakasız bir mesaj attıysam dikkate almayınız

• Boyle bitmesini beklemiyordum acikcasi ama yine de son iki sezonun finallerini eskisi kadar begenmiyorum ozellikle 6. Sezon finalimiydi 7. Sezon finali miydi biri cok ekzantirik bitmisti. Yine de onum7zde ki sezon guzel olacaktir

• Final benim hoşuma gitti yeni sezonda neler ile karşılaşacağız bakalım.

bu arada kaç sezon olacak kaça kadar devam edecek bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

Final benim hoşuma gitti yeni sezonda neler ile karşılaşacağız bakalım.

Oyuncular devam dediği sürece devam ederiz demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

iyi o zaman 20 sezona kadar yolu var ben sıkılmam izlerim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

iyi o zaman 20 sezona kadar yolu var ben sıkılmam izlerim

Bencede devam etsinler, Sam, Dean, Castiel üçlüsü yeter
  • korkarım tahminlerime göre 10. sezonda dean ve crowley kötü karakter şeytanlar olacak ve sam ile cass avcı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut9334

korkarım tahminlerime göre 10. sezonda dean ve crowley kötü karakter şeytanlar olacak ve sam ile cass avcı olacak

7.sezonun ortasında sıkılıp bıraktım, şimdi bakayım dedim bi... olm noluyo lan?
  • yine muazzam bi final oldu

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealSchule -- 22 Mayıs 2014; 19:48:51 >
  • hocam eğer dizinin başında bu şarkı başlarsa bilki s.finali geldi
  • Eddrick kullanıcısına yanıt
    bir supernatural hayranı olarak bende onu biliyorum ama sezon finali olmayabilir bence . bakalım gelecek hafta bişey vermezlerse anlarız zaten
  • 
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.