Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (863. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son sahnede bence hala michael. ama neden ..

• Bence Michael işine sıkıntısız devam etmek istediği için Shapeshifter göndermiş.
  • fena değildi bölüm.

nick'in dizide sadece drama olsun diye kaldığını düşünmüyorum. onun bu şekilde kötü birine dönüşmesi lucifer'ı bi şekilde geri getirecek bence.

michael yaptığı deneylerle melek-vampir ordusu falan kurmaya çalışıyordu heralde vampirlerde iş yapmayınca kurtadamları deneyecek olabilir ama dean'i tekrettiğini sanmıyorum. gerçi castiel bi bakışta anlar heralde .

çok aman aman bir hikayesi olmayacak gibi duruyor sezonun. zaten yarısı da av bölümü olur.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Big Empty karakterini'de dahil ederlerse efsane bir sezon olur. Şu an dizide ki en güçlü kozmik varlık o.

• Ben nick in icinde halen lucifer oldugunu düşünüyorum varlığı bakışları falan çok ürkütücü şahsen. Gelen dean değil bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bölümdü ya, fark ettiniz mi ya da bana mı öyle geldi bilmiyorum ama sanki bu sezon dizide farklı bi olgunluk var. İzlerken inanılmaz keyif alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Çok güzel bölümdü ya, fark ettiniz mi ya da bana mı öyle geldi bilmiyorum ama sanki bu sezon dizide farklı bi olgunluk var. İzlerken inanılmaz keyif alıyorum.
    Bana da öyle geldi tam açıklayamıyorum ama bir farklılık var

14x02

Umarım Michael gitmiştir çünkü gittiğine inanırlarsa ve gitmediyse mallık olacak. Kutsal su falan da atılmıyo ki meleklere Yağ ile çembere alıp içinden geç diyebilirler belki Bunları denemezlerse ve tuzağa düşerlese cidden salaklık. Lucifer net ölmedi ama trap mrap de etkilemiyor odadaki nephilim olayıyla onu bağlarlar gibi.

• inşallah tahmin ettiğim gibi tuzak değildir
    ama öyle olduğunu düşünüyorum
  • Dean ile ilgili spoiler

Andrew Dabb onaylamış dean gerçekten deanmiş
  • 14x03

Jack'e neler oluyor acaba
  • Dean. kullanıcısına yanıt
    bence
    özü olmadığı için ölüyor diğer melekler veya şeytanlar gibi insan bedenine girmedi bedeniyle doğdu belki bedeni ruhunu falan taşıyamıyordur özü olmadan içten içe yanıyo gibi bişeydir bilemedim
  • senaryo çok zayıf ilerliyor bu sezon ya. Replikler yavan, aksiyon sahneleri başarısız.

Dean'ın my fault repliği sıktı artık evet kardeş her şey senin suçun.

Jack'in hastalığı özüne kavuşmasının kapısı bence, oradan ilerleyip bi şekilde geri getirecekler.

Rowena bi şekilde dahil olsun, görelim onu da. luci yok, crowley yok, sağlam bir villian yok sarmıyor dizi.
  • 14x5

Bu sezon gerçekten Sam'in üzerinden dönüyor belli oldu Dean çökmüş durumda. Şu Jack bi iyileşse artık ya böyle dizinin tadı yok görmeyince de kötü oluyor Cass ile ikisini. Bir de Michael'dan daha büyük bir kötü olsa keşke.
  • Dean. kullanıcısına yanıt
    Bu bölümü beğenmedim, geçen haftaki cadılar bayramı bölümünde iş vardı. 11 yıldır izliyorum bu diziyi sıktı artık bitirsinler, eski tadı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 10 Kasım 2018; 0:24:35 >
  • Bu sezon nedense bana çok vasat geliyor. Bölümleri izlerken bile sıkılıyorum. Bu sezon şu ana kadar bence olmadı. Artık dizinin sonlanma vakti geliyor gibi.
  • 14. sezonun ana konusu zaten yok. Diziler 10 sezondan fazla ilerleyince sonları Supernatural gibi olur, oldu da. Finale doğru dört veya beş bölüm kaliteli olduktan sonra 'efsane bitmesin' yorumları türüyor. Bu da yapımcıların vb. fanlar için devam ediyoruz aldatmacasına sebep oluyor.
  • Bu sezona başlamadım daha ama desenize kötü gidişat sürüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim için SPN 5. sezonda zaten bitmişti. İzliyorum ama bir beklenti içerisinde değilim. Devam etsin diyenlerde muhtemelen böyle düşünüyordur.
  • 14x06

Jacki kurtarmak için melek özü gibi bir şeye ihtiyaç duyacaklar sanırım ya da acilen michaelı öldürüp özünü geri alacaklar.
  • Bu sezon İnşallah biter bir daha uzatmazlar alışkanlık oldu o yüzden izliyorum mecburi.Artık ne tadı var ne tuzu.

Uzattıkça uzatıyorlar çok az ana hikaye sonra 2 bölüm av sonra yine az hikaye.Hikayeyide netleştiremiyorlar ordan oraya atlıyorlar.Bu sezon 20 bölümü geçmeden ana hikaye üzerinden yürümeleri lazım.Bari finali çarpıcı yapsalarda değse bekleyip göreceğiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebellion87 -- 19 Kasım 2018; 8:40:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.